Erzurum da burun estetiği icin doktor tavsiyesi

katheryn

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2021
13
1
23
Hanımlar burnum uzun suredir beni rahatsız ediyor estetik olmak istiyorum. Erzurumda meşhur mustafa hocaya gittim derin kalın burnunda da cok bişey yok bence olma dedi uzaktan baktı burnuma bi dokundu o kadar hic incelemedi neyi sevip sevmediğimi sormadı ısrar edince ameliyat tarıhı en erken 2023 e verdi bu sure cok uzun baska doktorlarda gorunmek istiyorum ozel devlet farketmez tavsiyeniz nedir lutfrn yardımcı olun. Özgür hoca var onada cok güvenemiyorum. Dolguyuda çok önermiyorlar :/

İyi akşamlar, bende mustafa hocada oldum 1 öncesinde cokta memnunum şimdilik

Burnunuzu görebilmem iiçin fotoğraf atabilir misiniz? Bende düşünüyorum ama güvenemiyorum

Furkan Şengöz çok meşhur bu konuda ama ucunu büyük yapıyor ve alağıda gibi, Mustafa hocaya bir türlü ısınamadım arkadaşım iki hafta önce Mustafa ya oldu buharada memnun ama doktor çok ilgili değil bunu bilin, ben de başka doktor bulamadım ağrı eğitim araştırma hastanesinde şu an iyi bir doktor var ona oldum cuma günü, yarın tamponlarım çıkacak.

Furkan sengozu yeni duydum bende Mustafa hocaya geçen yıl çok olmak istiyodum ama bu yıl şikayet çok duyuyorum bir de burnu cok sivri ve kökünü cok inceltiyor fotolarda gördüğüm kadarıyla ben öyle istemiyorum. Fiyatlarda malum bi kere olsun istiyorum.Arkadaşınız ne kadar ödedi acaba bilginiz var mı.Kafam çok karıştı açıkçası furkan hocamı mustafa hoca mı peki sizce ? Geçmiş olsun bu arada umarım istediğiniz gibi olmuştur herşey:))

öncesi sonrası da bu şekilde oldu bakalım hayırlısı
Furkan Şengöz aslında baya meşhur duymamanıza şaşırdım, şengöz yılbaşından önce 60 bin lerde yapıyordu. Mustafa hoca da yılbaşından önce 30 bindi. Yılbaşından sonra 38desi arkadaşıma, eğer instagram vs fotoğraf paylaşımı izin verirsen iki bin daha indiriyor. Ben Mustafa yı pek sevmiyorum ucu çok top gibi yapıyor bence, Furkan Şengöz tabiki daha iyi ama sizin nasıl burun istediğinize bağlı biraz o. Ateli cuma günü çıkacak. Çıktıktan sonra izni olursa buraya atarım eski yeni halini.

mustafa kasapinin yerine kendi kendini ameliyat etsen daha basarili olursun. burnumu mahvetti

mustafa kasapinin yerine kendi kendini ameliyat etsen daha basarili olursun. burnumu mahvetti
Çok üzüldüm adınıza gerçekten çok geçmiş olsun zor ve korktuğum bir durum (Doktor önerilerine açığım Erzurum şart değil. Sakıncası yoksa burnunuzun görselini atabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…