Eş adayı bulayım diye sosyalleşmeye çalışıyorum ama yine yok???

aylaogretmen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
135
293
Yaş 34 evlenmek istiyorum. Daha önceki konularımdam sosyalleşmem gerektiğiniz, çevremi genişletmem gerektiğini söylemiştiniz. Ben de bugün bir kursa yazıldım. Ama yine yok ya. Herkes ailesini kurmuş çoluk çocuğa karışmış. Ben gerçekten geç kalmışım. Bıraktım artık uğraşmıyorum.

Yaş 34 evlenmek istiyorum. Daha önceki konularımdam sosyalleşmem gerektiğiniz, çevremi genişletmem gerektiğini söylemiştiniz. Ben de bugün bir kursa yazıldım. Ama yine yok ya. Herkes ailesini kurmuş çoluk çocuğa karışmış. Ben gerçekten geç kalmışım. Bıraktım artık uğraşmıyorum.
Hayır daha gençsin bizler erken evlendik :KK43: bnce biraz çik gez sosyalleşmeye çalış bnce istemedigin için olmuyo :KK43:

Koca bulmak kolay memlekette asıl iş bulmak zor yaşlıların olduğu yerde bulunmalısın,
Yasin ve dini günlerin toplantılarına katıl bu şekilde torununa, kızına, oğluna uygun kısmet arayan çok bana çok denk geldi, kızım için ama tabi ben uygun görmedin sonuçta şu an öyle birşey söz konusu değildi

daha bısmıllah dun bır bugun ıkı
bu ulkede kocadan cok ne var mahalleden bırı bır teyzenın kulagına su kacırsa anında adaylar kapına gelır
onemlı olan duzgun karakterlı ahlaklı bırı
karakter yazarken kazayka kraker yazmısım gerı duzenledım :KK70: karakterlı bırını bulmak okadar zor yanı

bırakın ya kısmet bu ısler rahat olun

daha bısmıllah dun bır bugun ıkı
bu ulkede kocadan cok ne var mahalleden bırı bır teyzenın kulagına su kacırsa anında adaylar kapına gelır
onemlı olan duzgun karakterlı ahlaklı bırı
karakter yazarken kazayka kraker yazmısım gerı duzenledım :KK70: karakterlı bırını bulmak okadar zor yanı

bırakın ya kısmet bu ısler rahat olun
Yaşım geçiyor anne olamamaktan korkuyorum. Geçen bir konuda okudum 39 yaşında hamile kalamayan bir arkadaş. Doktoru yaşının geç olmasına bağlamış.

Dil kursu. Herkes benim gibi meslek sahibi yani öğrenci yok. Ama bir gittim herkes benden genç ve çoktan evlenip çoluk çocuğa karışmışlar bile.
Bence akışına bırakıp bu konu üzerine gitmemelisin.Kısmet işi bu.Hiç tahmin etmediğin bir yerde çıkabilir karşına.

O amaçla gidersen olmaz zaten, ne olcaktı anlamadım ki ilk defa bir kursa yazılcaktınız ilk gün karşınıza yaşıtınız bekar bir kaç erkek çıksa biriyle evlilik amaçlı tanışcak mıydınız? Çok zorlama olurdu ya da çok şans gerektirir.
Bir kaç ortama daha girin arkadaşlarınızla çay kahve için ama bunu kafanıza takmayın eğlenmenize öğrenmenize bakın birinden hoşlanırsanız o da sizden hoşlanırsa şansınıza olur. Ve öylesi güzel ve anlamlı olur zaten:)

Bu niyetle kursa yazıldıysanız emin olun etrafınızdaki insanlarda bunu fark etmiştir. Biraz akışına bırakmayı deneseniz ? Sırf eş bulmak için kursa yazılmak bana çok saçma geldi ya .
Siz şimdi birini bulsanız ona körü körüne bağlanıp , karşınızda ki insanı da boğabilirsiniz gibi geldi bana.. Hadi hayırlısı hakkınızda .

X