Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaşlar merhabalar 3ay önce inmemiş testise bağlı azosperm sebebi ile Ankara a Lıfeda Mesut tül hocada tedaviye başladık.A Lıfeda sperm oluşum seviyelerine de bakılıyor biz sd1 seviyesi ile tedaviye başladık ve 3ayın sonunda çıkışımız oldu 1tüp donduruldu.bundan sonra her fırsatta eşim test verecek 6tüp olunca da opu olacağım inşallah.Azospermi de Ankara/Etimesgut A Lıfedan şaşmayın.Tek care mikro tese derlerken Mesut hoca sayesinde normal yolla çıkışı gördük .A lıfe seviyeye bakıp tedavi veriyor normal çıkış olmazsa micro tese öneriyor .2olumsuz micro tesesi olup tedaviyle normal çıkışı olan insanlar tanıdım hatta çoğu olan insanlarla tanıştım.Umudunuzu kaybetmeyin.
Canım mesut hocam ☺️ bizde sd1 le başladık kısa sürede çıkışlarımız oldu haftaya transfer olucam inşallah 🤲🏻

Canım mesut hocam ☺️ bizde sd1 le başladık kısa sürede çıkışlarımız oldu haftaya transfer olucam inşallah 🤲🏻
İnşallah pozitif haberini de alırız :)) Bizim de aynı şekilde sd1le başladık 3ayda çıkış oldu mayıs ayı boyunca eşim test verip biriktirecek .Temmuz ayında opu olmak istiyorum .Sizin transfer taze mi olacak dondurulmuş mu?Bir de rica etsem Opu sürecini anlatır mısınız ?ilaçlar kaç gün kullanılıyor kaçıncı gün Opu oluyor?Taze transfer için şartlar neler ?

Merhaba arkadaslar tikanikliga bagli azosperm sorunu olan varmi aranizda . Benim eşimde tikanikliga bagli azosperm çıktı bizde tupbebege başlayacağız mikrotese olacak esim

X