Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım,ankalife bu tedaviyi 1 1,5 yıl kadar önce 20 kişiye uygulamış,tedavidan sonuç alınabilmesi için en az 3 yıl geçmesi gerekiyormuş,tedavi ücreti 30bin tl tutuyormuş,biz önce gidelim dedik ama daha sonra celalettin hocayı duyunca,celallettin hocaya gittik, zaten ankalife'ın tedavi uyguladığı hastaların sonucunun ne olacağının belli olmasına 2 yıl falan kalmış bu sürede hocada tedavi görürüz ,olmazsa ankalife gideriz diye düşündük,bu uğurda para önemli değil ama sonucu hiç belli olmayan birşeyede 30 bin tl vermek işimize gelmedi.

inşallah güzel sonuçlar alınır tedaviden de bize de umut olur ben fiyatını sordum bana şu an bir ücret almıyoruz dedi gelin görüşelim dedi heralde bizi elinde deney olarak kullanmayı düşündü diye aklıma geldi :)

arkadaşlar bu güm eşim tese olmak istemediğini açıkladı gerekçesi ise teseden sonra cinsel hayatımız olumsuz etkilenecekmiş anormal durumlar oluşabilirmiş bir de sürekli kendini koruyamazmış eşi tese ameliyatı olanlar lütfen yardım edin ameliyattan sonra herhangi bir sorun oluşuyor mu

cnm sizin spermcikler hareketlenmeye başlamış bence deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
bayramdan sonra gelsin bol bol halaylarrrrrrrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

AYYY CEMREEMMM TATLIM İNŞLH DEDİĞİN GİBİDİR
ŞÖYLE KURUĞU BAŞI ÇIKMIŞTIR İNŞLH DEĞİLMİ CNM
KADER KISMET BAKALIM DAHA NE KADAR UĞRAŞACAĞIZ
ALLAHIM BU MUBAREK GÜNLERİN HÜRMETİNE İNŞLH SPERMLERİ GÖRECEĞİMİZ GÜN GELMİŞTİR
BAYRAM SONU HERKES SPERM HALAYI ÇEKSİN İNŞLH AMİN...:KK25::KK25::KK25:

Çok teşekkür ederim tatlım iyi dileklerin için.:KK19:
Koskoca 7 yılı devirdik.:nazar:
Daha nice 70 yıllara olsun İnşallah.:KK16:
İnşallah seneye evlilik yıldönümüzü bebişlerimiz kucaklarımızda olacak şekilde kutlayacağız.:KK34:

TÜLAYIMM CNM EVLİLİK YIL DÖNÜMÜNÜZ KUTLU OLSUN SAĞLIKLI VE MUTLU EŞİN VE EVLATLARINLA GEÇİRECEĞİNİZ NİCE GÜZEL SENELERİNİZ OLSUN TATLIM...:nazar::nazar::nazar::nazar::123::123::123::123::123:

canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun,birdahaki yıldönümünüzde bebeğinizde sizinle olsun inşallah,Hep mutlu olun...

arkadaşlar bu güm eşim tese olmak istemediğini açıkladı gerekçesi ise teseden sonra cinsel hayatımız olumsuz etkilenecekmiş anormal durumlar oluşabilirmiş bir de sürekli kendini koruyamazmış eşi tese ameliyatı olanlar lütfen yardım edin ameliyattan sonra herhangi bir sorun oluşuyor mu

cinsel hayatta bir problem olmadı ama tese ameliyatının testislere hasar verdiğide bir gerçek,

ne gibi anlayamadım çok özel bir durum sormuyorsam açıklayabilir misin

Bizim doktorumuz tese ameliyatı olan hastaların,daha sonra tedavi edilmesinin daha zor olduğunu söylüyor,sonuçta testis açılıyor parça alınıyor,bunlar testise zarar veriyor ,tabi tesede sperm çıkarsa(inşallah çıkar) daha sonra tedavi görmeyeceğiniz için bir sorun olmaz ,Siz teseden önce iğne ilaç tedavisi gördünüzmü ?direk tesemi olacaksınız? hormonlarınız nasıl?

Bizim doktorumuz tese ameliyatı olan hastaların,daha sonra tedavi edilmesinin daha zor olduğunu söylüyor,sonuçta testis açılıyor parça alınıyor,bunlar testise zarar veriyor ,tabi tesede sperm çıkarsa(inşallah çıkar) daha sonra tedavi görmeyeceğiniz için bir sorun olmaz ,Siz teseden önce iğne ilaç tedavisi gördünüzmü ?direk tesemi olacaksınız? hormonlarınız nasıl?

hormon değerlerimi fsh 12.2
lh:8.73
total testesteron:2.74
sadece testesteron jeli kullanıyoruz y kromozomu tahlil sonucumuzu bekliyoruz ve sonra tese olacak ama eşim çok isteksiz

hormon değerlerimi fsh 12.2
lh:8.73
total testesteron:2.74
sadece testesteron jeli kullanıyoruz y kromozomu tahlil sonucumuzu bekliyoruz ve sonra tese olacak ama eşim çok isteksiz

hangi doktorda tedavi görüyorsunuz,hormon değerleriniz çok kötü değil bence ,sadece testesteron biraz düşük,ama testesteronu yükseltmek için testojel kullanmamalısınız çünkü yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla,testojel kullanırken sperm çıkmaz,çünkü testojel hazır testesterondur, vücüdun hormon üretimini keser,dışarıdan yapay testesteron verir,Sonuçlarınızı celalettin peruya göndermenizi tavsiye ederim,doktorunuzun testojel verdiğini daha sonra eşinizi teseye alacağını söyleyin bakalım ne diyecek.Benim naçizane fikrim hemen tese olmasın eşiniz.

Son düzenleme:
hangi doktorda tedavi görüyorsunuz,hormon değerleriniz iyi bence ,sadece testesteron biraz düşük,ama testesteronu yükseltmek için testojel kullanmamalısınız çünkü yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla,testojel kullanırken sperm çıkmaz,çünkü testojel hazır testesterondur, vücüdun hormon üretimini keser,dışarıdan yapay testesteron verir,Sonuçlarınızı celalettin peruya göndermenizi tavsiye ederim,doktorunuzun testojel verdiğini daha sonra eşinizi teseye alacağını söyleyin bakalım ne diyecek.Benim naçizane fikrim hemen tese olmasın eşiniz.

canım çok sağol cevapladığın için celalttin beye en kısa zamanda gideceğim başka arkadaşlar da önermişti hakkımızda hayırlısı

Selam kızlarrrrr:KK3::KK3::KK3:
DENİZBULUT canım inşallah sperm testinde bu defa görüceksiniz spermleriiiiiii:KK52::KK52::KK52:
TÜLAY_20 canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun:123:.bi daha ki sene inşallah bebişin sizinle olurr.:26:

Son düzenleme:
herkese hayırlı geceler.
ben gece kuşu oldum bugün :KK1:

arkadaşlar 70 bin besmele her kapıyı açarmış.inş dilekler kabul olurmuş.
bugün mukabelede hoca söyledi
toplu halde okuyalım isterseniz
okumak isteyen topiğe yazsın liste yapalım.
inş faydası olur.
dualarda buluşmak dileğiyle :KK16:

1--- pıtırcık_43

cnm ben de okurum

bugün zeynepkamile gittim şükür çapa gibi olmadı bugün genetik testleri yaptırdık sonra umuta gittim bir yıl sonra tekrar başladı serüven:KK1:

saol tatlım inşlh...:):KK25::KK25:

saolasın sevalcim inşlh spermleride görürüz artık..

cnm yazını görür görmez ankalifeyi aradım ordan huriye hnmla görüşüyordum
şimdi aradığımda bakanlığın onay verdiğini söylediler:KK64::KK64::KK64::KK64:
Ordan bununla ilgili doktor beni gün içersinde arayıp bilgilendirecek bende size yazarım..:KK52::KK52::KK52::KK52:

Bende doğru duymuşum.İnşallah herkes için hayırlı olur.Yurt dışından bile çok hasta geliyormuş.Ama önemli olan sonuçlar.

Ankalife kadın sağlığı ve tüpbebek hastanesi Eşi azo sperm olan ve kök hücre tedavisini bekleyen hastalar için Sağlık bakanlığından gerekli olan izinleri aldı ve kök hücre yöntemi ile azo sperm olan hastaların tedavisine başladı.

aaaa gerçekten mi ne güzell çok sevindim :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım hayırlı olsun sonuçlarınız güzel çıkmış inşallah tez zamnda spermleri de görürüsünüz.

X