Erkek İnfertilitesi Eşi klomen kullananlar bakabilir mi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Sakura1533

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
647
649
Arkadaşlar eşim 3 aydır klomen kullanıyor azosperm tedavisinde. Testosteron 1.16ydı başladığında bugünkü testte 0.9 çıkmış
Klomeni testosteronu arttırmak için vermişlerdi halbuki
Eşi klomen kullananlar deneyimlerini aktarabilir mi

Arkadaşlar eşim 3 aydır klomen kullanıyor azosperm tedavisinde. Testosteron 1.16ydı başladığında bugünkü testte 0.9 çıkmış
Klomeni testosteronu arttırmak için vermişlerdi halbuki
Eşi klomen kullananlar deneyimlerini aktarabilir mi
Merhaba bizde iki aydır kullanıyoruz duzelcegine tam tersi bizimde hareket sayı geriledi

Bende devlet ye yaptırmayı düşünüyorum. Devlet in fiyat bilgisini paylaşır mısınız başlayınca
Devlette şartlar şöyle hiç çocuğunuzun olmaması gerekiyor. 2 kere asilama denemeniz gerekiyor ( ama esinizde sperm 5 milyonun altindaysa yada sizde amh 1 in altında ise aşılama şartı aranmıyor ) 23 yaşından büyük 40 yaşından küçük olmanız gerekiyor. 5 yıl sigorta girişi . 900 gün prim gerekiyor. Hatırladığım kadarıyla bu kadar. Sadece ilaçlara ücret ödüyorsunuz diye biliyorum. Onlarında yarısını devlet karşılıyor zaten rapor olduğu için. Benim aşılamada 1500 e yakın gitmişti . Tüp bebektede en fazla 3000 bin gider diye düşünüyorum. Yinede sizinle paylaşırım inşallah baslarsam

Devlette şartlar şöyle hiç çocuğunuzun olmaması gerekiyor. 2 kere asilama denemeniz gerekiyor ( ama esinizde sperm 5 milyonun altindaysa yada sizde amh 1 in altında ise aşılama şartı aranmıyor ) 23 yaşından büyük 40 yaşından küçük olmanız gerekiyor. 5 yıl sigorta girişi . 900 gün prim gerekiyor. Hatırladığım kadarıyla bu kadar. Sadece ilaçlara ücret ödüyorsunuz diye biliyorum. Onlarında yarısını devlet karşılıyor zaten rapor olduğu için. Benim aşılamada 1500 e yakın gitmişti . Tüp bebektede en fazla 3000 bin gider diye düşünüyorum. Yinede sizinle paylaşırım inşallah baslarsam
İnşallah. hayırlı sonuç almanızı nasip etsin Rabbim.

Merhaba bu 900 gün sigorta olayı bayandamı olması lazım erkek temi eşimin o kadar günü var ama benim yok

X