Gebeliğe Hazırlık Eşi prezervatif kullandıgı halde hamıle kalan var mı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

BirAnne1998

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
26
1
26
Merhaba hanımlar eşim prezervatif kullanarak korunuyor ama benım 5 gun adetim gecikti bugun oldum sandım ama lekeymiş yerlesme kanaması gibi korundugu halde hamile kalınır mı acil cevap bekliyorum

Test yapdinmi? Hamissen eyer demekki kaçmıştır bı yerden yırtık falanmis her halde

Canım benim teyzem öyle kalmıştı anlatırdı. ;D yırtık olabiliyor ve tek bir damlasında binlerce sperm hücresi var umudunu kesme inşallah alırsın bebişimizi kucağına ❤️

Yirtik degilse ya da icinizde kalmadiysa iliski sirasinda hamile kalmazsiniz. Test yapin siz yinede.

Korunduklarına göre gebelik istemiyor demek ki.Neden umudunu kaybetsin ki?Gebelik istese korunmazdı bence🥰😊
Bende benzer durumdayım komdom vardı ama ilişkiden sonra 20 gün geçti adetime 4 gün varken kahverengi akıntım var iki ped değiştirsim hâlâ var yardımcı olur musunuz lütfen banada

Bende benzer durumdayım komdom vardı ama ilişkiden sonra 20 gün geçti adetime 4 gün varken kahverengi akıntım var iki ped değiştirsim hâlâ var yardımcı olur musunuz lütfen banada
Test yapmak en mantıklısı.Buradan hamile olup olmadığınızı anlayamayız bence.iciniz de rahat etmez

X