Eşim bana seni böyle kabullendim dedi

Biri öncü biri sabit burc. Aslanlar sabittir, dedigi dedik, egoludur. Ve aynı egomu arsa cıkaran burclardan biridir. Sevince derinlerine kadar hissettirirler. İyidirler aslanlar.
Aslında kocta tutkuludur hızlı yanar ates ve aynı zamanda hızlı söner ama dengesizdirler ne yaptıklarını ettiklerini bilmezler. Ben mesela bu iki ates burcuyla harika sohbetleri yakalıyorum ama koc mesela asla ask, mesk özel hayata girmem cekilmez. Siniride, tavrıda, halide, modu da belirsiz. Ayrıca sizin ciddi bi öz güven sorunuz var ilk önce onu tedavi edin.

Ben ilk esinizi oglak, sizi terazi sandım. Terazi dengesizlerin en alasıdır. Bir tık üstü ikizler. Sizin yükselenler diger gezegenler oynuyo bence.

Koç burcu oldugunuz okudum arada. Ben de bir koç burcu olarak şöyle geleyim.
Bazilari ilgi deliliği diyor ama ben de olduk olasi duygusal ilişkilerde aşiri ilgi, iltifat bekleyen biri oldum. 8 yillik evliyim ayni şekilde hediye, iltifat, ilgi ver ver ver beklerim alirim. Eşimin demedigi vakit olursa ben sorarim nasilim, guzel miyim, çok güzelim... Vsvs😁😁 illa söyletirim duymaliyim. Bu asiri bir koç burcu hareketi bence.

Ama başta böyle biriyle birlikte olmamaniz lazimdi ruhunuzu emer ya gerci herkesin emer ama koç burcunu bir tik fazla üzer😬 Bu da saniyorum özgüvensizliğinizin bir sonucu olmuş. 🙄🙄 Nebileyim ben bu kadar duvar gibi duran birini yanima yaklaştirmazdim.

Koç burcu oldugunuz okudum arada. Ben de bir koç burcu olarak şöyle geleyim.
Bazilari ilgi deliliği diyor ama ben de olduk olasi duygusal ilişkilerde aşiri ilgi, iltifat bekleyen biri oldum. 8 yillik evliyim ayni şekilde hediye, iltifat, ilgi ver ver ver beklerim alirim. Eşimin demedigi vakit olursa ben sorarim nasilim, guzel miyim, çok güzelim... Vsvs😁😁 illa söyletirim duymaliyim. Bu asiri bir koç burcu hareketi bence.

Ama başta böyle biriyle birlikte olmamaniz lazimdi ruhunuzu emer ya gerci herkesin emer ama koç burcunu bir tik fazla üzer😬 Bu da saniyorum özgüvensizliğinizin bir sonucu olmuş. 🙄🙄 Nebileyim ben bu kadar duvar gibi duran birini yanima yaklaştirmazdim.
Ya yukselenim aslan, ben gidip sirnasmam, mincirmam, ben daha sogugumdur. Ama esim hep iltifat etmeli, sevgisini gostermeli, pohpohlamali. O yapiyo mesela. Bana, sen beni hic sevmiyosun diye soyleniyo arada. Bence aslanlar sevgisini gosteren tipler degil. Hep bizim egomuz oksansin istiyoruz. Benciliz biz.

dün akşam moralim bozuktu eşim gelip sarıldı dudağımın yanından öptü bende sonra bozuk attım tartıştık. Tutkulu öpmesini beklemiştim. Ya sunun icin tartışma yapilir mi? Normal degil bu bence

Bugun eşime yoktan yere acayip sinir oldum kavga ettim, eşim karşilik vermedikçe daha cok sinirlenip cirkeflestim ama sakilenşince farkettim oooo kadar sacma ki sacmaligindan dolayi ve haksiz cikacagimdan dolayi konu açamiyorum. 😂😂😂

Ama hala bir tık gicik oluyorum kendisine şuan.

Aa neden ki :KK70: ikizler kadını yay erkeği hep couple oluyor bu arada
Annem ikizler, surati bi bakmissin carsamba pazarı, sebep ne belli degil. 2 saat sonra kalkar hiperaktif gibi kosturmaya baslar. Sonra birden eglenir mutlu olur, Ama o sinir aninda hayatimdan bezdirir. Yoruyo enerjisi beni. Ay bi de cok konusur ikizler.

Ya yukselenim aslan, ben gidip sirnasmam, mincirmam, ben daha sogugumdur. Ama esim hep iltifat etmeli, sevgisini gostermeli, pohpohlamali. O yapiyo mesela. Bana, sen beni hic sevmiyosun diye soyleniyo arada. Bence aslanlar sevgisini gosteren tipler degil. Hep bizim egomuz oksansin istiyoruz. Benciliz biz.

Ben teması severim de eşimin verdigi kadar ilgiyi ben de vermiyorum. 😁

O sizi olduğunuz gibi kabullenmiş ve mutlu. Buradan anladığım şu ki öz güveni yüksek olanlar kabullenip beğeniyor, mutlu olabiliyorken düşük olanlar bir türlü kabullenip beğenmiyor, mutlu da olamıyor. Karşı tarafın mutluluğu bile ona hakaret gibi rahatsızlık veriyor.

Bu olaya çok alındım ve çok modum düştü. Çok güzel bi kadın değilim bunu biliyorum ama eşim tarafından en güzelmiş gibi hissetmek isterdim.
Siz kendinizi güzel bulmadıktan sonra alemi cihan gelse size kendinizi güzel hissettiremez.kendinizi iyi hissetmek için modunuzun yüksek olması başkalarına bağlı.Sorun bende diyorsunuz eşinize ben seni olduğun gibi kabul ettim diyor. Ruhen mi fiziken mi diyorsunuz adam sadece ruhen dese vay fiziken beğenmiyor diyeceksiniz o zaman.Ben sizi anlıyorum ama elinizdeki bu .günlük ortalama 7 bin kelime kullanabiliyorlar. Bizler ise ortalama 20 bin.Asil siz onu olduğu gibi kabul edin bakın herşey nasıl değişecek.

Yazdığınız olayda sizi haksiz buldum.
Eşiniz moralinizin bozuk oluşuna duyarsız kalmamış, gelmiş sarılmış öpmüş. Öyle değil böyle öptün diye trip atmanızın ne gereği var?
Evet eslerimizi de olduğu gibi kabul ediyoruz, kişisel olarakta, fiziksel olarakta. Çünkü hiçbirimiz mükemmel ve dünya harikası güzellikte,yakışıklıkta değiliz. Bu sözde bana çok kırıcı gelmedi bilmiyorum.
Tutkulu öpseydi de benim canım sıkkın moralim bozuk senin derdin başka diye trip atardı bence😂 bazı kadınlar zor cidden

Konu sahibi, yani eşiniz size adriana limadan güzelsin dese inanacak mısınız yağ çekmesindense olduğun gibi kabul ettim seviyorum demiş daha ne

Annem ikizler, surati bi bakmissin carsamba pazarı, sebep ne belli degil. 2 saat sonra kalkar hiperaktif gibi kosturmaya baslar. Sonra birden eglenir mutlu olur, Ama o sinir aninda hayatimdan bezdirir. Yoruyo enerjisi beni. Ay bi de cok konusur ikizler.
Ay access tespit gibi tespit 🙂 Benim eşim ikizler. Sabah uyanır “Çiçekler, böcekler, hayat güzeldir” modunda. Diyorum nerden bu neşe haplandı mı ne 😂 2 saat geçmiş bu sefer başlıyor “sıkıldım da sıkıldım” Ee napalım sana panayır mı kuralım 🙂 Bir de evet sürekli konuşuyor ya 😂

Bilmiyorum ben ilişkilerimde çok net bi insanım ve duygularımı açıkça belli eder söylerim beklentilerimi de. Ama böyle olmak kötü mü bilmiyorum artık. Ben eşim beni kıskanınca anlamıyorum mesela. Çok sonradan kavgada söylüyor veya işte hoşlanmadığım hareketimi tartışırken ağzından kaçırıyor.
Iliskide net olmak çok önemli zaten. Biz kadınlar ilgiyi çok severiz bizi ayakta tutan yani evliligimizi hayata tutan ilgidir aslında gün içerisinde hata zaman zam an eksildigi an kendimizde eksiklik hissederiz.benim eşim çok kıskanç. Ben birsey dediği zaman ne demek istediğini çok iyi anlıyorum ama hesabıma geleni uyguluyorum

Olduğu gibi kabul edebilen tartışmaz, kabul edemediğin için tartışma çıkarıyorsun demek istemiş aslında.

Fazla alıngan olmayın.
Lakin sıkıcı düzeni değiştirmek için biraz gayretli olsanız nasil olur?

Her cumartesi olayını bazen cumaya çekin mesela, bazen pazara.. Böyle plansız olunca daha keyifli oluyor deyin.
Gün içinde mesajlar atın aksam için heyecanlansın.
Benim eşim bazen " Beter özlemişem, akşama suyu ısıt. " yazar pek gülerim. :)

Tutkulu öpücük bekledil demişsiniz ama tutkulu öpücüğü devamsız bırakmak zor bence. Cocuklu evde o öpücük her an mümkün değil diye düşünüyorum.

Önce ozguven problemini cozmelisiniz.
Unutmayın sizden güzel kadınlar hep vardı ama o sizi seçti.

dün akşam moralim bozuktu eşim gelip sarıldı dudağımın yanından öptü bende sonra bozuk attım tartıştık. Tutkulu öpmesini beklemiştim. Ya sunun icin tartışma yapilir mi? Normal degil bu bence
Ya ben de bunu diyecektim sen yazmışsın, moralim bozukken eşim beni tutkulu öpse bi git moralim bozuk görmüyor musun diye atarlanirim hatta, tercihim sıcacık küçük bi öpücükle kocaman sarılma olurdu bana destek olduğunu gösteren

X