Eşim beni aldatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emremir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2019
935
-254
39
Öncelikle lütfen yadırgamayın,kınamayın arkadaşlar.o kadar kötüyüm bitiğim ki bunun bir tarifi yok.öncelikle ben memurum.eşime kızgınlıkla çıkmayacağını düşünerek onu korkutmak amaçlı tayin almıştım.sonrasında barıştık.o benim tayin aldığım yer olan ailemin yanına geldi.burayı sevmediği için iş imkanları kısıtlı vs olduğu için kavga etmeye başladı hatta tayinime yardımcı olan teyzeme sürekli olarak küfür etti ve kendini cezaevine attırdı.6 ay kapalı 1 sene açık olmak üzere 1.5 sene Cezaevinde kaldı.açık cezaevine girmeden ben hamile kalmıştım.izne çıktığında 5 günlük lohusayken beni dövdü neden benim dediklerimi dinlemedin ben hapistektenn diye ben de bunun üzerine o tamamen çıkınca ailemin yanına gittim .çok sözler verdi yalvardı daha olmucak vs.ama bu arada kadın bulmuş eve getiriyor .kadına bir sürü mesaj attım evime girme diye girmeye devam ediyor çilingirle girerim diyorum yok.evde plastik çatallar parfüm kutusu diş fırçası bile gördüm ya şimdi gel ya da ben bu kadını eve almaya devam ederim diyor ben de tam düzelmeden gitmek istemiyorum .ne yapcaz kızlar sinirden ölmek üzereyim

Sizi aldatan döven bir adama tekrar dönmeyi düşünüp ne yapcaz mı diyorsunuz gerçekten ??? Yapmanız gereken ilk şey bir an önce gidip boşanma dilekçesi vermek

Maddi özgürlüğünüzün olması sizin için ne büyük şans... Boşanın ve kurtulun bu adamdan. Hem sizin hemde çocuğunuzun geleceği için. Böyle bi adamla çocuk büyütmek istemezsiniz diye tahmin ediyorum.

boşanarak başlayabilirsiniz bence. güzel de tazminat alırsınız aldatıldığınızın belgesi de var. sinirden ölecek bir şey yok. ilişkiniz teyzenize küfür ettiğinde bitmiş zaten. çocuğunuz için önünüze bakacaksınız.

Ne düzelecek ki ? Sabıkalı, çocuğunun annesini döven, evliyken başka kadınla yatan adamın neresi düzelecek? Neyi var bu adamın dönmeye değer ? Dünyanın en yakışıklı, en zengin adamı olsa da dönülmez böyle karaktersize

Arkadaşlar acaba aldatılan her kadın boşanıyor mu hemen?eğer böyle olsaydı hemen hemen evli çift kalmazdı.ayrıca normal karşıladığımı kim söyledi?ben günlerdir uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum.küçücük yerde kadına ulaşamıyorum bile.hırsımı hiçbir şekilde alamıyorum. Bu durumda olmak çok zor.

Böyle evlilik yürümez hayatım,ben bir kez aldatıldım,oda yurt dışındaydı uzun süreliğine,bosluktaydim yaptım dedi,sonrasında da sürekli kontrol ettiğim halde birşey yakalayamadım bir daha,şimdi gözümün içine bakiyor,10 sene geçti üzerinden hala unutamadım,agziyla kus tutsa yaranamıyor bana,keşke bosansaydim o zaman diyorum hâlâ,peki sen nasıl unutup bu evliliği surdureceksin? ,nasıl sineye çekeceksin birşey olmamış gibi yaşayacaksın böyle bir adamla,yapman gereken belli,

Aldatılan kadınlar maddi özgürlüğü varsa neden durur ya? Bir de dayak yemişsin konu sadece aldatılmak mı? Diş fırçası falan görmüşsün evinde rezalet yani. Boşanmaktan başka kalıcı çözüm yok, affeder dönersen bir iki hafta iyi olur sonra başa dönersiniz.

Barışırsa 1 ay sonra konu sahibi evdeyken kadını getirmeye başlayabilir kocası. Önce işteyken gündüz getirir. Sonra konu sahibi evdeyken getirir falan. Beklerim yani Öyle eşten

Zaten herşey çok çirkin bir duruma gelmiş Yapılacak şey ortada, biraz öz saygınız varsa bu evliliğe devam etmemelisiniz..
Öncelikle nasıl olurda eşinizi bırakıp tayin isterseniz akıl alır gibi değil, sonrası zaten daha büyük trajedi

Ben her aldatılan kadına ayrıl, boşan demem şahsen.. Ama sizinki aldatılmak değil daha ötesi birsey... Ne demek sen eve gelmezsen o kadını getirmeye devam ederim akıl alır gibi değil... Ayrıca lohusa kadını dövmek hangi vicdana sığar.. Siz şimdi bunları kabul edip devam ederseniz, bu adam çıtayı yükseltir, o kadını size kuma getirir, kabul etmezseniz sizi daha çok döver.. Hersey o kadar ortada ki.. Aldattığı için utanç bile duymuyor adam..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…