Eşim beni aldattı

aynen öyle inanın çok zor valla.. iş yerimde de birçok bekar arkadaşım var hiç evlenmeyin diyorum :) şakayla karışık da olsa öyle. Doğru kişiyi bulmak zormuş. ben buldum sandım ruh eşim sandım.. değilmiş. salaklık işte
Aldatmayı size muhabbet eder gibi demesi çok ilginç. Bence bu rahatlığı ona siz verdiniz her şeyine göz yumarak. Sizi eşi değilde arkadaşı gibi görüyor olabilir mi
Diğer meselelerde büyük sorun

Öncelikle geçmiş olsun. Evet hastalığının arkasına çok sığınıyor. Ailesi de öyle. Çok korumacılar..
Ben de vicdanlı biri olduğum için hastalığını söylediğinde hep üzülüyorum..
Mağdur olan bendim ama bunu içten içe biliyordum..
Çok zor evet onun için de ama bunu yapması gerekmezdi. Yürek yedi çünkü ben o cesareti verdim. Doğru söylüyorsunuz hep pışpışladım. Doğruyu söylemek gerekirse çok kendime güvensizdim ilk tanıştığımda. Onun beni sevmesi iyi hissettirmişti. Ruh eşiyiz dedik. Herkes bizi benzetti.. Huylarımız zevklerimiz beraber şarkı söylemelerimiz.. Onun ailesi de başta normal gelmişti. Zaten erkenden nişanlandık. 2018 eylül'de..
Ailesi hatta bu kızı kaçırma demişti..
Hepsi mutlu etti tabii başarılı hissettim.. Nişanlısına destek olan biriydim.. Sonra evlilik.. Sonra bu yaşadığım her şey.. Olanlar oldu.
Çok kabul etmişim. Çok güvenmişim.. ÇÜNKÜ her şeyini anlatırdı bana. ayrıntısına kadar. gözünün içine baktığımda iyilik gördüm hep saflık gördüm. Saf olan benmişim.
Anlatmadıkları var mı bilmiyorum..
Hatta çocuk bile düşündük bir ara çalışmadığı halde. Olmadı aylarca denedik. kullandığı ilaçlar da engellemiş olabilir. benimle ilgili de olabilir tabii ki adetim falan düzenli ama yine de olabilir elbette.
Hep kıyamadım.. işe girdi.. işten atıldı.. 4 - 5 sefer böyle oldu. İlaçları arttı. Zyprexa, lityum, depakin, dideral..
elleri titrer dideral alır.. başarısız oldum der destek olurum ağlar yanında olurum..
bir yandan kendi mücadelem.. İş hayatı zor. İşimde başarılı olmaya çalıştım. Kedilerimle ilgilendim. Geçimle uğtaştım.. O 12 lere kadar uyurken ben 5.50 lerde kalktım işte gittim.. kıyamam sana demedi hiç! yorulmama rağmen söylendiğimde bana kızdı. çok yorulunca bazen söyleniyorum evet. ama bu yaşadıklarıma bakılırsa sizce normal değil mi ? ha bir de gece beni bazen uyutmuyor diye kızıyordum erken kalkacağım için. Bunu bile hayatımı kısıtlıyorsun şeklinde yorumladı..
Ablası zaten kardeşine sen bostancı çocuğusun, mutluydun sen, böyle bir mahallede oturuyorsun kaliten düştü gibi yorumlar yapmış arkamdan.. mahkemede cinsel yönelimini kullanıırmışım onun. o yüzden aysu'ya söyleme demiş..
Bunlar 14 şubatta oldu. bana hepsini anlattı ablasının söylediklerini. ablasının engelledim zaten.
bir yandan da ailesi de destek değil anlayacağınız. Çareyi kendi arkadaşlarımla dertleşmekle, namazımla kuranımla bulmaya çalıştım. iş arkadaşımla bile dertleştim. O bile bana karşı bunu kullandı. annem babam kardeşim hariç herkes yalanmış zaten bunu da gördüm..
Ailemle çok az görüşebildim. Hep fedakarlık yaptım... Buralara yazıyorum çünkü artık son raddedeyim. 30 a merdiven dayadım artık. Artık gerçekten akıllanmalıyım.
Bu kadar saf sevme bu adami hak etmiyor canim. Ne fazlasi var senden de o bu kadar düşünülmeyi hak ederken senin canının bi kıymeti yok bu denli. Ailesine de bakma herkes delisini kitleyecek yer arar. Senin gibi enayiyi bulmuşlar kacirma derler tabi afedersin onlarin gözünden söylüyorum. Insan olsalar sana bu kadar yuklenmezler. Bostanci cocugu lafina da güldüm allah affetsin cok varos geldi. 14 şubatta actigi konulara bak ideal sevgili gercekten(!) Affedeceksin biliyorum sen de aynaya baktiginda goruosundur ulan gene affedicen sen diye kendini ama ezdirme bundan sonra bunu bi koz olarak kullan ve fırsata çevir. Bazi şartlarla affederim calisacaksin duzenli gelirin olacak olmazsa da seni kaf daginda gören ablan annen versin en az benim kadar para koy sen de bu ev icin, duzenli yatip düzenli kalkacaksin, benu düşündüğünü görücem yoksa biter bu is diye restini çek.

Ona paravan denmez elindeki işini görmüosa ona paravan denir.
Görmüyor iste, adamin alakasi bambaska.
Biseksuel olduguna da inanmiyorum, neyse inanmam da gerekmez:) bu durumda konu sahibiyle evli olmak ona izdirap veriyordur ve o aciyla rahatlikla arayip seni aldattım diyor zaten bence:)
Ailesi icin vs, ya da elaleme karsi yapilan paravan bir evlilik olmus bu, adam bitirmeye çalışıyor, görevi bitti diye düşünüyor olabilir

Bu kadar saf sevme bu adami hak etmiyor canim. Ne fazlasi var senden de o bu kadar düşünülmeyi hak ederken senin canının bi kıymeti yok bu denli. Ailesine de bakma herkes delisini kitleyecek yer arar. Senin gibi enayiyi bulmuşlar kacirma derler tabi afedersin onlarin gözünden söylüyorum. Insan olsalar sana bu kadar yuklenmezler. Bostanci cocugu lafina da güldüm allah affetsin cok varos geldi. 14 şubatta actigi konulara bak ideal sevgili gercekten(!) Affedeceksin biliyorum sen de aynaya baktiginda goruosundur ulan gene affedicen sen diye kendini ama ezdirme bundan sonra bunu bi koz olarak kullan ve fırsata çevir. Bazi şartlarla affederim calisacaksin duzenli gelirin olacak olmazsa da seni kaf daginda gören ablan annen versin en az benim kadar para koy sen de bu ev icin, duzenli yatip düzenli kalkacaksin, benu düşündüğünü görücem yoksa biter bu is diye restini çek.
Evet ya kesinlikle.. Affedeceksin malesef diyor bir yanım. Beni hissettiniz :KK43: ama inanın istemiyorum.
Aynen enayiyi bulmuşlar lafı da doğru çünkü mis gibi eve bakıyorum, hep yanındayım. Acıma zaten asla yok.
Bu dediğiniz şartları deneyeceğim. Hatta birkaç şart söyledim dün bu arada. Şart koşul sevmiyorum gibi bir şey dedi.
Koz olarak kullanacağım aynen öyle. Bundan böyle eski ben olmayacağım orası kesin.
Zaten kendisi çok zora gelebilen biri değil. Belki de kendisi vazgeçecek bu da bir ihtimal.
Ki siz de bu rahatsızlığa sahipsiniz ama beni düşünebiliyorsunuz. Demekki istese beni düşünebilir. Her şeyi hastalığına verdim resmen.

Aldatmayı size muhabbet eder gibi demesi çok ilginç. Bence bu rahatlığı ona siz verdiniz her şeyine göz yumarak. Sizi eşi değilde arkadaşı gibi görüyor olabilir mi
Diğer meselelerde büyük sorun
Aynen öyle ben verdim. Bu kadarını rahat söyleyebileceğini tahmin etmedim.
Komple ilginç her şey zaten nasıl içindeyim bilmiyorum. Umarım çıkarım ya. Benim de normal bir hayatım olsun.

Görmüyor iste, adamin alakasi bambaska.
Biseksuel olduguna da inanmiyorum, neyse inanmam da gerekmez:) bu durumda konu sahibiyle evli olmak ona izdirap veriyordur ve o aciyla rahatlikla arayip seni aldattım diyor zaten bence:)
Ailesi icin vs, ya da elaleme karsi yapilan paravan bir evlilik olmus bu, adam bitirmeye çalışıyor, görevi bitti diye düşünüyor olabilir
Ama öyle olsa neden seviyorum dedi hep. Neden birlikte olurken mutluydu.
İnsan sevmediğiyle bu şekil birlikte olur mu ??
O kadar mı sevmedi yani. 6 sene dile kolay. Kendisi saf biridir. Direkt söyledi işte. Ben de o rahatlığı verdim. Şimdi de ben ciddiye bindirince o da ne yapacağını şaşırdı. Daha sabah günaydın yazmış. O zaman neden yazsın.?
İnanın ben de anlamadım. anlamaya çalışıyorum sadece.
Ya da sadece kendimi düşünüp artık onu anlamaya çalışmamalıyımdır.

Ama öyle olsa neden seviyorum dedi hep. Neden birlikte olurken mutluydu.
İnsan sevmediğiyle bu şekil birlikte olur mu ??
O kadar mı sevmedi yani. 6 sene dile kolay. Kendisi saf biridir. Direkt söyledi işte. Ben de o rahatlığı verdim. Şimdi de ben ciddiye bindirince o da ne yapacağını şaşırdı. Daha sabah günaydın yazmış. O zaman neden yazsın.?
İnanın ben de anlamadım. anlamaya çalışıyorum sadece.
Ya da sadece kendimi düşünüp artık onu anlamaya çalışmamalıyımdır.
Bu sorulari sormaniz bile anlamsiz artık.
Oyle ya da boyle aldatildiniz ve ayrilmaniz gerekiyor.
Dram yaratmaya gerek yok.

Çocuk yokken boşanın kocanınız bu yönelimi daha agır basiyor demek ki sizi sevmiyor aldatmaya devam edicek hep.Gün gelir grup bile teklif ede bilir böyle konular vardi daha öncede.
Boşanmaya çalışacağım. Önce şart koşup sonra terapi. Eğer olmazsa da ki muhtemelen yürümeyecek.

ama gay değildi. Biseksüel. Yani beni de seviyordu. seviyorum diyor hala. Sonuçta 6 sene bu. Hiç sevgi hissetmesem evlenmezdim ki.
Paravan olarak kullanmış olabilir ama bilinçaltında istemsizce yapmış olabilir. Çünkü evli olması dışarıdan daha kabul edilebilir hale getiriyor onu.
Yine sevmediği halde evlenecek biri değil o istemediği biriyle olmaz. Yani karakteri o değil.
Keşke sevmiyorsa dürüstçe söylese.
Bu arada ilk ilişkim o benim. 22 yaşımda ilk sevgilimdi. Bu da beni daha da kör yaptı. Çünkü kendimi beğenmiyordum o yaşlarda.. :/
Salakmışım diyorum şimdi. Yeni farkına varıyorum kendimin artık. Neleri başardığımın. ev geçindirdim birçok şey.
kedilerimin sorumluluğunu aldım.
Ama işte dediğim gibi bundan sonra ne yapacağım.
Bence böyle hayat geçmez. Bulduğu her fırsatta aldatıcaktır. Boşanıp hayatınıza bakın, hayat önünüze “biseksüel” olmayan birini çıkardığında asıl sevilmenin ne olduğunu daha iyi anlıycağınızı düşünüyorum

Evet, hetero bir erkeğin de aldatma ihtimali var ancak biseksüel olan erkekte siz onun kadınla olan ilişki ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz ancak erkekle olan ilişki arzusunu karşılayamıyorsunuz çünkü kadınsınız. O nedenle bu arzusunu ancak üçüncü bir kişiyle yani bir erkekle tatmin edecek belli ki. Yani üçüncü bir kişi olması ihtimali çok yüksek olacak her zaman. Bu durumun ayırdına varmanız gerek. Bunun kişilikle ilgisi yok tamamen cinsel yönelimle ilgili bir mevzu.

ama gay değildi. Biseksüel. Yani beni de seviyordu. seviyorum diyor hala. Sonuçta 6 sene bu. Hiç sevgi hissetmesem evlenmezdim ki.
Paravan olarak kullanmış olabilir ama bilinçaltında istemsizce yapmış olabilir. Çünkü evli olması dışarıdan daha kabul edilebilir hale getiriyor onu.
Yine sevmediği halde evlenecek biri değil o istemediği biriyle olmaz. Yani karakteri o değil.
Keşke sevmiyorsa dürüstçe söylese.
Bu arada ilk ilişkim o benim. 22 yaşımda ilk sevgilimdi. Bu da beni daha da kör yaptı. Çünkü kendimi beğenmiyordum o yaşlarda.. :/
Salakmışım diyorum şimdi. Yeni farkına varıyorum kendimin artık. Neleri başardığımın. ev geçindirdim birçok şey.
kedilerimin sorumluluğunu aldım.
Ama işte dediğim gibi bundan sonra ne yapacağım.
Bence böyle hayat geçmez. Bulduğu her fırsatta aldatıcaktır, sonuçta zevk aldığı şeyler biraz aykırı şeyler. Boşanıp hayatınıza bakın, hayat önünüze “biseksüel” olmayan birini çıkardığında asıl sevilmenin ne olduğunu daha iyi anlıycağınızı düşünüyorum

Herseyi kabullenmissiniz psikolojisi bozuk adama ebeveynlik yapiyorsunuz bunuda kabul eder yolunuza bakarsiniz diye dusunuyorum ama asil yapmaniz gereken coktan bu adamdan ayrilmakti neyin terapisini alicaksiniz hayal dunyasinda yasiyorusnuz

Eşinizden önce kendinize değer verin. Hangi aşamada mutlu olursunuz onu tartın öyle karar verin.

X