Eşim beni istemedi ağrıma gitti

aynı konuyu küçük bebeğim varken yaşıyorum. Karşına alıp madde madde anlatsanda annen şunu şunu yaptı ben bu yüzden böyleyim diye adamlar önce biraz seni dinliyor sonra o anneleri bi fırsatını bulduğu anda sokuyo tekrar fitneyi adamlara. Düzelmiyorlar canım. Benim umudum yok mesela artık. Bi de eskisi gibi olmak için annemle iyi olacaksın diye şart koşuyorlar. O kadınlarda sırf kendi bencillikleri için aman olsun oğlumun huzuru kaçmasın diye susmak yerine oğlanlarının huzurunu kaçırıp mutlu oluyorlar. Bi de eşin balık burcumu?
Anası bilmiyor hangi ayda doğduğunu bütün çocuklarınki 1 Ocak. Balık olabilir bilmiyorum yani. Ne kadar doğru yazmışsınız eşimde annemle iyi olacaksın yoksa düzelmeyiz dedi. Bende benim düzeleceğim bir konunun olmadığını söyledim. O istiyor ki annecim deyip sarılayım öpeyim hürmet edeyim ama çook bekler içimden gelmeyen birşeyi yapamam anne diyorum sadece cım cim bu eklere ne gerek var bakalım gelilmeler ne olacak

anasının kuzusu erkekle olmaz, annesi de size gıcıksa ne yapar eder sizi haksız çıkarır. bence düzgün bir şekilde anlaması gerek artık, annesi hayat arkadaşı değil sizsiniz böyle yapması çok saçma. Öyleyse annesiyle evlenseymiş...

Merhaba buraya konu açmak için geldim. Eşimle zor bir süreçten geçiyoruz bayadır kavgalıyız aramız eskisi gibi değil (son 2 gündür iyiydik ) (pazar ve pazartesi) sebepleri ise çok karışık hangi birini yazsam inanın bilmiyorum. Kısaca özet geçeyim eşim çok anneci. Sevgiliyken annesini çok sevip şuan sıcak davranmadıgımdan şikayetçi değişeceksin annemi seveceksin diyor. Evet eşim ne yazıkki haklı ben artık kayınvalidemi sevmiyorum saygıda kusur etmiyorum ama yüzümde gülmüyor haklı sebeplerim var buraya yazardım ama sabaha kadar sürer. Neyse biz 1 haftaya yakın birlikte olmuyoruz ve aramız açık. Dün kızımı etkenden uyutup eşime mesaj attım çabuk gel kızımız uyudu seni istiyorum diye. Gerçekten eşimi özledim ve arzuladım. Eşim gelmedi çok gücüme gitti. Tabi bunun üstüne dahada küstük yani ben gücendiğim için yüzüne bakmadım. Eşimde üstelemedi zaten. Neyse bugün sordum sana açık açık gel seni istiyorum dedim niye gelmedin dedim aramız bozuk senle o yakınlığa girmek istemedim dedi. Ama pazar ve pazartesi iyiydik Salı birden ne oldu dedim.
Yaptıkların aklıma geliyor işte düşünmeden edemiyorum dedi. Annesini istemiyormuşum falan filan yalanda değil kayınvalideme kalsa hetgün bize gelir hatta öyleydi ben surat asa asa ayağını kestim. Sanki annene iftira mu attım kuyusunumu kazdım saygıda küsür mu ettim dedim. İşte dengesini bozmuşum hayattan zevk almıyormuş dün kahvede oturup çay içip uzun uzun düşünmüş yaşama hevesini çalmışım falan bi tripler
Şimdi bazılarınızın aklına başka biri mi var acaba diye gelir öyle bişey olduğunuda sanmıyorum evden işe işten eve ama artık evimizde huzur kalmadı
Beni istemedi artık daha ben onu ister miyim hevesim gururum kırılmış gelse yanaşabilir miyim
İçimi dökmek istedim
Nasıl bir yol izlemeliyim
Valla beni istemeyeni ben hiç istemem. Hatta en çok ben istemem. 🖐

annesini sevmediginiz icin sizi kucuk beyniyle cezalandiriyor. yaprigi cok gurur kirici ve de kinci. kimse kimseyi sevmek zorunda degil, es annesi de olsa. erkekler anlayamadi sunu; onun annesi diye neden kendi anneniz gibi sevmek zorunda olasiniz ki.. kayinvalide isterse hicbir sey yapmamis olsun, kimyaniz tutmamis olabilir, isinamamis olabilirsiniz ki zaten gelin kaynana arasinda ki bu durum karsilikli oluyor genelde. esiniz sizinle birlikte olmak istediginde "senle o yakinliga gelmek istemedim" dersiniz sizde. esiniz akrep burcu mu merak ettim

Bende kırgınken gel sevişelim demedim biz pazar pazartesi arayı düzeltmiştik iyiydik hatta eşim Allah neşemizi bozmasın hep böyle kalalım demişti salı ne oldu ne değişti hala aklım almıyor kahvede oturup çay içip düşünecek kadar hayattan zevk almayacak kadar ne yaşattım bende bilmiyorum
Annesi doldurmuşlar.

Anasını danasını bilemem ama
Cinsellikte her gel dediğinizde gelen bir eşiniz mi vardı ki,gelmeyince sorun oldu? Eşim hadi sevişelim dese hemen soyunmaya başlamıyorum ben şahsen. Siz öyle misiniz? Her hadi dediğinde okey gel mi diyorsunuz? İnsanın canı istemez,belki o havada olmaz. Kabul edip sevişmek zorunda mı?
Evet sevişmek zorunda.ben hemen soyunmaya başlıyorum.konu sahibi de öyledir eminim ki.

Evet normalmiş o onun anasıymış sorabilirmiş eşim için ters bir durum yok ama ben bunu içimde tutup bir gün kayınvalideme hayırdır anne karı koca olamasaydık gelip uygulamalı gösterecek miydin demiştim tek terbiyesizliğim bu oldu eşimin bundan daha haberi yok bilse hemen küser ama umrumda değil
Sapık kadın.bu tipler utanmasalar oğullarına, aramıza kimseyi sokma cinsel ihtiyaçlarını da ben karşılarım diyecekler.toplum bastırıyor bu sapık kadınları.kadının sapığı da çok yani.erkekler kadar cesur ve utanmaz değiller allahtan.

Hayattan soğuduysa gitsin anasının sevkatli kollarına orada hayatını idame ettirsin.. böyle kocam olacak ne şehveti ne isteği .. çocuk büyütrcek halimz yok dan dan söyleyin ben değişmem soğudum annenden bu mesafede hayatıma devam edeceğim .. annecimmm diye sarılmamı istiyorsan kendine bunu yapacak başka birini bulabilirsin deyin terkedin ortami .. hayat böyledir eziklendikce daha cok üstünüzde tepinirler biraz dan dan olun sınırınızı kem küm etmeden koyun işine gelmiyorsa kenndi tercihi olur boşanmayı teklif eder sizde önünüze bakarsnz

Sapık kadın.bu tipler utanmasalar oğullarına, aramıza kimseyi sokma cinsel ihtiyaçlarını da ben karşılarım diyecekler.toplum bastırıyor bu sapık kadınları.kadının sapığı da çok yani.erkekler kadar cesur ve utanmaz değiller allahtan.
Kayınvalidemin sapıklığını ilk şu durumda farketmiştim. Onlarda kalmıştık bir gece kaldığımız odada kayınvalidemin kuşu vardı. Gece 3 kere kuşuna bakmaya odaya dan diye girmişti. Kapı çalmak falan birşry yok üstelik birde şak diye ışık açmıştı. Tabi o zamanlar yeni gelinim ses etmiyorum şimdi olsa o kuşu alır kaynanamın yanına koyar al doya doya bak girip durma derim. Neyse o gün demiştim acaba sapıkmı ne odaya girip duruyor. Birde kapıda kapatmıyor çıkarken üçündede arkasından ben kalktım kapattım. Belki kocamla müsait değiliz niye dan dün giriyorsun

Evet haklısınız gelmek zorunda değil ama eşim cinselliğe düşkündür eskiden sık sık yaptığımız şeyleri çocuktan sonra yapamaz olduk gelir diye düşünmüştüm bilemedim. Üstüne birde senle o yakınlığa girmek istemedim deyince bozuldum
Aranızdaki problemler hallolmadan esas siz istememeliydiniz.

Annesi bişeyler demiş ona çok bellii baya eşini doldurmuş umursama eşin dönüp dolaşıp sana gelecek hiçç dert etme

Kendiniz hakkında böyle acımasız eleştiriler yapmayın. Kocanız Kıvanç Tatlıtuğ mu? Ha olsa ne değişir seven isteyen insan için, siz ona bir evlat vermişsiniz ve doğal olarak vücudunuz değişmiş. Böyle bi anneciliği de anlamıyorum gitsin anasının koynunda uyusun madem öyle 👍🏻
+100
Üstüne kendi kendinizi tatmin etseydiniz 🙈. Bosverin. Gelmiyorsa gelmesin.

Merhaba buraya konu açmak için geldim. Eşimle zor bir süreçten geçiyoruz bayadır kavgalıyız aramız eskisi gibi değil (son 2 gündür iyiydik ) (pazar ve pazartesi) sebepleri ise çok karışık hangi birini yazsam inanın bilmiyorum. Kısaca özet geçeyim eşim çok anneci. Sevgiliyken annesini çok sevip şuan sıcak davranmadıgımdan şikayetçi değişeceksin annemi seveceksin diyor. Evet eşim ne yazıkki haklı ben artık kayınvalidemi sevmiyorum saygıda kusur etmiyorum ama yüzümde gülmüyor haklı sebeplerim var buraya yazardım ama sabaha kadar sürer. Neyse biz 1 haftaya yakın birlikte olmuyoruz ve aramız açık. Dün kızımı etkenden uyutup eşime mesaj attım çabuk gel kızımız uyudu seni istiyorum diye. Gerçekten eşimi özledim ve arzuladım. Eşim gelmedi çok gücüme gitti. Tabi bunun üstüne dahada küstük yani ben gücendiğim için yüzüne bakmadım. Eşimde üstelemedi zaten. Neyse bugün sordum sana açık açık gel seni istiyorum dedim niye gelmedin dedim aramız bozuk senle o yakınlığa girmek istemedim dedi. Ama pazar ve pazartesi iyiydik Salı birden ne oldu dedim.
Yaptıkların aklıma geliyor işte düşünmeden edemiyorum dedi. Annesini istemiyormuşum falan filan yalanda değil kayınvalideme kalsa hetgün bize gelir hatta öyleydi ben surat asa asa ayağını kestim. Sanki annene iftira mu attım kuyusunumu kazdım saygıda küsür mu ettim dedim. İşte dengesini bozmuşum hayattan zevk almıyormuş dün kahvede oturup çay içip uzun uzun düşünmüş yaşama hevesini çalmışım falan bi tripler
Şimdi bazılarınızın aklına başka biri mi var acaba diye gelir öyle bişey olduğunuda sanmıyorum evden işe işten eve ama artık evimizde huzur kalmadı
Beni istemedi artık daha ben onu ister miyim hevesim gururum kırılmış gelse yanaşabilir miyim
İçimi dökmek istedim
Nasıl bir yol izlemeliyim
Bir daha yatağa çağırma çağırırsa da aynısını yap yani hem haksız hem suçlu ne diyim ki şimdi

Eskiden “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” derlerdi.

Şimdi de; Erkeğin yatak odasına giden yol, annesine olan duygularınızdan geçer diyelim.

X