Eşim beni sevmiyor mu?

Doğru.Böyleyse o ilacı bırakacagını düşünmüyorum benim bebek isteğim de hayal oldu o halde.

Böyle düşününce de aşırı üzülüyorum evet ama ben de düşünmekten bunaldım konusabilmek istiyorum

İlk evlendiğimiz hafta sadece bir daha bir şey yaşamadık 1 bucuk ay oldu. Dediğim gibi ondan önce ayda 1 görüyodum zaten
Evlilik terapistine gitseniz.Evliliklerde cinsellik önemsiz diyemeyeceğim bence önemli.Eşinizle çok yaş farkınız var mı?

Temas sevmiyor demek🤷

Kesinlikle sevmiyor ama yatakodasında böyle bi problem yoktu bugüne kadar .

Aralık ayında kürtaj ve kürtaj sonrası gebelik şüphesi yaşamışsınız. Doktor bu süreçte beraberlik yasağı mı koydu; beraberlikten kaçınma sebebi sizi korumak olabilir mi ?

Hayır henüz evli değildik o zaman risk geçtikten sonrasında da temkinli davrandım . Doktorum da hayatına dönebilirsin demişti .Aksine çocukları çok seviyor çok istiyor

Terk ediyorum diye değilde arkadaşımı özledim şekilde gidin derim. Boşanmayacaksaniz o şekilde gitmek bir süreden sonra alışkanlığa dönüşecek çünkü buda sayginizi azaltacak. Hem uzaklık sizede iyi gelir arada ayrı kalmak aşkı pekistiriyor bence biraz özlem olacak evlilikte de.

Evet suan avuc içi gibi bir durumdaysam o açıdan da etkili olabilir haklısınız.

Böyle zamanlarda uzaklaşmanızı tavsiye etmem. Tam tersi daha da soğuyabilirsiniz birbirinizden. Seven insan işten eve gelene kadar bile özler. Belki sevgisini gösteremiyordur, tarzı böyledir ama en azından size zaman ayırmalı. Evli iki insan konuşup gülmüyorsa, yan yana sarılıp yatamıyorsa bunun yorgunlukla ilaçla milaçla alakası yok.

Böyle zamanlarda uzaklaşmanızı tavsiye etmem. Tam tersi daha da soğuyabilirsiniz birbirinizden. Seven insan işten eve gelene kadar bile özler. Belki sevgisini gösteremiyordur, tarzı böyledir ama en azından size zaman ayırmalı. Evli iki insan konuşup gülmüyorsa, yan yana sarılıp yatamıyorsa bunun yorgunlukla ilaçla milaçla alakası yok.
Tamamen benim fikrim de bu yönde. Sizce ne yapmalıyım peki

Tamamen benim fikrim de bu yönde. Sizce ne yapmalıyım peki
Tabi ki önce konuşmanız lazım tartışmadan. Onu çok özlediğinizi, eve geldiğinde onunla vakit geçirmek istediğinizi söyleyin. Belki onun yapısı böyledir siz yönlendirin, siz sokulun. Hep ondan beklemeyin. Mesela o yorgun uzanmak istiyor, gidin siz de yanında uzanın. O da size karşılık verecektir. Beklentilerinizi açık açık söyleyin.
Cinsel anlamda da aynı şekilde açık olmanız lazım. İllaki adamda bir problem olduğunu göstermez. Belki de çok istekli değildir. Bana göre bu kusur değil, uyum meselesi. Keşke her çift bu konuda uyumlu olsa

Tabi ki önce konuşmanız lazım tartışmadan. Onu çok özlediğinizi, eve geldiğinde onunla vakit geçirmek istediğinizi söyleyin. Belki onun yapısı böyledir siz yönlendirin, siz sokulun. Hep ondan beklemeyin. Mesela o yorgun uzanmak istiyor, gidin siz de yanında uzanın. O da size karşılık verecektir. Beklentilerinizi açık açık söyleyin.
Cinsel anlamda da aynı şekilde açık olmanız lazım. İllaki adamda bir problem olduğunu göstermez. Belki de çok istekli değildir. Bana göre bu kusur değil, uyum meselesi. Keşke her çift bu konuda uyumlu olsa

Bir kaç kez konuşmayı denedim mesajla kendimi ifade ediyorum ama yüz yüze konuşamıyorum. Bana sizler yardımcı olur musunuz? Yarın yemek yerken veya kahve içerken konuşmayı deneyeceğim konuya nasıl gireyim onu kırmadan kendimi küçültmeden ne söyleyebilirim

Bir kaç kez konuşmayı denedim mesajla kendimi ifade ediyorum ama yüz yüze konuşamıyorum. Bana sizler yardımcı olur musunuz? Yarın yemek yerken veya kahve içerken konuşmayı deneyeceğim konuya nasıl gireyim onu kırmadan kendimi küçültmeden ne söyleyebilirim
Tavrınız şikayet eder gibi olmamalı, öyle olunca konuşma tartışmaya evriliyor. Saygı çerçevesinde içinizden geldiği gibi konuşun artık siz bir elmanın iki yarısısınız birbirinize karşı rahat olmanız lazım. Cinsellik konusunda ben de biraz çekingenim ama aşıyorum yavaş yavaş. Diğer meseleleri konuşmaya hiç çekinmem, nerden başlamalıyım diye düşünmem. Benim canımı sıkan bazı şeyler var seninle paylaşmak istiyorum deyip girin işte konuya. Kafanızdan geçenleri söyleyin. Erkekler bazen gerçekten anlamıyor. Olaylar üzerinden örnek verin. Mesela yanından kalkıp gidiyorum nereye gidiyorsun diye soruyor dediniz. Ne bekliyorsunuz onu anlatın. Yanında oturuyorum ama ben yokmuşum gibi davranıyorsun. Ben daha sıcak daha samimi olalım istiyorum, birlikte konuşalım gülelim istiyorum, bişeyler paylaşalım istiyorum vs vs

Tavrınız şikayet eder gibi olmamalı, öyle olunca konuşma tartışmaya evriliyor. Saygı çerçevesinde içinizden geldiği gibi konuşun artık siz bir elmanın iki yarısısınız birbirinize karşı rahat olmanız lazım. Cinsellik konusunda ben de biraz çekingenim ama aşıyorum yavaş yavaş. Diğer meseleleri konuşmaya hiç çekinmem, nerden başlamalıyım diye düşünmem. Benim canımı sıkan bazı şeyler var seninle paylaşmak istiyorum deyip girin işte konuya. Kafanızdan geçenleri söyleyin. Erkekler bazen gerçekten anlamıyor. Olaylar üzerinden örnek verin. Mesela yanından kalkıp gidiyorum nereye gidiyorsun diye soruyor dediniz. Ne bekliyorsunuz onu anlatın. Yanında oturuyorum ama ben yokmuşum gibi davranıyorsun. Ben daha sıcak daha samimi olalım istiyorum, birlikte konuşalım gülelim istiyorum, bişeyler paylaşalım istiyorum vs vs

Çok teşekkür ederim yarın ilk kez ciddi ciddi konuşmayı deneyeceğim yine kestirip atmazsa buraya yazacağım hayırlısı olsun ben de merak ediyorum konuşacaklarımızı

Merhaba kısaca kendimden bahsedeyim. Ben aslan burcuyum aşk kadınıyım ilgi alaka hastası bi insanım bundan önceki ilişkilerimde herşeyi dolu dolu yaşadım. Ama toksik bi ilişki yaşadığım için beni gerçekten sevdiğini düşündüğüm benim de değer verdiğim biriyle evlendim. Tabi bunlar bir anda olmadı 8 sene içinde olan şeyler. Ben normalde arkadaşımla yaşıyorduö hiç bir eksiğim yoktu şimdi herşeyi ailemi evimi bırakıp Başka bir şehire geldim.
Kızlar mesajlarımızı okusanız evdeki adam değil dersiniz. Mesajlarda meleğim aşkım karım dünyam sanki tek kadın benmişim ama evde resmen yüzüme bakmıyor. Tamam bir kabalığı olmuyor zorbalık yapmıyor küfretmiyor ama evli gibi değiliz ev arkadaşı gibiyiz. Evde her istediğim oluyor istediğim evden ev eşyasına kadar mutfağa kadar herşey çok şükür fazla fazla var Allah herkese daha çok versin bunu beni anlayın diye söylüyorum ama bi babanın cocuguna para verip sevgisini göstermediği gibi bir ilişki yaşıyorum . Bi eve gelince öpüyor hoşgeldin diyorum yemeğini yiyor uyuyor . Cok yoruldugunu benim için çabaladığını söylüyor . Aldatmadıgına eminim ( normalde erkeklere güvenmem ama sanırım aldatılmıyorım şuan 😅) Artık birlikte bile olmuyoruz Oldugum şehire arada bir geldiğinde daha mutluyduk. Yani unuttugum şeyler de var sanırım ama cekip gitmeye karar verdim bavulumu topladım ağladı sensiz yapamam dedi daha neler neler ama neden böyle anlamıyorum biraz yapısal bişey onun da farkındayım ama bu kadar seven insan hiç mi özlemez ben sürekli yanında olmaya çalışıyorum sarılmıyor dokunmuyor kalkıyorum yanından nereye diyor böyle tuhaf tuhaf şeyler ben ne yapayım biri bişey söylesin düşünmekten yoruldum 🥺
2 aylik evlisiniz ve cinsellik yok gibimi?haftada kac kez oluyor?2aylik evlilikde hic olmuyorsa sorun var demekki yeni evliler haftada 3 4kez yapar yani

X