Eşim benimle beraber olmamak için bahaneler üretiyor.

Evlenmeden önce istekliydi yazmışsınız.Buna dayanarak yazıyorum ateşi sönmüş ve hevesi kaçmıştır bence.Beklediği gibi bulamamıştır sizi ve bu muydu mantığıyla soğumuştur.Beklentiyi çok yüksek tutup hayal kırıklığına uğramıştır kendince.

Çok ağır bir şey söylüyorsunuz, eşini tanımıyorsunuz bile. Sizin hu yazdıgınız sey birçok şeye sebep olabilir. Yazarken her acıdan düşünüp empati yapmaya calısmak lazım.

Normal bir erkek sevmese bile cinsellik yasamak ister ki hayat kadınlarına neden gitsinler sevdikleri için mi?

Eşinizin kesinlikle psikolojik sorunları vardır terapiste gitmenizi öneririm. Sizinle mi ilişki yasamak istemiyor yoksa cinsellik mi yaşamak istemiyor bu cok önemli bir ayrım. Önce bunları cevaplandırmak geçmişinde neler yasadıgını bilmek lazım. İkinizin birlikte çözemiyorsanız yardım almalısınız.
Doğru söylüyor psikologların söylediği bütün belirtiler var eşinde

Bütün bunları eşinizle konuşmalısınız, konuşma işe yaramazsa sizi kaybedebileceğini hatırların, bu da işe yaramazsa sonuç maalesef belli.
Hiçbir kadın eşini istiyor onun için süsleniyor diye aşağılanamaz. Bu psikolojik şiddet. Ya yetersizliği var sizi ezerek üzerini örtüyor ya gerçekten sevmiyor ya da sadist, böyle yaşamayı haketmiyorsunuz

Biraz sert, sinirlidır eşim ona böyle bişey söylesem askini idda eder heleki sesimi yükseltmeme hiç müsade etmedi şu zamana kadar yine etmez
Yumuşak da olsa bi erkeğe ne biçim erkeksin lafı asla ve asla kullanılmalı... Kaldı ki şu an tek celsede boşanma sebebi bu laf..
Telefon bağımlılığı var diyorsun bu bence sorunu...

Birlikte olduğunuz zaman eşiniz normal mi yani ilişkiniz normal seyrindemi yani bir sorunu varmı eşinizin ...cinsellik iki kişininde keyif alabildiği an güzeldir...ama o bundan keyif almıyorsa bir sorunu olabilir..eğer sorunu yoksa keyif alıp eğer sizi istemiyorsa o zaman durum başka...
İktidarsızlık gibi bir problemi yoksa eğer cinsel hayatınızı renklendiren biraz ...değişik yollar deneyin...çünkü bir erkek için kadın güzelmiş alımlıymış zayıfmış şişmanmış farketmez...onu yeniden heyecanlandırmak sizin elinizde...yeniliklere har daim açık olun...

Eğer sadece bir süredir bu durumdaysa geçici bir dönem olabilir, ısrarcı olmayın ama sizi eleştirip hakaret etmesine izin vermeyin "ciddi" şekilde bozulduğunuzu, kırıldığınızı belirtin. Eğer geçici bir süreç değil bu, devamlı böyle diyorsanız ciddi şekilde karşınıza alın ve konuşun. Suçlamadan, kendinize hakaret ettirmeden, bağırıp çağırmadan ama ciddi bir ifade ile nedenlerini konuşun, iş yükü, bir sorunu olması, libidosunun düşük olması, başka biri olması, size söylemediği başka bir sorunu olması vb ihtimallerin hepsini konuşmak istediğinizi konuşun. Aşamayacağınız bir sorunsa terapiye gitme konusunda ısrar edin. Ama konuşurken Şikayetiniz sadece cinsellik olmasın, o sadece bir parçası olsun konunun. Eğer başka bir sorun varsa içinden ben ne derdindeyim sen sex derdindesin diye düşünüp daha çok uzaklaşıp içine kaçmasın.

2 yıllık evliyiz. Ne zaman cinsel ilişki söz konusu olsa kaçıyor. Bahaneler buluyor. Bazen 10 gün olmadığı bile oluyor. Beraber olmak falan umrumda değil. Ben istenilmek arzu edilmek beğenilmek istiyorum. Daha 24 yaşındayım. Çirkin değilim dışarı nr zaman çıksam bakarlar ederler ama kocam beğenmez burnumda ağzımla kalçamla dalga geçer ama herkes çok beğenir beni özgüvenim bile kalmadı artık. Arkadaşlarımdan duyuyorum eşleri 2güne bir istiyormuş. Süslenirim ederim dalga geçer bu nasıl kıyafet diye . İlişki sırasında şaka yapar güler . Bazen sabah mesaj atarım akşam işimiz var erken gel diye utanır. Akşam hiç böyle bi şey dememişim gibi yapar. Cinsel konuşmaya çalışırım yine utanır. Dokunma etme yok bazen sarılırım bahane bulur ağırsın kalk der. İşi gereği sürekli telefonla oynuyor sohbet muhabbet etmiyor. Ben yanaşsam sürekli bi bahane bulup kaçıyor. Bi kaç kere söyledim şakaya vurarak oda bana asıl sen öylesin diye kızıyor hemen . Ama ben öyle değilim 2 3 güne yanaşırım giyinirim ederim. Dediğim gibi benimle beraber olması umrumda değil bazen aklıma geliyor niye beraber olmak istemiyor aldatıyor mu beni mi beğenmiyor yoksa huyu mu bu..
Icine kurt dusurmek gibi olmasin. Bende ayni seyleri yasadim ve aldatildiqimi ogrendm.

X