Eşim bu konuda bencil davranio ..(+18)

Cxcxcx

Can'ıma CAN verene şükürler olsun❤
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2016
487
339
Selam kizlar
Konuyu buraya acmak istemedim aslnda ama +18 bolumunde acamadim onun icin burdan yaziorum ..Utanarak soylicem bayada acik yazicam sanirsam simdiden ozur dilerim ..rahatsizlik duyucak olan varsada konumu okumayip yorum yapmazsa sevinirm ..Skntim esim :/ 2 yillik evliyiz ve esimde erken bosalma sorunu var :KK43: dolayisyla bu zamana kadar nezman birlikte olsak ben bisy anlamadan sonlanmistr cunku 1 dakika bile surmuyoo :KK43: ilk gecemizde bile afedersiniz daha tam olarak birlesme olmadan(kanama gelmeden)6 kere bosalmisti.. hadi yine 6 ay oncesine kadar 2 gune bir oluyodu ama simdilerde 2 haftada bir anca oluyo oda benim laf carpmalarim sonucunda ..en son iliskide on sevisme yasarken bi kere bosaldigi icin, birliktelik sirasinda 2 dakika civari surdu diye yoruldu bosalamadi bile oylece geri cekti kendini bense her zamanki gibi baslamadan bitti hissine kapildm .. hic beni dusunmuyo kendi rahatlio ya orda bitirio .. kilosuda oldugu icin biraz daha fazla caba gostermio ..zaman zaman mahcup olduguda oluyo onuda anliorum zor bi durum kendisi acisindan ..benim bugun bu konuyu acmama sebep olansa, dun ben misafr sonrasi dusa gircem dedim tamam dedi oda cocugu uyutuyodu.. bi ara ben daha cikmadan oda geldi banyoya optu sarildi flan filan derken(siz anladiniz) o ise yeltendi bende 4.5 ay once sezaryenle dogum yaptim onun icin hala agrilarim var bide islak olup surtunce karniyla canim yaniodu onun icin istersen yataga gecelim dedim .. olur dedi ama yinede opmeye sevmeye devam etti neticede bir kere bosaldi .. okadar bozuldumki onun oyle yapmasina cunku kizlar 1 kere oldugu zamaan 2. Sini zor getirio yine iki haftaya yakinda olmamisti onun icin benimle birlikteyken olsun istedim ..ben ciktm oda dusunu aldi cikti sonrasindada hic kipirti olmadi .. cok canim sklyo onun herseferinde kendini tatmin ettikten sonra kenara cekilmesine ..bozuldgmu flan belli etmedim cunku artik soylemektn ben rahatsizlik duyuyorm .. karsimada aldm doktora gorunmesi konusunda bunun bi rahatsizlik oldugundan ama ayni zamanda tedaviylede gecici oldugunu, isterse once arastrip sonra doktora gitmesini teklif ettim ama o bunu o sekilde gormuyo hastalik olarak bakmio .. bende cok ustune gidip gururunu kirmak istemiorm aramzda kavgaya sebep olsun istemiorum cunku bunun haricinde sukur bi sorunumuz yok (onun icin zaten bi sorun degilken)..sizden se bu durumda fikir almak istyorum tekrar konusayimmi yada nasil konusayim kirmadan? yoksa bu drumu kabullenip oyle yasayip gideyimmi ?(ki bunu hic yapmak istemiorm ).. yada bitkisel tedavi yontemi bilen varsa erken bosalmaya iyi gelcek tavsiye ederse sevinirm .. baya uzun oldu sanirm kusura bakmayin ..hayirli gunler

Durumun ciddiyetinin farkında değil ve bencil. Bidaha birlikte olmayın, o zaman anlayacaktır sizin durumunuzu. Sorarsa da tedavi olması gerektiğini söylersiniz.
Yani sonuç olarak iki yıllık evlisiniz ve hiç orgazm olmadınız mı?
Onunla birlikteyken Olamadim malesf :/

En nefret ettiğim erkek modellerinden biri. Erken boşalıp karısını memnun etmediği halde umursamaz doktora gitmeyi de kendine hakaret sayar...
Bunun tedavisi doktora gitmekle olur ancak kendi kendine uydurmasın bu hastalık değil filan diye. Erken boşalıp karısına mahcup olurken iyi doktora gidip kendince rezil olacağını düşünürken kötü...

En nefret ettiğim erkek modellerinden biri. Erken boşalıp karısını memnun etmediği halde umursamaz doktora gitmeyi de kendine hakaret sayar...
Bunun tedavisi doktora gitmekle olur ancak kendi kendine uydurmasın bu hastalık değil filan diye. Erken boşalıp karısına mahcup olurken iyi doktora gidip kendince rezil olacağını düşünürken kötü...
:KK43:(

Eskiden evinizdeki doktor diye şemalı bir kitap vardı bilmem bilir misiniz? Orada erken boşalmayı durdurmak için kadın partnerin uygulaması önerilen bir teknik vardı. Şimdi ben anlatırsam saçma sapan anlatırım, siz bir google'layıp bakın bence partnerin erken boşalmasını nasıl önleyebilirim diye. Bir de kilo varsa çabuk yoruluyorsa sizin üstte olmanız lazım.

Eskiden evinizdeki doktor diye şemalı bir kitap vardı bilmem bilir misiniz? Orada erken boşalmayı durdurmak için kadın partnerin uygulaması önerilen bir teknik vardı. Şimdi ben anlatırsam saçma sapan anlatırım, siz bir google'layıp bakın bence partnerin erken boşalmasını nasıl önleyebilirim diye. Bir de kilo varsa çabuk yoruluyorsa sizin üstte olmanız lazım.
Yok bilmiodum tesekkur ederim :)

Gururunu kırmayayım diyorsunuz ama bence iyice bi kırmak lazım ki kendine dönüp bi baksın.

Normal buluyormuş kendi paşa hazretleri, sorun yokmuş. Ayh.. Onun o özgüvenini, gururunu origami gibi parça pinçik katlayıp, yerine minik narin kuğucuklar yapmak lazım.

Gururunu kırmayayım diyorsunuz ama bence iyice bi kırmak lazım ki kendine dönüp bi baksın.

Normal buluyormuş kendi paşa hazretleri, sorun yokmuş. Ayh.. Onun o özgüvenini, gururunu origami gibi parça pinçik katlayıp, yerine minik narin kuğucuklar yapmak lazım.
Sinirden guldum :KK70: haklisiniz ..

Eşinizin daha önceden erken boşalma sorunu var mıydı acaba.
Ayrıca sizi düşünmemesi tamamen bencillik.Yemek yapıp tek başınıza kendiniz yiyip eşinizin önüne bir tabak yemek koymamak gibi bir şey.
Esim daha once kimseyle iliski yasamamis ilk benimle birlikte oldu ..en bastan beride dedigim gbi boyle

X