eşim eski sevgilisiyle fotoğraflarını silmemiş

Kalp kırıcı sizde olsa kesin bi ton laf ederdi beni aldatmışsın tüüü sanaa seni boşayacam falan derdi... Ama kendisine gelince yine unuttum der
umursamadığım için silmeye bile gerek duymadım diyecektir ama yine de ilk fırsatta konusmayı denicem

kızla her yere gitmiş her yeri gezmiş simdi benimle gezmek istemitor her seyi bu zamana kadar ben planlarım diyor ki biz öyle çok bir yere de gitmedik sen planla ben uyarım diyor.kızla su an ailesinin oturduğu evde film izlerken sarılıp yatarken fotoğrafları varken benimle fotoğraf paylaştığını görmedim

Baştan evlenmeyecektiniz, üzülmenizi istemem ama kızı sevmiş, olmayınca da içi geçmiş hevesi kalmmaış sizinle de evlenmek için evlenmiş. Sizi de hiç anlayamadımi 3 yıl arkadaş olup, başkasını sevdiğini gördüğünüz bildiğiniz biriyle nasıl evlendiniz? :KK51: Sizin aranızda bir şey olacağı varsa zaten o 3 yılda olurdu adam boşa çıktım diye size gelmiş resmen.

merhabalar ben 1 yıllık evliyim.kocamla 3 yıl arkadaş kaldıktan sonra 5-6 ay içinde sevgili olup evlilik kararı aldık ama benden önce yaklaşık 4 yıllık bir ilişkisi olmuş.tesadüfen telefonunda su an da kullandığı instagram hesabından o sevgilisiyle hikayeleri resimleri gördüm.daha önce de wp üzerinden eskiden konuştuğu kızlarla mesajlarını silmediğini öğrenmiştim.uyardığımda ben onları unuttum bile umrumda olmadığı için silmek aklıma gelmedi rahatsızsan sileyim dedi ve sonra sildi.şimdi de instagramdan mesajları aynen duruyor o sevgili olduğu kız da dahil önceden flörtleştiği kızlarla.ne yapmalıyım sizce söylesem yine aynı cevabı verecek ama ben buna çok takıldım çünkü benim hayatımdan çıkan bir insanın hiçbir izi kalmaz yani.erkekler böyle şeylere takılmaz silmeyi unutmuştur demeyin lütfen.
Sohbetler kısmında çok ama çok alt kısımda kalmıs olması gerekiyor bu durumda unutmuş olabilir gerçekten. Tektar söyleyin siliyorsa problem yok ama silmiyorsa problem var.

Gayet unutmamış,aksine bakıp bakıp geçmişi yâd ediyor.
Hatirladikca da keyifleniyor muhtemelen,hatta görüşüyor yahut yazisiyor bile olabilirler.Ben tepkinizi haklı buldum.
Adan en azından becerikli adammış.kaç kızla bir sürü anı yapmiş.ben olsam sevinirdim.sünepe sünepe tiplerle evlenmekten bin kat iyidir.helal olsun valla.üstelik erkek kalitesinin bu kadar rezil olduğu bir ülkede.eşinin kıymetini bilsin.hayat bu kadar sığ ve tek taraflı bakış açısıyla bakılmayı haketmiyor.

merhabalar ben 1 yıllık evliyim.kocamla 3 yıl arkadaş kaldıktan sonra 5-6 ay içinde sevgili olup evlilik kararı aldık ama benden önce yaklaşık 4 yıllık bir ilişkisi olmuş.tesadüfen telefonunda su an da kullandığı instagram hesabından o sevgilisiyle hikayeleri resimleri gördüm.daha önce de wp üzerinden eskiden konuştuğu kızlarla mesajlarını silmediğini öğrenmiştim.uyardığımda ben onları unuttum bile umrumda olmadığı için silmek aklıma gelmedi rahatsızsan sileyim dedi ve sonra sildi.şimdi de instagramdan mesajları aynen duruyor o sevgili olduğu kız da dahil önceden flörtleştiği kızlarla.ne yapmalıyım sizce söylesem yine aynı cevabı verecek ama ben buna çok takıldım çünkü benim hayatımdan çıkan bir insanın hiçbir izi kalmaz yani.erkekler böyle şeylere takılmaz silmeyi unutmuştur demeyin lütfen.

Tamamda hepsi eskiyse sıkıntı ne?
Siz silin.
Demekki umursamıyor silmemiş.
Kafasında şeytanlık olsa hepsini siler görme diye.
Şuan yeni konuşma yoksa yada saçma hareketleri.
Siz silin uzatmayın.

Baştan evlenmeyecektiniz, üzülmenizi istemem ama kızı sevmiş, olmayınca da içi geçmiş hevesi kalmmaış sizinle de evlenmek için evlenmiş. Sizi de hiç anlayamadımi 3 yıl arkadaş olup, başkasını sevdiğini gördüğünüz bildiğiniz biriyle nasıl evlendiniz? :KK51: Sizin aranızda bir şey olacağı varsa zaten o 3 yılda olurdu adam boşa çıktım diye size gelmiş resmen.
Yok canim sen de.kimse boşa çıktım diye evlenmez.takılmaya devam eder yeterince sevmiyorsa.çok mu zor ? Evlenmeyeni dövmüyorlar.zamanında görmüş geçirmiş, kendini geliştirmiş, tecrübe kazanmış.şimdi de sevdiğim biriyle evlilik zamanı demiş.her kaliteli ilişki insana şahane deneyimler katar.gelişime çok büyük katkı sağlar.kadınlarda neden bu tarz bir algı var hiç anlamam.ne güzel böyle rezil bir ülkede adam kızlarla tanışmış, güzel bir şekilde ilişki yürütmeyi becermiş, aşkını da yaşamış, psikolojisi sağlam, özgüveni yerinde bir şekilde evlenmiş.etraf kompleskli ayılardan geçilmiyor.bizim kadınlar yine memnun değil.gerçekten ne istediğimiz konusunda hiçbir fikrimiz yok.adamın hiçç öyle bir niyeti de yok.sil deyince silmiş.ben de yeni bir ilişkiye başlayınca aman da şu eski mesajları bir elden geçireyim demiyorum.hepimizin hatırası kendine.herkesin kendi dünyası var evli olsa da.olmalı da zaten.

Unutmuş olabilir yazılı görüşleri şaşkınlıkla okudum. Arkadaşlar unutulan basit, gereksiz mesajlar değil ya adam yazıştığı kızları silmiyor stok yapar gibi biriktirmiş. Arada bakıp o günleri özlediğine eminim. Herkes kendinden pay biçsin sadece kıyamadığımız, özlediğimiz mesajları silmiyoruz ya da silerken zorlanıyoruz. Daha fotoğrafların durması da cabası.
Bence alın karşınıza konuşun, tepkinizi gösterin hatta gerekiyorsa kavga çıkartın aklı başına gelsin. Eğer tatmin edici cevaplar vermiyorsa geçmiş olsun zaten.

Telefondaki uygulamadan bahsediyorsunuz anladım şimdi. Ya adamın aklına gelse çoktan silmişti unutmuştur orada olduğunu bile bilmiyordur bence. Şöyle düşün o onun geçmişi ve şu an seninle evli bundan sonraki yaşamınıza bakın. Konuyu güzelce konuşun rahatsız olduğunu dile getir iletişim kur
Unutmasa ne olacak bir de.ben eşimin eskiden güzel anılar birikitirmiş olmasını, ilişki yaşamayı bilecek tecrübede olmasını siterim zaten.benden önce hiç güzel bir ilişki yaşamasın mı adam.bana bu hakkı kim veriyor? insani olarak sevinirim onun ruh gelişimi için.bu yobazlık oluyor bence ya.kıskançlık değil.evlendik diye insanların tüm benliğini de mi tapuluyoruz.o kadar da değil.bana kalsa instagrama falan da bakılmamalı ya neyse.yaa gizlisi saklısı olan adam bunlara açık kapı bırakır mi ?

Adan en azından becerikli adammış.kaç kızla bir sürü anı yapmiş.ben olsam sevinirdim.sünepe sünepe tiplerle evlenmekten bin kat iyidir.helal olsun valla.üstelik erkek kalitesinin bu kadar rezil olduğu bir ülkede.eşinin kıymetini bilsin.hayat bu kadar sığ ve tek taraflı bakış açısıyla bakılmayı haketmiyor.
Söylediğiniz herşeyi başka kızlarla yapmış ama şimdi karısıyla yapmıyor, neden kıymetini bilmesi gerekiyor böyle bi adamın ?

Unutmuş olabilir yazılı görüşleri şaşkınlıkla okudum. Arkadaşlar unutulan basit, gereksiz mesajlar değil ya adam yazıştığı kızları silmiyor stok yapar gibi biriktirmiş. Arada bakıp o günleri özlediğine eminim. Herkes kendinden pay biçsin sadece kıyamadığımız, özlediğimiz mesajları silmiyoruz ya da silerken zorlanıyoruz. Daha fotoğrafların durması da cabası.
Bence alın karşınıza konuşun, tepkinizi gösterin hatta gerekiyorsa kavga çıkartın aklı başına gelsin. Eğer tatmin edici cevaplar vermiyorsa geçmiş olsun zaten.
Ben de durup dururken ne whatsapp taki ne sosyal platformdaki mesajları silmiyorum ki.gereksiz geliyor bana da.zaten iletişim yok silip de ne yapacağım.kalsın orada ne olacak? Dediği doğru geldi bana.ben de diğer mesajlara şaşırdim.nereden aklınıza gelir ki silmek.ya da bazılarımızın geliyor bazılarimizin gelmiyor demek ki.

Arada bakıp eski günlere iç geçirip özlemek gayet insani bir durumdur zaten.🙄 sorun ne ? Evlenen insanların beynine format atması falan mı gerekiyor? Boşa yaşamış mı olacak o yaşa kadar.oldu olacak ergenlikten sonra donduralim insanları, evlenme vakti geldiğinde evlendirirken çözelim.o kadarını da biz düşünmeyelim be.ne bu ya.aldatmasın diye çocuktan oyuncak kaçırır gibi her yolu tıkamaya mı çalışacağiz.bu adamın iradesi, hayata bakış açısı, bir iradesi yok mu? Annesi gibi her sakıncalı gördüğümüz şeyden uzaklaştırarak mı olacak bu iş ?

kızla her yere gitmiş her yeri gezmiş simdi benimle gezmek istemitor her seyi bu zamana kadar ben planlarım diyor ki biz öyle çok bir yere de gitmedik sen planla ben uyarım diyor.kızla su an ailesinin oturduğu evde film izlerken sarılıp yatarken fotoğrafları varken benimle fotoğraf paylaştığını görmedim

Benimle yapmıyor demiş mi?ilişkim kötü dememiş ki?
Bu yeterli gelmediyse diğer yazdıklarına bakabilirsiniz.

Ben de 5 sene önce ki mesajlar bile var. Hiçte umrumda değil.

Hadi ilkini unuttu onu hatirlattiktan sonra insan diğer telefonda olan şeyleri siler aklına gelir yani ne saçma hepsini tek tek uyarmak mi lazım beyni mi yok

Arada bakıp eski günlere iç geçirip özlemek gayet insani bir durumdur zaten.🙄 sorun ne ? Evlenen insanların beynine format atması falan mı gerekiyor? Boşa yaşamış mı olacak o yaşa kadar.oldu olacak ergenlikten sonra donduralim insanları, evlenme vakti geldiğinde evlendirirken çözelim.o kadarını da biz düşünmeyelim be.ne bu ya.aldatmasın diye çocuktan oyuncak kaçırır gibi her yolu tıkamaya mı çalışacağiz.bu adamın iradesi, hayata bakış açısı, bir iradesi yok mu? Annesi gibi her sakıncalı gördüğümüz şeyden uzaklaştırarak mı olacak bu iş ?
Hayatıma yeni birini aldıysam yoluma onunla devam edeceksem ki burada evli insanlardan bahsediyoruz, gidip eski sevgilimle olan günleri özleyip iç geçirmeme hiç gerek yok. Biz uzaklaştırmıyoruz farkındaysanız okuduğunuzu anlamak bu kadar zor olmamalı. Gidip gizli gizli mesajları sil ya da konuşma kimseyle demiyoruz, neden silmediğini sorguluyoruz. Size sizin gibi düşünen eş nasip etsin Allah.
Ben de durup dururken ne whatsapp taki ne sosyal platformdaki mesajları silmiyorum ki.gereksiz geliyor bana da.zaten iletişim yok silip de ne yapacağım.kalsın orada ne olacak? Dediği doğru geldi bana.ben de diğer mesajlara şaşırdim.nereden aklınıza gelir ki silmek.ya da bazılarımızın geliyor bazılarimizin gelmiyor demek ki.
bu herhangi bir mesaj değil, biz burada günlük arkadaşlarımızla olan konuşmalardan bahsetmiyoruz flört ve sevgililik dönemi mesajlarından bahsediyoruz farkında mısınız? O zaman hepimiz ergenlikten itibaren olan flört mesajlarımızı silmeyelim ileride çocuklarımızla beraber okur yad ederiz. Aile kavramından uzak olduğunuz o kadar belli ki. Tmk 2.kitap açın okuyun.

Sizin mesajlarınız eşiniz görseydi ne derdi Okay olurdu muhtemelen ve siz açıklama yapmak zorunda kalırdınız eşiniz de bir açıklama yapmak zorunda ve size değer veriyor ise silmeli

X