Eşim garipleşti

hemen eşin seni aldatıyo diyosunuz!
bazen bazı şeyleri söylerken insanlara neler hissettirdiğinizi düşünmüyorsunuz.
benimde sevgilim burda kk da çok vakit geçirmemden şüphelendi.kontrol etti bi dönem.ne oldu şimdi bende mi aldatıldım!
eşi sadece kıskanmış kendisini.nerden seni aldatıyor'a getirdiniz konuyu inanamıyorum size.
arkadaşım kafasında sayenizde eşim beni aldatıyormu gibi bir şüphe oluşuyor.eşine şüpheyle yaklaşıyor ve evindde huzur denen birşey kalmıyor.buna sebep olmaktan zevk mi alıyorsunuz anlamıyorum.
lütfen konulara yorum yazarken biraz empati yapın ve hassas davranın arkadaşlar!!

neden hemen şüpheleniyorsun eşinden belki farketmeden sen kendinde değişiklik yapmışsındır oda seni kıskanmaya başlamıştır olamaz mı hemen kötüye yorma hem bak ne güzel ilgileniyor seninle:)

evetc anm dizi mizi diyorum soyle boyle bana hepd er ozenme felan diye ama esimin abska arayislar icicnd eoldugunu sanmiyorum yapsaydi simdiye kadar yaaprdi evine cok nagli bir insan ama evet gercekten cok aldatilma olaylari oluyor esimde duyuypor yani bence ondan diyorum evet pc zaman ayiriyorum bunuda goruyor o evde yanliz tv izliyor beni ozlemedinmi su bu diyor hep bana yanima ge;l bence ksiakniyor benim yorlumumda bu ilgi bekledigi dogru her zamna bana heps akalar yapiyor ya yanagimi sikiyor ya su ben biraz tv ye bakinca yorum yapinca hemen yorumu hazir bizimkinin diyor bence tv de benim yorum yaptigi ggibib olmaya calisiyor gibi geldi akliam ama sgolun yorumalriniz icin

Biz bayanlar da bazen asiri ilgi ihtiyaci hissediyor ve esimizin ilgisizliginden sikayet etmiyor muyuz?
Esin ilgi bekliyordur ve seninle de ilgileniyordur, garip bir durum yok bence.
Arkadas sana da bu durum garip gelmemeli, mutlu olmalisin.

bilmiyorum canım birden bire böyle değişiklikler hiç hayra alamet değil bence.senin kocan sonuçta bu hareketlerini samimi ve içten gelerek yaptığını düşünüyorsan kalbini ferah tut.ama sanada yapay geliyorsa bence altında başka şeyler ara.

birde doğru düzgün yazsanız şunları daha iyi olacak hiç bişey anlamadım karman çurman???

X