Eşim ilişkiye girmek istemiyor bana karşı isteksiz

xhayat xhayat gözler kalpli emoji bırakmıssin ama insanı mahvediyor açıkçası afedersin ama eşime sürekli ne zaman boşalacaksin yeter demistim o zamanlar 😆😆

Valla ben de yasadim o zamanlari ama bi sarki vardiya o eski halimden eser yok simdi diye onun misali simdi eser yok o gunlerden bi an sen yazinca hatirladim insan özlüyor

İlac kullandiysa bile benden habersiz kullanmistir ben gormedim ama o zamanlar iliski sikligimiz cok fazlaydi onunda etkisi olabilir tam emin degilim ama uzun sürüyordu
Hmm anladim canım şimdi sizde de mi problem var konu sahibinin derdi gibi

Kendi evimizdeyiz sürekli başbaşayız bu pandemi süreci daha da, çok başbaşa kalmamızı sağladı ama hiç umduğum gibi olmadı. Erken saatte geçtiğimiz de oldu ama ikinciyi istemiyo bahaneler bulup bekliyo sonrada uyuyo. Sıkıntı onda çözümü ben arıyorum buluyorum ve o önce tamam diyip sonra hiç önemsemiyo dile getirmiyim diye bana sürekli ilgili de davranıyo
Canım ilgili davranması ondan değildir ya sen temelli hep o yönden bakıyorsun olaya. Seni sevdiğinden ilgilidir.

Aslinda bizim olay sadece cinsellik degil genel olarak ilgisiz sevgisiz duvar gibi bi insan sevgisini belli etmez ilgi gostermez bu birde benim ikinci evliligim ben sikintiyi soyluyorum ama o herseyin normal oldugunu dusunuyor
Ne diyeceğimi bilemedim açıkçası üzgünüm 😕

İstekli giyinme sen hiç dönüp bakmıyo. Giyinip dikkatini çekince yaklaşıyo. Bi yandan çok gurursuz hissediyorum bi yandanda özlüyorum bi şeyler yaşamak için giyiniyorum. Bi kaç ay önceye kadar mini etekler file çoraplar giyer öyle karşılardım artık bu tarz şeyler yapmıyorum. Ama baktım hiç yaklaşmıyo geçen bi şort giyiyim dedim kısa dantelli bişey hemen geldi özledim demeyi başladı. Tabi yine yarıda kaldı çünkü aniden sertleşmesi gitti yine bişey yaşıyamadık. Bahanesi iş yüzünden stresliymiş koronadan dolayı işleri bozuldu biraz ama başka konularda keyfi yerinde bi cinselliği gelince mi stresli anlamıyorum. Doktora gidelim diyince doktorluk bişey yok şık ilişki yaşamıyoruz ondan erken boşalıyorum diyo. Sık sık yaşamaya da kendisi yaklaşmıyo
geçmiş olsun kardeşim. doktora gitsin elinde değil sertleşme sorunu yaşıyor. ilaç vs çözümü var bu sorunun. erken boşalmanın filan. en azından özledim diyor yaklaşıyor. sabretmelisin, eşin seni seviyor bence.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Ama tedavi olmak için bişey yapmıyor malesef ben bu kadar dert etmişken onun hiç umrunda değil gibi. En azından insan bi dener yok onu bile yapmıyo

Aslinda bizim olay sadece cinsellik degil genel olarak ilgisiz sevgisiz duvar gibi bi insan sevgisini belli etmez ilgi gostermez bu birde benim ikinci evliligim ben sikintiyi soyluyorum ama o herseyin normal oldugunu dusunuyor
Ne çektiği kadınların boyle ilgisiz sevgisiz yerde yaşamaya vallahii allahımm bütün kadınların gün yüzünü güldürsün diyorum artık yetti 😔😪

Merhaba arkadaşlar içim içimi kemiriyor kimseye soramıyorum buraya yazık sizden fikir almak istedim..
9senelik sevgililik sonrası 1.5sene önce evlendik. Eşim evlenmeden önce bana karşı çok istekliydi sürekli fantezilerinden bahseder beni ne kadar çok arzulağını söylerdi. Bu durumdan bunalırdım o derece yani. Evlenmeden önce 2 3 ayda bir başbaşa kalabileceğimiz yere giderdik birlikte olurduk. Evlendikten sonra 5 6 ay yine böyle istekli devam etti sonra ilişki sıklıklarımız azaldı. Haftada 2 güne düştü. Yeni evli olduğumuz için ve bundan öncesi bana çok istekli olduğu için ister istemez kendimce sorgulamaya başladım Internetten sebebini araştırdım. Her yerde yeni evli çiftler için haftada 2 çok az yazarken günden güne o bile kalmadı 10 gün yaklaşmadığı oluyor. Erken boşalmasıda var 1 dakika sürmüyor. Ben hiç bişey anlayamadan bitiyo. Dönüp uyuyo. Önceleri kendim araştırdım ama artık dayanamadım söyledim. Artık erken boşalmayı geçtim ilişkiye bile giremiyoruz afedersiniz sertleşmesi olmuyo. Bakımlı bi kadınım sürekli gece likler çamaşırlar alırım o evdeyken duş alır parfüm sıkar yanında bornozla otururum ama bana mısın demiyo adam dönüp bakmıyo. Aldatma falan yok buna eminim. Ama yeni evli olup 10 15 günde 1 kez ilişkiye girmek nedir o da tam olmuyo erken boşaldığı için. Geçen sabah özledim dedi ben istemedim aynı evde insan neden özlemene kadar bekler 10gün bekleyip 1dakikalık ilişki yaşıyoruz istemiyorum dedim açık açık konuştum bende farkındayım ama neden böyle oldu bilmiyorum bi isteksizlik var bunu beraber yenelim sürekli deneyelim dedi. Tamam dedim hoşıma da gitti ama yine aynı yine bişey demediğiniz yok dönüp baktığı yok napıcam bilmiyorum çok mutsuzum çocuğumuz yok onca yıldan sonra aynı evi paylaşıyoruz güzel şeyler yaşamak varken neden böyle davranıyo bana fikir verin lütfen ne yapmam lazım
Utanacak sıkılacak birsey yok o senin kocan istediğini yasamak en doğal hakkın. Gurur yapma sen direk talepte bulun. Erken boşalmak için de çıkıp durmuyor dayanamıyor demişsin. Sen üstte ol pozisyon olarak. Sen ara ver. Yani belli ki sorunu var gurur yapma önceden böyle değilmiş düzelir donem donem olabilir evlilikte isteksizlikler artık berabersiniz hep diye. Hayat sıkıntısı dert işte ufak bir gerginlik yansiyabiliyor. Bozulmadan bozmadan yanaşın kontrolü ele alın. Bu arada evlilikte haftada iki az bir rakam değil bazen 2 olur bazen 4. . Haftada 2-3 ideal zaten. Erken bosalmaya kontrolü ele alarak çözüm dene derim

İstekli giyinme sen hiç dönüp bakmıyo. Giyinip dikkatini çekince yaklaşıyo. Bi yandan çok gurursuz hissediyorum bi yandanda özlüyorum bi şeyler yaşamak için giyiniyorum. Bi kaç ay önceye kadar mini etekler file çoraplar giyer öyle karşılardım artık bu tarz şeyler yapmıyorum. Ama baktım hiç yaklaşmıyo geçen bi şort giyiyim dedim kısa dantelli bişey hemen geldi özledim demeyi başladı. Tabi yine yarıda kaldı çünkü aniden sertleşmesi gitti yine bişey yaşıyamadık. Bahanesi iş yüzünden stresliymiş koronadan dolayı işleri bozuldu biraz ama başka konularda keyfi yerinde bi cinselliği gelince mi stresli anlamıyorum. Doktora gidelim diyince doktorluk bişey yok şık ilişki yaşamıyoruz ondan erken boşalıyorum diyo. Sık sık yaşamaya da kendisi yaklaşmıyo
Şeker hastalığı belirtisi bu aynı zamanda. Şekerine baktırın, sonra urologa gidin şekerde sorun yoksa.

Merhaba harfi harfine yaşıyorum bende aynı problemi her şeyiyle...3 yıl olacak evleneli.o 40 en 35 yaşındayım.itam ilisli yasayamadik.sertlesme sorunundan dolayı.birbirmizi seviyoruz her şey güzel ama sonu hüsran oluyor. Bu konuda tartışma dargınlık oluyor.doktora gidelim diyorm hep erteleme..dun aksam gine konustuk haftaya gidelim dedi...gucume gidiyor bu durum geç evlendim ama işte böyle bo durumla karşı karsiyayaim

Merhaba harfi harfine yaşıyorum bende aynı problemi her şeyiyle...3 yıl olacak evleneli.o 40 en 35 yaşındayım.itam ilisli yasayamadik.sertlesme sorunundan dolayı.birbirmizi seviyoruz her şey güzel ama sonu hüsran oluyor. Bu konuda tartışma dargınlık oluyor.doktora gidelim diyorm hep erteleme..dun aksam gine konustuk haftaya gidelim dedi...gucume gidiyor bu durum geç evlendim ama işte böyle bo durumla karşı karsiyayaim
Haftaya gidekim dediği anda neden mhrs den randevu oluşturtmuyorsunuz, ona bırakırsanız bitmez bu iş, ayrıca doktora beraber gidin ve içeri girdiğinde yanında olun, bırakmayın peşini

X