Eşim neden böyle?

butterfly2585

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2019
153
165
39
Merhaba,buraya yazmamın sebebi benim icin bile çok zor ama anlatmam lazım artık. 5 aylık evliyim. Severek ve sevilerek evlendim eşimle. Benim sorunum eşim benimle hicbir sekilde sevismek istemiyor.Sevgiliyken ve nişanlilik donemimizde de çok düskün degildi. En sonunda dayanamayıp bu durumu ona sordugumda bilmiyorum bende psikolojik olabilir dedi ve uzmana gitmeyi kabul etti. Bu zamana kadar hep benim zorlamamla olan iliskimiz son zamanlarda artik tamamen olmamaya basladi. Doktor kontrolleri sonucunda herhangi bir fiziksel soruna rastlanmadi.aksine hormonlari ve diger tum tetkikleri cok iyi cikti. Sadece hipertirodi cikti esimde. Onun icinde 1 aydir ilac kullaniyor. Ama halen cinsel iliskiye yaklasmiyor ve hic istemiyor. Artik bu konu acildiginda agresiflesip konuyu kapatiyor. Ne kadar zor oldugunu ancak yasayan bilir. Onun acisinda da dusunmeye calisiyorum ama artik cok yoruldum ruhen bittim. Bu kadar severken ayni evde kardes gibi yasamaktan usandim. O kadar yiprattiki bu beni kendimi bile taniyamaz oldum. Nolur bana yol gosterin. Inanin her bir fikre ve destege cok ihtiyacim var. Bu gibi durumu yasayanlar varsa aranizda nolur yorumlarinizi ve tavsiyelerinizi eksik etmeyin. Allah yardimcimiz olsun ne diyeyim. Tesekkurler.

Bunu ben de çok duydum...
Yani anladığım iktidarsız değil sadece cinsel isteksiz...
Erkeklerin cinsel istekli olmasını hep düşünürüz de ne biliym istememeleri de doğal gelse de, garip evet. Ayrıca eşin var. Ve elbette bir eş olarak ihitiyaçları var...

Sevmiyor olaiblir mi seni? Çok özür dilerek söylüyorum bunu.
Bir de bence de şöyle dene sen yaklaşma, ama evde sexi değil de doğal olup sexi ol.Ahahaha nasıl anlatsam, ne biliyim, tayt giy hani baya belli eden vücudunu doğalmış gibi ama öyle olmasın felan bilemedim bende çaıklayamadım.

Bir dene bakalım ne olcak. Ama üstüne gitmemeni öneririm.

Bunu ben de çok duydum...
Yani anladığım iktidarsız değil sadece cinsel isteksiz...
Erkeklerin cinsel istekli olmasını hep düşünürüz de ne biliym istememeleri de doğal gelse de, garip evet. Ayrıca eşin var. Ve elbette bir eş olarak ihitiyaçları var...

Sevmiyor olaiblir mi seni? Çok özür dilerek söylüyorum bunu.
Bir de bence de şöyle dene sen yaklaşma, ama evde sexi değil de doğal olup sexi ol.Ahahaha nasıl anlatsam, ne biliyim, tayt giy hani baya belli eden vücudunu doğalmış gibi ama öyle olmasın felan bilemedim bende çaıklayamadım.

Bir dene bakalım ne olcak. Ama üstüne gitmemeni öneririm.
Inan hepsini yaptim. Biraz acik giyindim mi usiyeceksin diyor bana
Deli olucam

Benim dediğim yanaktan öpücük değildi aslında :KK23:
Peki size yaklaşmadığı zaman başka bişeyler yaptığını farkettiniz mi?
Belki farklı alışkanlıkları vardır.

ben de sormak istedim ama insan eşine kocasına konduramaz. Ben de soramadım. Aklıma geleni sormak istemiyorum. Ama belki de sadece sevişmeyi sevmiyor. Olamaz mı

ben de sormak istedim ama insan eşine kocasına konduramaz. Ben de soramadım. Aklıma geleni sormak istemiyorum. Ama belki de sadece sevişmeyi sevmiyor. Olamaz mı
Olabilir tabi. Ama bu kadar uzun zaman pek normal değil açıkcası.

Birşey sorcam, acaba telefonla çok vakit geçirir mi? Banyo da tuvalette telefon yanında mıdır? İnternet geçmişine falan bakın. Muhtemelen kendi kendine yapıyor. Acaba neden yapıyor daha çok yeni evlisiniz. Senin için çok üzücü ve yorucu bir durum :KK43:

X