Eşim olacak kişiye demeli miyim?

Sen söylemediğim sürece bilmez o zman. Ama gittim dersen güveni zedelenir ve kurcalar. Bak her ne olursa olsun söyle madem evleneceksin yalanla başlama. Sonra öğrenecek mi duyar mı fark eder mi derken asla huzur bulamazsın.
Jinekoloğa gittiğini niye söylemek zorunda ki?Ortada yalan söylenecek bir şey de yok.

Jinekoloğa gittiğini niye söylemek zorunda ki?Ortada yalan söylenecek bir şey de yok.
Tabi ki gittiğini neden söylesin ama muvzu bu degıl. Konu sahibinin başka biseyler sormaya calıstıgnı düşünüyorum nitekim şimd3 de bisikletten düştüm kan gelmedi oldu. Yani her ne olursa olsun ben dürüstlükten yanayım. Korkuyla yaşamaktansa sorun edecek kişinin hayatımda olmamasını tercih ederim.

Hayır söylemeyin tabi ki bir şey. Belli ki sorunlu bir tip ki sizin kafanızda soru işareti oluşmuş. Böyle soru işareti oluşan şeyleri söylemeyeceksin erkeklere. Kandırmıyorsun bir şey yapmıyorsun ortada bir yanlışlık yok ki söyleme gereği duyasın. Akışına bırakın, birlikte olmanız zor olursa o zaman bir jinekologa gideyim dersiniz yeniden gidersiniz. Sonra da bende böyle böyle bir durum varmış dersiniz. Şunu da merak ediyorum doktor ne diyor? Yani bu problemin çözümü nedir?

Tabi ki gittiğini neden söylesin ama muvzu bu degıl. Konu sahibinin başka biseyler sormaya calıstıgnı düşünüyorum nitekim şimd3 de bisikletten düştüm kan gelmedi oldu. Yani her ne olursa olsun ben dürüstlükten yanayım. Korkuyla yaşamaktansa sorun edecek kişinin hayatımda olmamasını tercih ederim.
Öyle bir şey mi yazmış üye? Ben göremedim de bisikletten düştüm kan gelmedi gibi bir yorum kaçırdım mı acaba.

Evet bana yazdıgu mesajda var.
Evet şimdi gördüm. Ancak ben evleneceği insanın takıntılı olduğu için konu sahibi hiçbir şey yaşamamış bile olsa acaba kanamam olacak mı endişesi taşıdığını düşünüyorum. Hiçbir şey yaşamayan milyonlarca kadında ilk gün ya kanamam olmazsa korkusu var maalesef bu ülkede.

Tek yapmak gereken her şeyi yaşayan erkeklerin bu iki yüzlülüğüne meydan bırakmamak ve toplumun artık değişmesi için çarkları yerinden oynatmak. En çok kadınlara iş düşüyor, biz değişmezsek erkekler de değişmiyor.

Takintili biriyle evlenmemelisiniz simdi bunu takmaz ilerde baska seyi takar. Ayrica ben insnin evlenecegi insana herseyi aciklikla soyleyebilmesi taraftariyim eger soyleyemiyorsa o evlilikten bi halt olmaz. Ilerde cinselligi konusurken bile (ki konusamicaksiniz buyuk ihtimal) bir sorun cikartir kesin.

Şu zarları bi salın beeee

Gittiğiniz soylemeyin benimde kanamam biraz fazla oldu eşimde endiselendi sonraki 3 gün boyunca lekelendim bende ilk gece zorlandım olabiliyor tek sıkıntı eşiniz cahil mi yoksa bilgili biri mi

X