Eşim penisine dokunmamı istiyor.

ön sevişme yapıyoruz da.. o şekilde değildi tabi 🙈
En önemlisi kulağına fısıldadıkların, onu ne kadar istediğini gösterdiğin. Ama bu bangır bangır değil fısıltıyla olacak🙈

Elllerin ensesinde, saçlarında sırtında gezsin. Özellikle misyonerdeyken beline kalçalarına sıkı şekilde dokunun, tırnaklayın. Kalçalarından-anüse yakın- kendi içinize doğru itin. ( homofobik olmayın erkekler bu harekete bayılır. )boynunu, kulağını çenesini öpün emin yalayın.
Birleşme olana kadar asıl keyif birleşmeden sonra max 15 dk dayanılıyor.😍❣️🤕

bilemiyorum çekingenlik mi nedir ama artık bişeyler yapmam lazım 5 yıl oldu evleneli
Yaparsın konu açıp sorman bile bir adım ilerletti seni . Biraz cilve kat işin içine akşamdan kışkırt :KK53:ağzını da fırçalar temizler . Çekinmeden dokun zevk alacaksın hoşuna gidecektir . Ilaç vs kullanıyorsa oda koku yapabilir bu arada . Biraz farklı hareketlerle sasirt onu kendine daha çok dikkat edecektir . 😉

En önemlisi kulağına fısıldadıkların, onu ne kadar istediğini gösterdiğin. Ama bu bangır bangır değil fısıltıyla olacak🙈

Elllerin ensesinde, saçlarında sırtında gezsin. Özellikle misyonerdeyken beline kalçalarına sıkı şekilde dokunun, tırnaklayın. Kalçalarından-anüse yakın- kendi içinize doğru itin. ( homofobik olmayın erkekler bu harekete bayılır. )boynunu, kulağını çenesini öpün emin yalayın.
Hayallerimi yazmissin valla bnmkide boyle cilgin seviyor alistim artik bende cilginlik vok guzel

Yaparsın konu açıp sorman bile bir adım ilerletti seni . Biraz cilve kat işin içine akşamdan kışkırt :KK53:ağzını da fırçalar temizler . Çekinmeden dokun zevk alacaksın hoşuna gidecektir . Ilaç vs kullanıyorsa oda koku yapabilir bu arada . Biraz farklı hareketlerle sasirt onu kendine daha çok dikkat edecektir .
Yaparsın konu açıp sorman bile bir adım ilerletti seni . Biraz cilve kat işin içine akşamdan kışkırt :KK53:ağzını da fırçalar temizler . Çekinmeden dokun zevk alacaksın hoşuna gidecektir . Ilaç vs kullanıyorsa oda koku yapabilir bu arada . Biraz farklı hareketlerle sasirt onu kendine daha çok dikkat edecektir . 😉 dişini sürekli fırç

penisle ilgilenme dışında diğer şeyleri yapıyorum fısıltı mısıltı. tek sorun o kısım bende 🙈 cilve işve de var

Yaparsın konu açıp sorman bile bir adım ilerletti seni . Biraz cilve kat işin içine akşamdan kışkırt :KK53:ağzını da fırçalar temizler . Çekinmeden dokun zevk alacaksın hoşuna gidecektir . Ilaç vs kullanıyorsa oda koku yapabilir bu arada . Biraz farklı hareketlerle sasirt onu kendine daha çok dikkat edecektir . 😉
çok teşekkür ederim. aslında çok cilveliyim kışkırtırım da ama tek sorun o kısım bende 🙈

Isin zor o zamn canm En cok merak ettihim ama kimseye soramadigim bir konu zaten bu bosandiktan sonra nasil oluyor sonucta bir iliski evresi atlatiyorsunuz
Hiçbir şey olmuyor. Cinsellik sadece cinsel tatminden ibaret bir şey değil. İşin içinde duygu, tutku, paylaşım, aşk var. Bunların hiçbiri mastürbasyonla sağlanır şeyler değil. Bir partner gerek ama pandemi koşullarında olamıyor. İnş aşı bize de çare olur. Duy sesimizi Sağlık Bakanlığı :KK14::KK55::KK53:

Hiçbir şey olmuyor. Cinsellik sadece cinsel tatminden ibaret bir şey değil. İşin içinde duygu, tutku, paylaşım, aşk var. Bunların hiçbiri mastürbasyonla sağlanır şeyler değil. Bir partner gerek ama pandemi koşullarında olamıyor. İnş aşı bize de çare olur. Duy sesimizi Sağlık Bakanlığı :KK14::KK55::KK53:
Yani mast. Nereye kadar diyecektim ask duygu yasamak farkli birsey

Ağız kokusu için önce diş hekimine gitsin. Olmuyorsa midedendir bir izleyin bakalım ne yediğinde daha çok kokuyor. Benim eşimde de çözülemeyen bir ağız kokusu problemi vardı ama bizim aramızda açıkçası böyle bir iletşim kopukluğu yok. Biz bunu konuşabiliyoruz. Bugün koktu mu yok bugün iyi dün kokuyordu ama gibi.
Ne midede ne dişte problem çıkmadı. Endoskopi de oldu. En sonunda biz diyetle çözdük. Gittiğimiz bir doktor bazı gıdalara karşı hassasiyet olabilir siz ne olduğunu anladıysanız sorun yok dedi.
Çiğ soğan, çiğ sarımsak, kavrulmuş salçalı yemekler, kabuklu domates. Ekmek. Alkol. Akşam yatmadan önce ağzına çerez bile atması sabaha ağzının kokmasına sebep oluyordu. Yemekten sonra 3 saat yatmıyor. Yani reflüsü varmış gibi yaşıyor ama endoskopide reflü çıkmadı. 🤷🏻‍♀️
Bu konuyu beraber çözebilirsiniz. Düzgün iletşimle.
Penise dokunma meselesi de tiksinç neden geliyor anlamadım. Ama sex sırasında eşlerimizle birbirimizin isteklerini yerine getirmeye çalışmak kötü bir şey değil. Eşin söylemese bile sen incelersin hoşuna giden şeyleri kendin keşfetmeye çalışırsın. Tabi ki her istediğini yapabileceğiz diye bir şey yok. Ama dokunmak da uç bir istek değil. Kendinizi biraz rahatlatabilirsiniz belki bu konuda.

Merhaba 5 yıllık evliyiz. Eşim penisine dokunmamı, okşamamı istiyor ama ben hiç istemiyorum. Dokunmak bana çok itici geliyor. Bir başka konu da, eşimin ağzı bazen çok kötü kokuyor. O zaman ben cinsellikten soğuyorum. Aslında seksten zevk alıyorum ve orgazm da oluyorum ama ağzının koktuğu günler hiç yapmak istemiyorum orgazm da olamıyorum. Eşime ağzının kötü koktuğunu söylediğimde çok bozuluyor ve seks yapmaktan soğuduğunu söylüyor.Bazen ağzın kokuyo demiyorum da seksten önce diyorum ki hadi önce dişimizi fırçalayalım ama ona da bozuluyor. Normalde çok istekliyken ağzının koktuğunu söyledikten sonra 1 hafta hiç yanaşmadı bile bana.Halbuki o benim eşim, ağzının kötü koktuğunu niye söylemeyeyim ki neden bu kadar bozuluyor?Ona da söylüyorum ben bunu sana neden söylemeyeyim ki sen benim eşimsin diyorum.Sigara içmiyor, dişlerini de fırçalıyor.neden kokuyor bilmiyorum.Çok çıkmaza girdim. Bu penise dokunma meselesi ve ağız kokusu yüzünden cinsel anlamda soğumamızdan korkuyorum. lütfen bişeyler yazın bir çözüm bulamıyorum 😔 Ben mi çok anormalim penisine dokunmak istemediğim için? bunu nasıl aşabilirim? ya da ağız kokusunu çok mu abartıyorum? fosur fosur sigara içen erkeklerin eşleri rahatsız olsa da hiç olmuyormuş gibi orgazm olarak seks yapabiliyorlar mı acaba?
Ağız kokusu ciddi bir problem, fırçalamakla geçmiyorsa bir dişçiye görünmek lazım geçmeyen diş eti iltihabı olabilir. Ayrıca akşamları nefes tazeleyen sakızlardan çiğneyebilirsiniz. Yatma saatine yakın uygun bir zamanda kendiniz çiğneyip ona da ikram edin, alınganlık yaparsa da seni çok arzularken böyle bir kokuyla karşılaşmasam çok daha ateşli olabiliriz diyebilirsiniz. sigara meselesine gelince, sigara kokusu gerçek ağız kokusundan çok daha katlanılabilir bir şey bence.

Eşinizin penisine dokunmak istememeniz çok garip geldi bana, birbirinin organına dokunmadan sevişmek bana eksik gelir açıkçası, ayrıca karşı taraf için çok hoş bir duygu bunu eşinizden neden esirgiyorsunuz ki, temiz olmadığını mı düşünüyorsunuz? Emin olun kadın organına göre çok daha rahat temizlenen bir organ. Dokusundan rahatsızsanız buna alışmaya bakın derim

onu da söyledim gitmeyeceğim dişçiye falan ne dicem gidip de ağzım kokuyor mu dicem diyor iş inada bindi 😔
Açıklayın ona, diş eti iltihabı ağız kokusu yaparmış, zamanla diş etleri çekilip dişler kendiliğinden dökülürmüş. Vücuttaki her tuhaflık bir sağlık sorununun işaretidir önce kendin için gitmelisin doktora deseniz olmuyor mu? Tabi ki ağız kokusu için gidilir. Hatta nette araştırın bak bunlar ağız kokusuna sebep oluyormuş hasta olabilirsin deyin.

Başka bir fikir, sen ağız bakımına özen göster ben de penisine dokunacağım deyin, bu pazarlık yapılabilir bence, ama kandırmayın adamı dokunmaya alıştırın kendinizi, elinizin içinde hareketlendiğini hissetmek de çok farklı bir keyif

X