Eşim penisine dokunmamı istiyor.

Merhaba 5 yıllık evliyiz. Eşim penisine dokunmamı, okşamamı istiyor ama ben hiç istemiyorum. Dokunmak bana çok itici geliyor. Bir başka konu da, eşimin ağzı bazen çok kötü kokuyor. O zaman ben cinsellikten soğuyorum. Aslında seksten zevk alıyorum ve orgazm da oluyorum ama ağzının koktuğu günler hiç yapmak istemiyorum orgazm da olamıyorum. Eşime ağzının kötü koktuğunu söylediğimde çok bozuluyor ve seks yapmaktan soğuduğunu söylüyor.Bazen ağzın kokuyo demiyorum da seksten önce diyorum ki hadi önce dişimizi fırçalayalım ama ona da bozuluyor. Normalde çok istekliyken ağzının koktuğunu söyledikten sonra 1 hafta hiç yanaşmadı bile bana.Halbuki o benim eşim, ağzının kötü koktuğunu niye söylemeyeyim ki neden bu kadar bozuluyor?Ona da söylüyorum ben bunu sana neden söylemeyeyim ki sen benim eşimsin diyorum.Sigara içmiyor, dişlerini de fırçalıyor.neden kokuyor bilmiyorum.Çok çıkmaza girdim. Bu penise dokunma meselesi ve ağız kokusu yüzünden cinsel anlamda soğumamızdan korkuyorum. lütfen bişeyler yazın bir çözüm bulamıyorum 😔 Ben mi çok anormalim penisine dokunmak istemediğim için? bunu nasıl aşabilirim? ya da ağız kokusunu çok mu abartıyorum? fosur fosur sigara içen erkeklerin eşleri rahatsız olsa da hiç olmuyormuş gibi orgazm olarak seks yapabiliyorlar mı acaba?
Erkek arkadaşım bana agzin kokuyor dedi hic alinmadim gucenmedim aa oylemi kusura bakma seni bu kokuya maruz bıraktım dedim ve snrasinda dikkat ettim ondan snrada oyle bsy hic demedi ben sordum sürekli agzim kokuyor mu diye bunda alınacak edecek bsy yok acaba biraz sert bi dille mi soylediniz bilemedim

Ağız kokusu illet bir şey yani anlayabiliyorum. Eşim mesela yataktan kalkar kalkmaz öpüşmek isterdi, ay ağzını kokmuyor ama nefesi kokuyor insanın, inanın midem bulaniyordu kusacak oluyordum. Ben uyanınca öpüşemem diye diye vazgeçirdim bu huyundan, çok küstü ama yapamıyorum ne yapayım 😁 hele ki ağız kokusu olsa bu çok büyük problem.

Ama penis konusunda şaşırdım, çünkü ben 7/24 adamı taciz ediyorum 😂 ne bileyim dokunmayı severim. Tiksinç hiçbir yanı yok bana göre.

Hayatım sen de bir mesaj at adamı ısıt gündüzden.

“Bu gece seni çok istiyorum, sen efendi ol ben de senin Seks kölen olayım. Ama bakımlı bir efendi istiyorum zira çok yakından ilgileneceğim her noktanla..💋” diye mesaj yaz.
Hala inada bindiriyorsa Battal boy çöp poşetine koy at gitsin bu mesaja Çelik olsa dayanmaz erir.
Ayyy hayatım boyunca herhangi bir insana su şekilde mesaj atamam galiba birazda bana öğretseniiz su olayı Mahmut abi gibi konuşuyorum adamla

Yahu ısırmaz , elleyin mıncırın korkmayın =)) Birden dokunamam derseniz pantolonun üzerinden okşamayla başlayın işe.

Ağız kokusu varsa dişlerde problem olabilir, bunun neresine alınıyor inada bindiriyor ki sanki kendi elinde olan bişey. Gidip bi gösterecek evet ağız kokusu problemim var diyecek bunun neresini onur meselesi haline getirmiş de gitmem diyor hayret bişey =))

Ağız kokusu önemli bir sorun. Bir sağlık sorununa işaret edebilir. Cinsellikten de soğutur yani haklısınız. Ancak eşinizin tutumu bence çok yanlış. Ağzının koktuğunu söylediğinizde utanabilir, ama buna küsmek, bozulmak çok saçma, sizin rahatsız olacağınızı bile bile buna bir çare bulmaması da çok yanlış.
Penisine dokunmak istememeniz ilginç geldi bana. Kendinizi anormalim falan diye suçlamayın ama neden dokunmak istemiyorsunuz acaba?

Küçüklükte kız çocuklarına öğretilen erkek tü kaka,cinsellik tü kaka öğretilerinin getirisi bunlar. Aslında tiksinmek değil dokununca suçlu hissetmek bu. Kendinize bu suçluluğun yersiz olduğunu onun eşinizin parçası olduğunu hatırlatın. Eşiniz için çok aşağılayıcı bir durum dokunmaktan kaçınmak..

Yaparsın konu açıp sorman bile bir adım ilerletti seni . Biraz cilve kat işin içine akşamdan kışkırt :KK53:ağzını da fırçalar temizler . Çekinmeden dokun zevk alacaksın hoşuna gidecektir . Ilaç vs kullanıyorsa oda koku yapabilir bu arada . Biraz farklı hareketlerle sasirt onu kendine daha çok dikkat edecektir . 😉
ay çok teşekkür ederim çok destek oldunuz bundan sonra her derdimi buraya yazacağım

Ağız kokusu önemli bir sorun. Bir sağlık sorununa işaret edebilir. Cinsellikten de soğutur yani haklısınız. Ancak eşinizin tutumu bence çok yanlış. Ağzının koktuğunu söylediğinizde utanabilir, ama buna küsmek, bozulmak çok saçma, sizin rahatsız olacağınızı bile bile buna bir çare bulmaması da çok yanlış.
Penisine dokunmak istememeniz ilginç geldi bana. Kendinizi anormalim falan diye suçlamayın ama neden dokunmak istemiyorsunuz acaba?
tutumu çok yanlış da nasıl düzelir bilemiyorum diğer konuya gelince burda sizlerle cesaret edebiliyorum deniyorum bakalım 😂😂😂

En önemlisi kulağına fısıldadıkların, onu ne kadar istediğini gösterdiğin. Ama bu bangır bangır değil fısıltıyla olacak🙈

Elllerin ensesinde, saçlarında sırtında gezsin. Özellikle misyonerdeyken beline kalçalarına sıkı şekilde dokunun, tırnaklayın. Kalçalarından-anüse yakın- kendi içinize doğru itin. ( homofobik olmayın erkekler bu harekete bayılır. )boynunu, kulağını çenesini öpün emin yalayın.
Birleşme olana kadar asıl keyif birleşmeden sonra max 15 dk dayanılıyor.😍❣️🤕
Allahım sana geliyorum:)

size zevk veren organdan neden tiksiniyorsunuz?
çok saçma.
ağız kokusu ise iğrenç ötesi bir durum. bu konuda bir şeyler yapması lazım.
okurken midem kalkı ağız kokusu kısmını, özür dilerim.

“Bu gece seni çok istiyorum, sen efendi ol ben de senin Seks kölen olayım. Ama bakımlı bir efendi istiyorum zira çok yakından ilgileneceğim her noktanla..💋” diye mesaj yaz.
Hala inada bindiriyorsa Battal boy çöp poşetine koy at gitsin bu mesaja Çelik olsa dayanmaz erir.
Dogumdan sonra 40 miz ciktiktan snraki ilk beyime atacagim mesaj olacak 🤣🤣🤣🤣🤣

Merhaba 5 yıllık evliyiz. Eşim penisine dokunmamı, okşamamı istiyor ama ben hiç istemiyorum. Dokunmak bana çok itici geliyor. Bir başka konu da, eşimin ağzı bazen çok kötü kokuyor. O zaman ben cinsellikten soğuyorum. Aslında seksten zevk alıyorum ve orgazm da oluyorum ama ağzının koktuğu günler hiç yapmak istemiyorum orgazm da olamıyorum. Eşime ağzının kötü koktuğunu söylediğimde çok bozuluyor ve seks yapmaktan soğuduğunu söylüyor.Bazen ağzın kokuyo demiyorum da seksten önce diyorum ki hadi önce dişimizi fırçalayalım ama ona da bozuluyor. Normalde çok istekliyken ağzının koktuğunu söyledikten sonra 1 hafta hiç yanaşmadı bile bana.Halbuki o benim eşim, ağzının kötü koktuğunu niye söylemeyeyim ki neden bu kadar bozuluyor?Ona da söylüyorum ben bunu sana neden söylemeyeyim ki sen benim eşimsin diyorum.Sigara içmiyor, dişlerini de fırçalıyor.neden kokuyor bilmiyorum.Çok çıkmaza girdim. Bu penise dokunma meselesi ve ağız kokusu yüzünden cinsel anlamda soğumamızdan korkuyorum. lütfen bişeyler yazın bir çözüm bulamıyorum 😔 Ben mi çok anormalim penisine dokunmak istemediğim için? bunu nasıl aşabilirim? ya da ağız kokusunu çok mu abartıyorum? fosur fosur sigara içen erkeklerin eşleri rahatsız olsa da hiç olmuyormuş gibi orgazm olarak seks yapabiliyorlar mı acaba?
Bence anlaşma yapın o ağız kokusu nu sende penis korkusunu yenmek için. O diş fırçalarsa sende dokun. Biriniz dişçiye biriniz psikoloğa gitmelisinis aslında. Muhtemelen küçükken bilincinde bi şey var bu kadar rahatsız ediyorsa.

Ağız kokusu konusunda çok haklısınız.. Aslında sadece ağız kokusu değil her türlü temizlik önemli..

Ama penisine neden dokunmak istemiyorsunuz onu merak ettim açıkçası?? İğreniyor musunuz?? Acaba penisinin de mi pis olduğunu düşünüyorsunuz??

Seks yapmak zaten direk birleşme değildir ki dokunmak, öpmek bilmem neler işte anladınız 🤪 bana biraz tuhaf geldi eşinize dokunmak istememeniz ama sebebi bilirseniz çözümü de kolay olur bence..

Ahahahaaa 😂😂🤭😝

Çok mantıklı 🤔

X