eşim sürekli evde

Benım kızım çok huysuzluk o zamanlarda ama kendımden feragat edıp evıme ve kendıme bakıyordum. Yanı uykumu azaltıyordum boşluklarda ev yemek sonra bakım yapıyordum daha olmadı akşamları bebegı erken uyutup gıyınıyprdum saçlarımı yapıyordum sözde öyle yapabılırsınız bence

Aynı durumdayım eşim yazılımcı 1 senedir evden çalışıyor ve bundan sonra böyle devam edeceklermiş. Pijamalarımla güne devam ediyorum; kendisi de öyle.

Eşim hiç dışarı çıkmıyor ben kızımı alıp çıkıyorum.

İçinden gelmiyorsa sürekli süslenemezsin zaten sal gitsin yeaaa:halay:

tayt sanki yakışmıyor bana kilom 54 ama şu hip dip dedikleri şeyden var bende internetten bakarmısınız yazıp kötü duruyormu sizce aşırrı değil ama biraz var genetik maalesef bu yüzden çekiniyorum tayt giymeye
Hangimizde yok ki :KK51:

Sımdı hojam ben kısısel bakımın dıbıne vuruyordum hala daha vuruyorum, seksapel desen bende var, elbıse altı jartıyer, o meshur kırmızı gecelıgın bınbır tonu falan hep kıyafetlerımın ıcınden cıkıyor, parfum desen banyo yaparım, kas bıyık tırnak epılasyon desen sınek kaydı, fekat gel gor kı bundan anlayan adam bu ısın bas kuralı, olmazsa olmazı. Adamın gonlu yoksa bızım teorıler cope gıdıyor:kahve::rapci:
ooo güzel evet mesela eşofmanın altından babydol çıkıyor :KK66:

eriyecek bişey yok skıntı orda üstte et var altta et var ortası sırf kemik :KK70: hatta kemik olan kısmı kaslandırın diyorlar ama sezeryanlıyım Allah korusun squad yaparken geberip gideceğim :KK70:
Haa anladım. Benim de var şuan ama yağ hep. Kemik mı genetik mi bilmiyorum. Zamanla en idealine ulaşırsınız. Ona da yakışan birçok kıyafet var artık benimki kilo olmasına rağmen takmıyorum açıkçası.

Haa anladım. Benim de var şuan ama yağ hep. Kemik mı genetik mi bilmiyorum. Zamanla en idealine ulaşırsınız. Ona da yakışan birçok kıyafet var artık benimki kilo olmasına rağmen takmıyorum

s-ec3a7a14446826051727ce60dc52dc930eb97ece.jpg

ekledim görseli şu şekilde duruyor

Ha simitle kalça arasındaki yeri diyorsunuz sizz. Ben simit bölgesi anlamıştım. Şuan anladım neresini kastettiğinizi. Bence bunda bir problem yok ya o zaman şu resimdeki gayet hoş duruyor belli bile olmaz normalde.
o zaman ben takıntılıyım sanırım ne bileyim kendi vucudunda olan insanın gözüne batar derler ya o misal herhalde bendeki

Gereksiz takıntı yapmışsın, senden başka kimse farkında değildir bunun
bilemiyorum farkındalarmıdır çünki 54 kilo oldum evlendiğimde 44 kiloydum doğumunda etkisiyle biraz daha kilo aldım bebeğimde 8 aylık pandemiden beri çıkmadım kimsenin yorumunu görüşünü alamadım o zamandan beridirde hiç tayt vs ve dar pantolon giymedim ama pentiden baktım 100,150 arası toparlayıcı taytlar var sizce işe yararmı

X