Eşim telefonunu göstermiyor

yani şüphelediğim bişey yok beni aldatıyor diyede düşünmedim aslında ama yinede çok rahatsız edici ve huylandıran bi hareket
Telefonum şifreli,ortada bırakmam kurcalamak isteyen olursa inadına saklarım .çünkü benden şüphe duyan biri yallah mahkemeye gitsin
Şifre koyma sebebim ekranın açılmasını engellemek,arkadaşlarımla ailemle olan yazışmalara merak edip erişimi engellemek.silmek zorunda kalmak istemiyorum

Konu sahibi nasil takip edebilir diye sordu bende yazdim.Kadini buralarda çare bulmak zorunda bırakmak, aldatmak, saygısizlik suç.Basiniza gelse siz de gerçeği isterdiniz.Onun icinde herseyi yapardınız.Bosuna konusmayin.Ayrica "DELIRDINIZ HERHALDE" Lafinizi size iade ediyorum Terbiyesizlik yapamazsiniz.Haddinizi bilin.Beğenmediğiniz cevaba hakaret edemezsiniz.Babanizin terekesi değil burası.
Hakaret etmedim ki 😂😂 niye bu kadar hassassınız?

Öyle bir şeyden şüphelensem gerçeği öğrenmek için "her şeyi" yapmazdım. Adamla iletişim kuramıyorsam, bana sorunca gerçeği kendi söylemiyorsa direkt ayrılırdım. Öyle bir adamla işim olmaz.

Ben kanuni suçlardan bahsettim ayrıca. Özel hayatın gizliliğini ihlal diye bir suç var. Eş olmak da bu suçu ortadan kaldırmıyor diye biliyorum. Boşanma durumunda delil olarak kullanılabiliyor mu bu tür şeyler bu durumda, bilmiyorum. Bunun yanında, aldatma, zina kanuni olarak suç değil. Aldatma ahlaksızca bir davranış evet ama karı koca dışında kimseyi ilgilendirmiyor ne yazık ki.

Telefonuna bakayım dese rahatsız olurum
Telefonumda şifre var
Söyledim şifresi şu bir şey olursa aklında olsun diye
Ama bakayım telefonuna falan demez.
Bende onun telefonuna bakmam
Güvenle alakalı bunlar

Telefonunu göstermek istememesini anlarım da saklaması falan şüphe uyandırıcı

Yahu mevzu bizim özelimiz değil ki.
Arkadaşlarım bana bacağını da atıyor poposunu da. Derdini de anlatıyor. Tabiki eşim okusun istemem. Karşımızdaki insanlara olan saygımızdan. Benim eşimden gizlim yok ehehhehe olayı değil bu.
Katılıyorum, konudaki eşin telefonu saklama sebebini bilemem ama her şifre koyan veya telefon özelimdir diyen eşinden bir şey sakladığı için yapmıyor.
Kimimiz ailemizle bir dertleri hakkında yazışıyoruz, kimimiz bir arkadaşımızın kadın hastalığıyla alakalı ne yaptın doktor ne dedi diye soruyoruz.

Bizim akraba grubumuz var, grupta hepimiz kadınız, kimimiz evli, kimimiz boşanmış veya eşi vefat etmiş, bazen bekar olanlarımıza sana yakışıklı bir adam bulalım, hayalindeki erkeği tarif et uygun aday bulursak alo deriz deyip gülüşüyor geyik muhabbetleri yapıyoruz maksat gırgır şamata, bazen birimizin hastalığı oluyor doktora gittim şu teşhisi koydu diyoruz, kadınlarla alakalı her mevzu dönüyor, bir gün bir tanesinin eşi telefonu elinden alıp kiminle ne yazışıyor kontrol etmiş, annesi bizi arayıp damadım yazışmaları okuyormuş yazışmalara dikkat edelim deyince, yazışmalarımızın okunmasına çok kızdığım için bir daha da selam ne haber dışında hiçbir şey yazmadım, dediğiniz gibi mesele bizim özelimiz değil yazıştığımız insanların özeli.

telefon nasıl özel bi şey olabilir ya
biz lazım olunca öğrencilere veriyoruz
bir telefonda en fazla ne olabilir

Merhaba arkadaşlar sorun şu ki eşim telefonunu sürekli cebinde taşıyor tuvalete giderken ,en ufak koridora bile çıksa mümkün değil ortada bırakmıyor,şifresini biliyorum bugün biraz telefonunla oynayacam deyince elimden telefonu çekti hayır diye bende sen neden saklıyorsun arkadaşıma sordum o kocasının telefonu sürekli elimde dedi dedim bu birden abartılı tepkiler verdi sinirlendi istemiyorum bu benim özelim falan belki saçma bi şeye bakmışımdır görmeni istemem herşeyde istediğin gibi olmayacak dedi şu konuda hak veriyorum bende bazen bu sayfada olsun Google’da olsun aklıma gelen herşeye bakıyorum kimsede görsün istemem bende genelde aşırı ortada bırakmam ama bıraktığımda olur ekstra bi çabam yok . O da bu kadar kasmasa bakmak aklıma gelmez ama çok kastığı için tribe giriyorum sizler nasılsınız bu konuda eşinizle aranızda nasıl bi muhabbet var? çok canım sıkıldı
bende eşimin telefonun karıştırmam ama birini engelediğini gördüm engel koyduktan sonra anladım ki eşim başka bir kadınla wtsp mesajlaşıyormuş,çiçek yolluyormuş,hatta kadının resmini çekmiş lifebox dosyadan saklamış. ilginç olan eşim eskiden şifre koymazdı. ama bu 5 senelik gizli konuşmada anladım nedenini. eşim sürekli elinde telefon bilyardo oynar durur, telefon eskiden yatak odasında dururdu sonra hep elinde tutmaya başladı, çünük eşim iş çıkışı o kadını arıyor sonra konuşma kaydını siliyormuş(telefon dökümlerinde öğrendim ki bayağı konuşmuşlar benle 5 sn bilemedin 5 dk ama onunla yarım saat. parmak izi varsa şifrede koymuştur. ben şigresini kırdım. açtım baktım mecbur kaldım deddim neden sürekli elinde ve neden şifreli. adamın özeli olabilir ama baktı mı sonra silersin dimi şifreye ne gerek var. ayrıca karı koca arasında sır olmaması lazım. telefon orta yerde dursun. kocanzın google hesap ayarlarından açın şifreleri kaydediyor mu? bakın. tabii kaydet ediyorsa. girdiği sitelerin şifrelerini Bilgisayar şifresi ile girersiniz. google ayarlarından geçmişleri kayit ediyorsa tüm girdigi sayfalara bakarsınız. internetten şifre kırma diye bazi yerde yazarlar. bakın telegram kullanıyorsa 2ci kopyasını alabilirsınız yani paralel okuyabilirsınız. turkcell iseniz telefon dökümlerini uygulamaların içinden girip telefon döküm isteyin. şifre gelir girer bakarsınız. yani sizin telefona uygulama yükleyin. eşinizin telefonuna sms gelsin o şifreyi girin. tabii döküm istendi diye mesaj gelcek silin.

Katılıyorum, konudaki eşin telefonu saklama sebebini bilemem ama her şifre koyan veya telefon özelimdir diyen eşinden bir şey sakladığı için yapmıyor.
Kimimiz ailemizle bir dertleri hakkında yazışıyoruz, kimimiz bir arkadaşımızın kadın hastalığıyla alakalı ne yaptın doktor ne dedi diye soruyoruz.

Bizim akraba grubumuz var, grupta hepimiz kadınız, kimimiz evli, kimimiz boşanmış veya eşi vefat etmiş, bazen bekar olanlarımıza sana yakışıklı bir adam bulalım, hayalindeki erkeği tarif et uygun aday bulursak alo deriz deyip gülüşüyor geyik muhabbetleri yapıyoruz maksat gırgır şamata, bazen birimizin hastalığı oluyor doktora gittim şu teşhisi koydu diyoruz, kadınlarla alakalı her mevzu dönüyor, bir gün bir tanesinin eşi telefonu elinden alıp kiminle ne yazışıyor kontrol etmiş, annesi bizi arayıp damadım yazışmaları okuyormuş yazışmalara dikkat edelim deyince, yazışmalarımızın okunmasına çok kızdığım için bir daha da selam ne haber dışında hiçbir şey yazmadım, dediğiniz gibi mesele bizim özelimiz değil yazıştığımız insanların özeli.
damadı neden okuyor ilginç. sizde yazılan gruba şifre koyun. telefrgam şifreli mesaj uygulaması var. gizli tutarsınız sizden başkası okumaz.

Nasıl takip edeyim mesela telefon dışında nasıl takip edilir ki ? İnanın gayet düzgün giden bi ilişkim var ama bunu kovalamalımıyım bilmiyorum yaptığı hareket çok güven kırıcı
Zaten evlilik yolunda gidiyormuş. İlla bir şeyler bulucam deyip elinize yüzünüze bulaştırmayın. İlla bir yerden patlak verir,bir şey varsa tabi. Siz şimdilik normal devam edin.

X