Eşim telefonunu göstermiyor

O zaman şöyle anlatayim..
Kadın açmış konuyu forumun orta yerine..
Koymus memesinin fotosunu.
Ki bu daha önce yaşandı,denk gelenler bilir.
Eşim geldi ve istedi benden telefonu yahut bakmak istedi.
Yani olmaz,vermem.
Annemle konuşmalarım var,forumdan sizlere verdigim cevaplarim var.
Kendi arkadaşlarımla konuşmalarım var. Kadınlar için hassas ama bir erkeğin anlamayıp dalga geçebileceği türden yazışmalarım var.
Ozetle ne kocama ne bir baskasina telefonumu vermem.
Eğer bu koca,benim kendisi aldattığımı düşünüyorsa ,bana guvenmiyorsa ; bırakıp gitsin zaten beni.
Ya olabilir tabiki ben bu forumu bi açıyorum bir sürü konu okuyorum geçmişime bi baksan kaynana ile ilgili başlıklara girilmiş koca ile ilgili başlıklara girilmiş oysaki ben çok okuyorum konuyla ilgim olduğundan değil geçmişime baksan kaynanamla problemim varda onu araştırmışım gibi gözüküyor oysaki alakası yok gelen bildirimleri sıra ile okuyorum bdv da.bu durumu anlıyorum ama ortaya koysa benim aklıma bakmak gelmeyecek

Telefon faturasina ulasmaya calisin mesela.Aram kaydindan en çok kimle konusmus? Parmak iziyle açılıyorsa uyurken deneyin. Tanımadığı biri iş yerinde yada disaridayken takip etsin.Kredi karti ekstresine bakin mesela( Benim serefsiz çiçeksepetinden sürekli çiçek göndermişti.Tuvalette konusuyormu diye caktirmadan dinleyin.Ama ne yaoarsaniz yapın pesinde olduğunuzu anlamasin.Sakin ve normal davranin.
Gece telefonu kendinden tarafa koyuyor o tarafa geçemiyorum

Telefon faturasina ulasmaya calisin mesela.Aram kaydindan en çok kimle konusmus? Parmak iziyle açılıyorsa uyurken deneyin. Tanımadığı biri iş yerinde yada disaridayken takip etsin.Kredi karti ekstresine bakin mesela( Benim serefsiz çiçeksepetinden sürekli çiçek göndermişti.Tuvalette konusuyormu diye caktirmadan dinleyin.Ama ne yaoarsaniz yapın pesinde olduğunuzu anlamasin.Sakin ve normal davranin.
Uyurken parmak izini kullanmak mı? Delirdiniz herhalde. Suç değil mi bu? Aldatmak ahlaksızca bir davranış evet ama bu konudaki adamın aldatıp aldatmadığı belli bile değil ve telefonu kaçırması haricinde bir şüphe de yok. Bambaşka bir şey saklıyor olabilir, ya da basitçe özelinin karıştırılmasından hoşlanmıyordur.

Ben telefonun çok kişisel olduğunu dusunuyorum. Eşimin telefonunda şifre yok. Benim var ama şifremi eşim bilir. Birbirimizin telefonuna dokunmayız bile. Arkadaşlarımla kadınsal bir muhabbet etmiş olabilirim. Arkadaşımın özeli dahi olabilir. Niye görsün? Ya da ben onun erkek muhabbetini neden göreyim? Bence hiç gerek yok. Bakmak ayıp geliyor bana. Bu bir sey saklandigi anlamına gelmez ki.

Eşim telefonunu şifrelediği anda aldattığını varsayarım Benim İçimmi fesat insanlarmı çok rahat bilmiyorum ki mesela ‘’safari geçmişime bakma yada gizli fotoğraflara bakma yada muratla yazışmamı okuma ‘’ bu tarz uyarılarda bulunursa haklı bulurum ve bakmam ama büsbütün şifre ve ve telle yapışık yaşam olmaz

Merhaba arkadaşlar sorun şu ki eşim telefonunu sürekli cebinde taşıyor tuvalete giderken ,en ufak koridora bile çıksa mümkün değil ortada bırakmıyor,şifresini biliyorum bugün biraz telefonunla oynayacam deyince elimden telefonu çekti hayır diye bende sen neden saklıyorsun arkadaşıma sordum o kocasının telefonu sürekli elimde dedi dedim bu birden abartılı tepkiler verdi sinirlendi istemiyorum bu benim özelim falan belki saçma bi şeye bakmışımdır görmeni istemem herşeyde istediğin gibi olmayacak dedi şu konuda hak veriyorum bende bazen bu sayfada olsun Google’da olsun aklıma gelen herşeye bakıyorum kimsede görsün istemem bende genelde aşırı ortada bırakmam ama bıraktığımda olur ekstra bi çabam yok . O da bu kadar kasmasa bakmak aklıma gelmez ama çok kastığı için tribe giriyorum sizler nasılsınız bu konuda eşinizle aranızda nasıl bi muhabbet var? çok canım sıkıldı
Eşimle 8 yıllık ilişkimde bir kez bile telefonuna bakmadım, o da benim telefonuma bakmaz.
Ikimizde de sifre yok, eşim telefonumu alıp baksa mesajlarımı kötu niyetli olmadan da olsa okusa ben de tepki gösteririm.
Eşim olsa bile herkesin özeli olabilir hemen aklıniza kötü bir şey gelmesin.
Ama her ilişkinin dinamiği farklı, biz ilk tanistigimiz günden beri böyleyiz. Ama eşiniz önceden dikkat etmiyor bir anda böyle bir şey başladıysa belki rahatsız olmakta haklı olabilirsiniz. Bence eşinizle bu konuyu konuşun, bu konunun size ne hissettirdiğinden bahsedin çözülemeyecek bir şey gibi gelmedi bana.

Merhaba arkadaşlar sorun şu ki eşim telefonunu sürekli cebinde taşıyor tuvalete giderken ,en ufak koridora bile çıksa mümkün değil ortada bırakmıyor,şifresini biliyorum bugün biraz telefonunla oynayacam deyince elimden telefonu çekti hayır diye bende sen neden saklıyorsun arkadaşıma sordum o kocasının telefonu sürekli elimde dedi dedim bu birden abartılı tepkiler verdi sinirlendi istemiyorum bu benim özelim falan belki saçma bi şeye bakmışımdır görmeni istemem herşeyde istediğin gibi olmayacak dedi şu konuda hak veriyorum bende bazen bu sayfada olsun Google’da olsun aklıma gelen herşeye bakıyorum kimsede görsün istemem bende genelde aşırı ortada bırakmam ama bıraktığımda olur ekstra bi çabam yok . O da bu kadar kasmasa bakmak aklıma gelmez ama çok kastığı için tribe giriyorum sizler nasılsınız bu konuda eşinizle aranızda nasıl bi muhabbet var? çok canım sıkıldı
Eşler arasında özel bir şey olamaz bence

Telefonuna bakayım dese rahatsız olurum
Telefonumda şifre var
Söyledim şifresi şu bir şey olursa aklında olsun diye
Ama bakayım telefonuna falan demez.
Bende onun telefonuna bakmam
Güvenle alakalı bunlar

Telefonunu göstermek istememesini anlarım da saklaması falan şüphe uyandırıcı

Eşler arasında özel bir şey olamaz bence

Daha neler. Es de olsa her seyi bilmek zorunda degil, mesela kiz arkadaslarinizla yaptiginiz geyikler, dedikodular, ailenizle aranizdaki konusmalar. Evet hayati paylasiyorsunuz ama ben evli bir arkadasima sirrimi anlatsam o da gidip esimle aramda ozel bisi olamaz diye tum konusmalarimizi okumasina izin verse bir daha o kisiye hicbir sey anlatmam en yakin arkadasim dahi olsa.

Şifre saklama telefonu cebinde gezdirme şüpheli bir hareket. Ben olsam aynısını yapardım.
İşte ne zaman eşinden şüphe etmelisin diye sorulduğunda şifre saklama, telefonla tuvalete girmeler, cebinde taşımalar maddeler arasında ve bir evlilikte olmaması gereken şeyler

Bi halt yediği belli, evet sürekli karıştırmak bana da güvensizlik gibi gelir, ama özellikle bakamazsın benim özelim cart curt diyen adam birşey karıştırıyordur şaşmaz.
Kurcalama fırsatı bulun kontrol edin derim. ama işin sonunda birşey gördüğünüzde boşanmayıp onu bir ömür kendinize dert edip evliliğiniz b... saracaksa hiç kurcalamayın. Ama varsa bir halt yemişse onu bulduğunuzda ben böyle bir adamla yaşamam boşanırım diyorsanız adam uyurken vs bir şekilde kurcalayın.

Yahu mevzu bizim özelimiz değil ki.
Arkadaşlarım bana bacağını da atıyor poposunu da. Derdini de anlatıyor. Tabiki eşim okusun istemem. Karşımızdaki insanlara olan saygımızdan. Benim eşimden gizlim yok ehehhehe olayı değil bu.

Uyurken parmak izini kullanmak mı? Delirdiniz herhalde. Suç değil mi bu? Aldatmak ahlaksızca bir davranış evet ama bu konudaki adamın aldatıp aldatmadığı belli bile değil ve telefonu kaçırması haricinde bir şüphe de yok. Bambaşka bir şey saklıyor olabilir, ya da basitçe özelinin karıştırılmasından hoşlanmıyordur.
Konu sahibi nasil takip edebilir diye sordu bende yazdim.Kadini buralarda çare bulmak zorunda bırakmak, aldatmak, saygısizlik suç.Basiniza gelse siz de gerçeği isterdiniz.Onun icinde herseyi yapardınız.Bosuna konusmayin.Ayrica "DELIRDINIZ HERHALDE" Lafinizi size iade ediyorum Terbiyesizlik yapamazsiniz.Haddinizi bilin.Beğenmediğiniz cevaba hakaret edemezsiniz.Babanizin terekesi değil burası.

Vala benimki de göstermez haa aldatıyor desem yok hiç öyle bir şüphem yada değişik hareketi olmadı. Ama göstermiyor işte bende alıştım galiba hiç üstüne düşmüyorm.

X