Esim twitter da uygunsuz video izliyor

Myloves

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2020
87
131
31
Merhaba hanımlar, bugün işten geldim yemek yemeden uyudum eşimde evdeydi neyse uyandım oğlumu emzirdim yemeğimi yaptım. Esimin telefonundan da oğlumu çektim sayfayı kapatrken acik olan twitter sayfasini gordum yabanci kadin ic giyimli sayfanin icinde uygunsuz videolar vardı. Eşimi cagirdim neden uygunsuz kadınlara bakiyosun? Yetmiyor muyim sana dedim .Afalladı bi sonra sinirlendi bakmadım ne sayfası dedi .Bende gerçekten bakmadın mı dedim evet dedi bisi demedim .Banyoya gittim icim çıkana kadar ağladım. Hiç gelmedi konuşmadı şuan evde konuşmuyoruz birbirimizle .Bebeğim olduğu için artık evde hicbir şekilde sesimi yukseltmiyorum vs . Sizce ben ne yapayım böyle bir şeyi kimseye de anlatamıyorum. Yetemedigim nokta ne ?

Burada böyle konular cok açılıyor ama sanırım çaresini bulan kimseyi görmedim daha.
Alışkanlık veya tamamen keyfi izleyebiliyorlar. Lutfen aldatilmis gibi davranmayın, banyoya kapanıp ağlamak falan yapmayin böyle seyler. Rahatsızsanız alın eşinizi karşınıza, hoşuna gitmediğini söyleyin. Ama artık yakalandığı için muhtemelen daha temkinli davranacak

Konuşulmuyor çünkü kabul etmiyor inkar etti bide ben izlemiş gibi tavır yapio

Nasıl bir yol izlemeliyim ?
Sen neden bir yol izleyeceksin ki senmi izledin
Sen nasılsan öyle devam ediceksin
Ha Eşine kusmeyi birak küsme mesela kavga etmeden güzellikle sor evet izledim derse

Bi dahakine beraber izleyelim de

Yok izlemedim derse nasılsa yine izliyecek bas edemezsin

Bende izleyeyim görmesini sağlarım sonra da sadece netu sen kullanmayı bilmiyosun desem caydırıcı olur mu

X