Eşim ve Eltim

canimogullarim

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
55
4
31
Merhaba tekrar arkadaşlar. Günlerdir kafamı kurcalayan bir durum hakkında sizinde değerli fikirlerinizi almaya ihtiyacım var...

Yakın zamanda eşimin ailesi bize misafirliğe geldiler. O sırada eltim, kaynım ve eşim mutfakta idiler. Benimde mutfakta işim çıktı mutfağa girdim biraz sohbet ederken eşimin yarım sigarasını elinden alarak eltimin içtiğini gördüm ve aşırı derecede sinirlendim. Fakat gayet normalmişçesine tavır sergiledim. Onlar gittikten sonrada eşime rahatsız olduğumu söyledim.

Benzeri bir olay daha yaşamıştım önceden. Eltime gitmiştik. İki içecek şişesi vardı eşim kimin olduğunu bilmiyordu ikiside yarımdı. Birisi eltimin yarımı diğeri kaynımın yarımıydı kocam bilmeden eltimin yarım içeceğini içecekti. Onu değil bunu al diyerek kaynımın içeceğini uzattım. Aradan biraz zaman geçtikten sonra eltimin suratı asılmıştı. Bende hiç aldırış etmedim kocamda öyle. Sonrasında eltim dediki daha önceden yani işte 5 yıldır ben x'den (eşim) hiç böyle birşey görmedim artığımı içer ben onunkini içerim o böyle şeylere takılmaz gibi laflar etti bana eşimde vardı orada. Bende alttan aldım ve eşimde hiç sesini çıkartmadı fakat o gün ağlamaktan içim dışıma çıktı. En çokta eşimin sesini çıkartmaması beni gerdi ve ondan uzaklaştırdı.:KK50:

Şimdi fikrinizi almak için soruyorum size.Sizce ben mi abartıyorum bu olayları yoksa bu tür şeyler normal mi?

parkbyull

Başlangıç:104 Güncel :65
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
21.417
32.006
34
Aglaman gereksiz tabiki normal degil namahrem denilen bir sey var azicik inanclari varsa...eltindeki saflik hatta salaklik...kaynina soyle ben boyle seyleri sevmem karina ceki duzen ver diye.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2005 gün geçti.

yuko06

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
218
5
Merhaba tekrar arkadaşlar. Günlerdir kafamı kurcalayan bir durum hakkında sizinde değerli fikirlerinizi almaya ihtiyacım var...

Yakın zamanda eşimin ailesi bize misafirliğe geldiler. O sırada eltim, kaynım ve eşim mutfakta idiler. Benimde mutfakta işim çıktı mutfağa girdim biraz sohbet ederken eşimin yarım sigarasını elinden alarak eltimin içtiğini gördüm ve aşırı derecede sinirlendim. Fakat gayet normalmişçesine tavır sergiledim. Onlar gittikten sonrada eşime rahatsız olduğumu söyledim.

Benzeri bir olay daha yaşamıştım önceden. Eltime gitmiştik. İki içecek şişesi vardı eşim kimin olduğunu bilmiyordu ikiside yarımdı. Birisi eltimin yarımı diğeri kaynımın yarımıydı kocam bilmeden eltimin yarım içeceğini içecekti. Onu değil bunu al diyerek kaynımın içeceğini uzattım. Aradan biraz zaman geçtikten sonra eltimin suratı asılmıştı. Bende hiç aldırış etmedim kocamda öyle. Sonrasında eltim dediki daha önceden yani işte 5 yıldır ben x'den (eşim) hiç böyle birşey görmedim artığımı içer ben onunkini içerim o böyle şeylere takılmaz gibi laflar etti bana eşimde vardı orada. Bende alttan aldım ve eşimde hiç sesini çıkartmadı fakat o gün ağlamaktan içim dışıma çıktı. En çokta eşimin sesini çıkartmaması beni gerdi ve ondan uzaklaştırdı.:KK50:

Şimdi fikrinizi almak için soruyorum size.Sizce ben mi abartıyorum bu olayları yoksa bu tür şeyler normal mi?

bende olsam senın gıbı sınırden delırırdım canım o öle yaa :KK50:

sevdasinemalarda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
6.157
2.856

bencede normal değil cnm abartmıyorsun (bekarken bir sigarayı on kişi içerdik ama şimdi eşimin sigarayı bir bayanla paylaşmasını hoş karşılamam)
eltin bekarken dediğinde ama artık evli deseydinya. ELTİNE SİNİR OLDUM:KK47:

canimogullarim

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
55
4
31
bencede normal değil cnm abartmıyorsun (bekarken bir sigarayı on kişi içerdik ama şimdi eşimin sigarayı bir bayanla paylaşmasını hoş karşılamam)
eltin bekarken dediğinde ama artık evli deseydinya. ELTİNE SİNİR OLDUM:KK47:

O anda çok sinirlerim bozulmuştu ve hiçbişey söyleyemedim eşimle aralarında aşırı samimiyet vardı şimdi şimdi kendini çekmeye başladı ama yinede onun suratına bakarak konuşup gülmesini bile hazmedemez hale geldim bu tavır yüzünden :KK43:

Slogan

dolaşayım damarlarında...
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2007
3.509
2.233
bencede rahatsız edici bir durum kesinlikle abartmıyosunuz

hadi bardak neyse de aynı sigarayı içmeleri hiç hoş değil

hatibulut

canım oğlum :)
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
7.098
863
37

ne münasebet canım.biz nişanlıydık eltim geldi dediki eşinle biz kuma gibiyiz dedi şimdi sen geldik seni kıskanırız dedi.konuyu tam anlamamama rağmen dedimki ikisininde yanında ne biçim konuşuyorsunuz bir daha duymicam dedim.bi dahada duymadım.ikisinin olduğu bir ortamda sesli bi şekilde hatta kaynında olacak diyeceksinki ben bu tür şeylerden hoşlanmıyorum senin dudağın değmiştir diye eşimi öpemiyorum de.utanma söyle ya.onlar utanmıyosa sende utanma

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1231 gün geçti.

NAzLI_S

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
124
10
31
Bence bu durumun üzerine gıtme çunku ben hep suna ınanırım ne kdr bıseyın uzerıne gıdersen okdr karsı tarafın hosuna gıder ıster ıstemez devam ederler sen umursamaz davran her ne kdr sinir olsanda.. Ayrıca sen eşine gıdıp boyle soyledıgınde agladıgında eşin eltine daha cok yaklascaktır cunku erkeklerın yapısında bu var cok konusan kendılerıne gore bızı rahatsız eden seyler soylemek onlara dır dır yapıor gıbı gelıor o sebeple eltıne daha cok yaklasır bana kalırsa eltının yanında esıne daha yakın davranmalısın..

canimogullarim

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
55
4
31
ne münasebet canım.biz nişanlıydık eltim geldi dediki eşinle biz kuma gibiyiz dedi şimdi sen geldik seni kıskanırız dedi.konuyu tam anlamamama rağmen dedimki ikisininde yanında ne biçim konuşuyorsunuz bir daha duymicam dedim.bi dahada duymadım.ikisinin olduğu bir ortamda sesli bi şekilde hatta kaynında olacak diyeceksinki ben bu tür şeylerden hoşlanmıyorum senin dudağın değmiştir diye eşimi öpemiyorum de.utanma söyle ya.onlar utanmıyosa sende utanma

Haklısınız bundan sonra üçüncü bir olayın olmasını beklemeden konuşucam bu konu hakkında çünkü ilişki zedeleniyor en çok :KK43:

basbelasiyim

Kadinnisterse
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2013
19.996
56.521
ınanma canım ya ne samimiyetiymiş herkes mesafesini ve haddini bilecek haklısın hemde cok aman dikkat et cok oluyor bu elti sendromu hoslanmadıgını soyle ayrıca hatta varsa kayınvalıden ılk ona soyle sende esıne soyle eltınle bıle muhatap olma ayyy cok sınırlendım:KK47:

ruhiahenk

sosyalleşmeye geldim
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2013
2.357
441
kesinlikle normal değil kesınlıkleeee
saplantılı bi kadın olabilir aman dikkatt !

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-11-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 178 gün kaldı.

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Shokolade

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
68
0
Ayyy çok sinirlendim özellikle sigara.ben çok kıskanç biriyim.bidahakine susma ve laf sok ! Herkesin ağzından alma ,hastalık falan olur gibi.😤😤😤😤

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canimogullarim

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
55
4
31
ınanma canım ya ne samimiyetiymiş herkes mesafesini ve haddini bilecek haklısın hemde cok aman dikkat et cok oluyor bu elti sendromu hoslanmadıgını soyle ayrıca hatta varsa kayınvalıden ılk ona soyle sende esıne soyle eltınle bıle muhatap olma ayyy cok sınırlendım:KK47:

Sağol yorum için canım da kaynanaya söylesem bile o benden yana olmaz hiçbir zaman bana der ki; o onun kardeşi gibi (eşim ondan büyük olduğu halde) içse ne olcak boşver.. Ben yeni gelinim ya beni eltim kadar yakın görmüyor. Lafa gelince canımsın kızımsın diyor. Ama iki laf arasında da sürekli bana eltimi över durur hiç sevmem bu huyunu. Ben bişey yaparım herkes tarif ister kaynanam sormaz. Eltim basit bişey yapar ona sorar gelir sonra aaa bunu yapmış x diye bana över telefon konuşmasında bile laf atar böyle:KK47:

hatibulut

canım oğlum :)
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
7.098
863
37
Haklısınız bundan sonra üçüncü bir olayın olmasını beklemeden konuşucam bu konu hakkında çünkü ilişki zedeleniyor en çok :KK43:

tatlım bak kesinlikle eltin eşin kaynanan kim olursa olsun canını sıkan bişey olduğu zaman anında müdahale edip sonuçlandır yoksa arkandan çok laflar döner.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1231 gün geçti.