eşim ve geçmişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani adam diger kadinin onun icin sizden daha önemli oldugunu söylemis. Yani tutku bir kenara, ben bunu gururuma yediremezdim, birde ben beni seven bir adamla evli olmak isterdim, ikinci secenek olarak degil. Yani sarki icin kavga etmek asil sorunu cözmüyor maalesef
hepsinin farkındayım :KK43: gerçekten saçmalayan benim..

eski sevgilisinin sizden önemli olduğunu söyleyen adamla evliliği devam ettirdiğiniz için size salak diyebiliyor. adam açık açık onu hala sevdiğini unutamadığını dile getirmiş. şarkıyı niye silsin zaten gitmemişsiniz.

Rahatsız olup bunu dile getirmeniz normal. Kendinizi suçlamayın. Fakat kendinizden ödünler verdiğiniz her şeye sustum dediğiniz bir ilişkiden bunları duymak pek şaşırtıcı değil.
kesinlikle ben yasadıgım ilişkinin iş bilmeyen mimarıyım.. ve artık bu binanın yıkılması şart..

Bence haklisiniz. Cogu kisi rahatsiz olur bu durumdan. Ama esinizin silecegini sanmiyorum. Tekrardan konuşup rahatsizliginizi dile getirin.
inanın kendisi bilir artık.. böyle bir şeyi tekrar dile getirceğimide sanmıyorum.. yeter dimi kaç yıllık onursuzluk.. bir kadın olarak yorumlara bakıyorum ve herşeyin farkındayım ama duyarak bir kez daha yıkılıyorum.. herkes o kadar haklı kii

ikinizde çok şanslısınız.. ama ben çok eskilerden tanıyıp sponradan ilişki yaşadıgım içindir..
Bende eskiden tanıyorum eşimle aynı köyden eşimin çocukluk aşkıyım diyebilirim :KK53::confused: eşim 5 sınıftan itibaren sürekli bana teklif gönderirdi tabi yazin bana kışın başka birine 😁😁😁 ben başka şehire taşınmıştım 🤭🤭 ama ara ara büyüdükçe hep teklif gönderdi benimde geçmişten gelen güvensizliğim vardı 2 sene önce düğünde gördüm yıllar sonra konuşmak istedi fırsat verdim araştırdım soruşturdum hiç bulamadım belki vardı ben bulamadım 🤷 he kendisine de sormuştum yapamadım konuştum kafam uymadı falan dedi 😁😁😁

Böyle ayrıntılarda boğulmak sizi çok üzer, ama inanın ben de olsam bozulurdum, rahatsız olurdum. Verdiğiniz tavizlerin neticesi olarak adam Vardar Ovası gibi maşallah. İyi bir derse ihtiyacı var. Ne cürret size salak diyebiliyor? Eşin rahatsız oluyorsa gerekeni yaparsın bu kadar basit. Hassas konular bunlar.

Ayşedir kesin adı kızın. Bazen insan mantığına kabul ettirdiğini kalbine kabul ettiremiyor. Sizde bu sebeple evlendiniz muhtemelen.

Bende eskiden tanıyorum eşimle aynı köyden eşimin çocukluk aşkıyım diyebilirim :KK53::confused: eşim 5 sınıftan itibaren sürekli bana teklif gönderirdi tabi yazin bana kışın başka birine 😁😁😁 ben başka şehire taşınmıştım 🤭🤭 ama ara ara büyüdükçe hep teklif gönderdi benimde geçmişten gelen güvensizliğim vardı 2 sene önce düğünde gördüm yıllar sonra konuşmak istedi fırsat verdim araştırdım soruşturdum hiç bulamadım belki vardı ben bulamadım 🤷 he kendisine de sormuştum yapamadım konuştum kafam uymadı falan dedi 😁😁😁
çok şanslısın rabbim mutluluğunuzu hep daim etsin canım..

Böyle ayrıntılarda boğulmak sizi çok üzer, ama inanın ben de olsam bozulurdum, rahatsız olurdum. Verdiğiniz tavizlerin neticesi olarak adam Vardar Ovası gibi maşallah. İyi bir derse ihtiyacı var. Ne cürret size salak diyebiliyor? Eşin rahatsız oluyorsa gerekeni yaparsın bu kadar basit. Hassas konular bunlar

Böyle ayrıntılarda boğulmak sizi çok üzer, ama inanın ben de olsam bozulurdum, rahatsız olurdum. Verdiğiniz tavizlerin neticesi olarak adam Vardar Ovası gibi maşallah. İyi bir derse ihtiyacı var. Ne cürret size salak diyebiliyor? Eşin rahatsız oluyorsa gerekeni yaparsın bu kadar basit. Hassas konular bunlar.
çok haklısın.. kimse kimseyi bağlamıyor kapıda ordaa

+1. Artık evlendiği için içindekileri söyleyebileceğini düşünmüş sanırım konu sahibi. Daha öncesinde cesaret edememiş.
değil aslında ozamanda söylüyordum şimdide.. yorumlardanda anlaşıldıgı gibi söyleyip devam etmek en büyük hatamdı benim.. ama artık gerçekten gitmesini bitmesini istiyorum.. çok yorgunumm çokk..dayanılmaz birisiyle birlikteyim artık bunun farkındayım.. herkes çöplüğüne dönmelii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X