Esim...

hep fikir olur zaten sizin iyiliginiz için demiştir böyle kaynana ları boğ at diyo şeytan

Yakışıklı oğlum yakışıklı kocam yakışıklı kardeşim :)

Eltimin yuvasi yikilmak uzere kayinvalidem yuzunden bazi nedenler dolayi evleri yok dogum yapti kaynim gorevde annesigilde kaldi diye cocugu birak bosan git dedi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir bayram benim ailemin yaninda diger bayram onun ailesinn yanindayiz ki 4 aydir gitmiyorm 1 hafta ailemle iftar yapmak en dogal hakkim degilmi?

yo hayır elbetteki hakkınız.
benim demek istediğim ona da razı olmayacak çok insan var.
hele ki bayram günleri erkeklerin belki yüzde doksanı kendi ailesinin yanında olmak ister.kız tarafına daha sonra gidilir.
adet mi nedir bilemem orasını artık.
yani sizin eşiniz o konuda bir sıkıntı yaratmamış o sebeple orta yolu bulsanız daha iyi olur dedim.
ben 5 senelik evliyim, ailem 1 saat uzakta başka şehirde yaşıyor.
ramazanlarda genelde ilk akşam gideriz ama kurban bayramlarında çoğu zaman üçüncü güne kaldığı bile olur.
öyle gerekiyor öyle oluyor bizim o konuda sıkıntı ettiğimiz bir şey yok.
ha tabi isterim bayram sabahı kendi ailemle kahvaltı edebileyim.
yani siz bu fırsatı bulabilmişken idare etmeye baksanız daha iyi olur kanaatindeyim.

git arkadaşım anana babana doy hayat kısa bak ben babamı kaybettim 4 ay oldu tooarlanamadım batmandayim ailem ankarada şimdi diyorumki keşke sık sık giyseydim daha çok zaman gecirseydim

Yakışıklı oğlum yakışıklı kocam yakışıklı kardeşim :)

Basin sagolsun babanin mekani cennet olsun ;( cok ozledim cok 4 aydir sikisigiz diye gidemiyorm bayrama gidecez diye

Kayinvalidem gecen o kdr kalip ne yapacaksiniz iki iftar yapsaniz yeter arefe gunu gidin dedi esimde mantikli sonrasnda ztm dugun var dedi bende tepkimi verince kizim size karismiyorm fikir veriyorm dedi bide

k.valideni ne ilgilendiriyormuş o konu?her hafta sonu onda kalırken sesini çıkamıyor ama değil mi? ne ala memleket.

git aileni gör arkadaşım,hasret gider bolca.kimseyi dinleme.

yo hayır elbetteki hakkınız.
benim demek istediğim ona da razı olmayacak çok insan var.
hele ki bayram günleri erkeklerin belki yüzde doksanı kendi ailesinin yanında olmak ister.kız tarafına daha sonra gidilir.
adet mi nedir bilemem orasını artık.
yani sizin eşiniz o konuda bir sıkıntı yaratmamış o sebeple orta yolu bulsanız daha iyi olur dedim.
ben 5 senelik evliyim, ailem 1 saat uzakta başka şehirde yaşıyor.
ramazanlarda genelde ilk akşam gideriz ama kurban bayramlarında çoğu zaman üçüncü güne kaldığı bile olur.
öyle gerekiyor öyle oluyor bizim o konuda sıkıntı ettiğimiz bir şey yok.
ha tabi isterim bayram sabahı kendi ailemle kahvaltı edebileyim.
yani siz bu fırsatı bulabilmişken idare etmeye baksanız daha iyi olur kanaatindeyim.

Arkadasim haklisin oyle erkekler var ama basindan bunu konustuk daha once benim memleketimde yasiyorduk 1.5 yil oldu geleli buraya ramazanda geliyorduk buraya ramaznnin ikinci haftasi geliyorduk bayramdan 1 hafta sonra gidiyorduk o zaman sesim cikmiyordu ama

Esim ve kayinbabam uyuyor ama kayinvalidem beni uyutmuyor ya ekmek yaptiriyor ya benimle oturacaksn diyor cani sikiliyormus uykum geliyor kafam gidiyor ama anlatamiyorum

ohh tabi eşin uyuduğu için onu sıkan bir durum yok. Olan sana oluyor bütün gece kayınvalideyle oturacam diye:KK50:

ohh tabi eşin uyuduğu için onu sıkan bir durum yok. Olan sana oluyor bütün gece kayınvalideyle oturacam diye:KK50:

Kayinvalidemle aramizda sorun yok allah razi olsun tup bebek yaptirdgmda geldi bakti dusuk yaptm basimdan ayrilmadi ama iste eltimle sorunlular gorumcem yok derdini bana anlatmak istiyor bende hep ayni konulardan sikiliyorm eltimle aram iyi laf duymak istemiyorm bunu soyleyince tepki aliyorm ondn birazda gitmwk istemiyorm

Cok adaletsizce davranmis esiniz.
2 hafta sonu gitmissiniz kiymeti yok ama bir kere reddedince dunyanin en kotusu mu oluyorsunuz?
Gidin arkadasim ailenize.
Gelmiyorsa kendi bilir.

Valla ben izmirliyim Allah'a şükür anneme her istediğimde gidiyorum eşim hiç kısıtlamaz.Annem de bize gelir.Sizin durumunuz gerçekten sinir bozucu.Bazıları demiş ya buldun bunuyosun demiş kimse kusura bakmasın kardeşim siz yapamıyorsunuz diye millette mi yapamasın? Git annene az kalmış sık dişini kardeşim gerekirse uyuma eşine de kusura bakma ama ben böyle bencillik görmedim de rahatsızlığını belirt

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla ben izmirliyim Allah'a şükür anneme her istediğimde gidiyorum eşim hiç kısıtlamaz.Annem de bize gelir.Sizin durumunuz gerçekten sinir bozucu.Bazıları demiş ya buldun bunuyosun demiş kimse kusura bakmasın kardeşim siz yapamıyorsunuz diye millette mi yapamasın? Git annene az kalmış sık dişini kardeşim gerekirse uyuma eşine de kusura bakma ama ben böyle bencillik görmedim de rahatsızlığını belirt

Bende gider gelirim onlar gelir sorun olmaz bana beni boyle tehdit etmesi zoruma gitti ;(

Aile konularinda erkeklerle pek inatlasma taraftari degilim. Ne kadar suyuna gidersen o kadar esin zamanla sana donuyor. Yasadim ordan biliyorum :) gitmem etmem sevmiyrm skiliyrm gibi cumleler asla kurma. Ama rahatsiz oldugunu falan soyle. Bole bole oluyo mutlu olamiyrm de. Esin bunu bilsin. Yaptiklarinda da bak iste oldu dersin kavga etmeden. Ama bunun icin sabir lazim. Zamanla oturur bu. Bi sure sonra bakmissin aileden eser kalmamis hahah :))

Bende gider gelirim onlar gelir sorun olmaz bana beni boyle tehdit etmesi zoruma gitti ;(

Bir dahaki sefere yine böyle söylerse tamaaam ben de zaten kocamla başbaşa bir bayram geçirmeyi tercih ederim ne benim ne de senin annenler ooohhhh sefamız olsun de.

Ben olsam tamam Annemlere de gitmek yok annenlere de derdim herhalde.
Resmen bişi yatıştırma denir buna...
Madem sürekli birliktesiniz yatıştırma mantığını nerden buluyor acaba.
Üzgünüm buldun da bunuyorsun diyemeyeceğim.

Haftaya pazar bayrami gecirmek icin ailemin yanina gidecegiz 14 saat uzakliktalar ama dun gece esimle tartistik nedeni ise ; kayinvalidemler 2 saat uzaklikta oturuyor ve ramazan dolayisi ile cuma gidip pazar sahuruda yapip geliyoruz ve ben orda inanilmaz rahatsiz oluyorm uykum gelse uyuyamiyorm sahura kadar yatmamizi istemiyorlar falan dun aksam esime gitmek istemedigimi haftasonu evimde gecirmek istedgmi soyledim esim ise bana ailemin yaninda ne kdr vakit gecirirsen senin ailenin yanindada o kadar kalacagiz dedi ve simdi bana mecbursun gidecegiz diyor nasil anlatmam gerek gitmek iatemedigimi ;(

bu erkekler neden böyle kıssasa kısas yapıyor hemen? senin ailen uzakta ve yılda 1 kere görüyorsun belki, ama onun ailesi yanı başında ve her hafta 2 gün görüyor. bu nasıl bir nimet bir bilse..
çok ayıp etmiş. ama bunu anlayacak zihniyette olsa zaten bu lafı etmez. umarım sinir anında yapılan bir densizliktir.

bu erkekler neden böyle kıssasa kısas yapıyor hemen? senin ailen uzakta ve yılda 1 kere görüyorsun belki, ama onun ailesi yanı başında ve her hafta 2 gün görüyor. bu nasıl bir nimet bir bilse..
çok ayıp etmiş. ama bunu anlayacak zihniyette olsa zaten bu lafı etmez. umarım sinir anında yapılan bir densizliktir.

Benim tepki vermeme kizmis gitmek istemiyorm dedim diye sonuc dun gitmedik ama birazdan gidecez kayinvalideye

X