Eşime duyduğum şüphe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın evli olduğumuzu biliyor zaten instada foyomuzu beğenmiş.
Aklıma evli sevgilisinin eşiyle resimlerini beğenip sonrada onların evliliği ben hayatlarına girmeden bitmişti diyen ece erken geldi😄😄😄
Şaka bir yana arkadaşın dediği gibi hiç birşey olmasada bir şeyler olmuş belli, belki sevgili boyutuna geçilmemiş ama iş arkadaşı sınırıda geçilmiş. Eşinizin bu kadar alttan alır konuşmasıda bunu doğruluyor, zira ortada hiç böyle birşey olmasa bu kadar alttan alır hareket etmezdi. Demekki oda farkında kadınla iliikisinin yanlışlığının, şu aşamadan sonra yapacak birşey yok, uyarınızı yapmışsınız, eşiniz yapacaksada engel olamazsınız, takipte kalın. Ayrıca kadınla konuşmalarını silmeside baya bir sotu işareti zaten. Ama size tavsiyem öğrendiğindizde boşanmayacaksanız, hiç kurcamayın. Zira herşey ortaya döküldükten sonra hiçbirşey düzelmiyor eskisi gibi kalmıyor. Her ne kadar erkekler affet diye yalvarsada kadın affederse, eskisi gibi kaybetmekten korkmuyor, ilişkide saygı kalmıyor, o nedenle kocanızın boşanmayacaksanız, peşine düşmeyin, kocanızın gözünde ona inanan ve güvenen saf olmak, herşeyi öğrenip terketmeyen cesaretsiz ve gurursuz görmesinden iyidir.

Ya şöyle ben kendi etrafından örnekler vereyim,
1 adam 1 mesela bankadaki borsacısıyla yada bankacı işleri yapan bir kadınla hem o iş için konuşurken belli bir (6-7yıldır aynı kişiler ile çalışıyor) samimiyete dayalı çocuktan hayattan bazen bir fıkra o an bir konu üzerine olabiliyor. İnsanlar iş arkadaşları dedikleri insanlarla samimi dostluk kurabiliyor lakin! Bunun hududunu sınırını çizmeyi bilecek adam. Benim ki bankada işlemleri uzarsa bankadaki kızlarla orada birlikte yemek yiyor. İlk başka benim için çok kabullenmez bir durumdu. Ama zamanla gözlemleyerek iyi niyetli çapraz sorular yada davranış kontrol ederek bazı şeylerde güvenimi çok net kazandı. Sizde şüphe dahi varsa hır çıkartmayın ilk etapta. Uzun zaman takip edin x kişi napıyor diyin bir zamn merak ettim öylesine diyin yani bu tarz yaklaşın. Soğuk kanlı ve sakin olmazsanız birşey yoksa ortada samimiyet dışında sorunlu manyak damgası yiyorsunuz. Tecrübeyle sabit. :)

Kadın erkek arkadaşlığına karşı değilim, özellikle is arkadaşlığı tabiki olacak, olmazsa anormal olur. Ama sizin yerinize koyuyorum kendimi, eşim hergün 5 10 dakika biriyle konuşup bunun kaydını silse bende şüphelenirim. Acaba cokmu kıskançsiniz? Yanlış anlamayın diye geçmişi siliyor olabilir mi? Cunku hanimli beyli konuşuyorlarmış. Birde istediğini sil, yanında ariyim gibi rahat tabir sergilemesi demekki yanlış birşey yapmadığını düşündürdü. Aldatsaydi, sanane? Neden telefonumu karıştırıyorsun? Diye sinirlenmesine sebep olurdu.
Canım o kayıtları sildimi silmedimi bilmiyorum yanlış anlattım galiba ben o uzun konuşmaları fatura dökümünde gördüm sonra konuşma oldu, şimdiki görüşme kaydını siliyor 1,2 dakikalık olan onlar iş sebebiyle olabilir ama niye siliyorki

kayıtları silmesinin 2 nedeni olabilir:
ya aralarında birşey var anlaşılsın istemiyor
ya da sizin kıskançlık kriziniz büyük oluyorsa ortada birşey yokken sorun çıksın istemiyor

açıkçası aralarında birşey olsa 1-2 dakikalık görüşmeler anlamsız olur bence. daha uzun olması lazım.
ben oyumu ikinci şıktan yana kullanıyorum.

Ya şöyle ben kendi etrafından örnekler vereyim,
1 adam 1 mesela bankadaki borsacısıyla yada bankacı işleri yapan bir kadınla hem o iş için konuşurken belli bir (6-7yıldır aynı kişiler ile çalışıyor) samimiyete dayalı çocuktan hayattan bazen bir fıkra o an bir konu üzerine olabiliyor. İnsanlar iş arkadaşları dedikleri insanlarla samimi dostluk kurabiliyor lakin! Bunun hududunu sınırını çizmeyi bilecek adam. Benim ki bankada işlemleri uzarsa bankadaki kızlarla orada birlikte yemek yiyor. İlk başka benim için çok kabullenmez bir durumdu. Ama zamanla gözlemleyerek iyi niyetli çapraz sorular yada davranış kontrol ederek bazı şeylerde güvenimi çok net kazandı. Sizde şüphe dahi varsa hır çıkartmayın ilk etapta. Uzun zaman takip edin x kişi napıyor diyin bir zamn merak ettim öylesine diyin yani bu tarz yaklaşın. Soğuk kanlı ve sakin olmazsanız birşey yoksa ortada samimiyet dışında sorunlu manyak damgası yiyorsunuz. Tecrübeyle sabit. :)
O kişiyi soramam aynı yerde çalışmıyorlar 6,7 yıldır tanışıklıkları var eşinide tanıyormuş dedim eşi görse bu telefon trafiğini nolur, senin kadar tepki vermez beni sofralarına davet eden insanlar belli bir zaman sonra iş için bile görüşsen yakınların gibi görmeye başlıyorsun sen yanlış anlıyorsun dedi

Aklıma evli sevgilisinin eşiyle resimlerini beğenip sonrada onların evliliği ben hayatlarına girmeden bitmişti diyen ece erken geldi😄😄😄
Şaka bir yana arkadaşın dediği gibi hiç birşey olmasada bir şeyler olmuş belli, belki sevgili boyutuna geçilmemiş ama iş arkadaşı sınırıda geçilmiş. Eşinizin bu kadar alttan alır konuşmasıda bunu doğruluyor, zira ortada hiç böyle birşey olmasa bu kadar alttan alır hareket etmezdi. Demekki oda farkında kadınla iliikisinin yanlışlığının, şu aşamadan sonra yapacak birşey yok, uyarınızı yapmışsınız, eşiniz yapacaksada engel olamazsınız, takipte kalın. Ayrıca kadınla konuşmalarını silmeside baya bir sotu işareti zaten. Ama size tavsiyem öğrendiğindizde boşanmayacaksanız, hiç kurcamayın. Zira herşey ortaya döküldükten sonra hiçbirşey düzelmiyor eskisi gibi kalmıyor. Her ne kadar erkekler affet diye yalvarsada kadın affederse, eskisi gibi kaybetmekten korkmuyor, ilişkide saygı kalmıyor, o nedenle kocanızın boşanmayacaksanız, peşine düşmeyin, kocanızın gözünde ona inanan ve güvenen saf olmak, herşeyi öğrenip terketmeyen cesaretsiz ve gurursuz görmesinden iyidir.
Konuşma mesaj trafiği ben olayı farketmeden bitmiş zaten, eşim birde ben seni seviyorum kimseye değişmem bunu ne zaman anlayacaksın dedi. Kadın evli 3 tane çocuğu var ve oğluyla çalışıyor, böyle bişey yapsam neden tercihim bu olsun dedi.

Bukadar yıl boyunca ilk defa şüpheleniyorsanız bence hislerinizde yanılmazsınız. Ama senedr 12 defa böyle şüpheler oluyosa o zaman sizde aşırı kıskançlık vardır

Siz ne yazdığınızın farkında mısınız? Eşinin çok şüpheli hareketleri mi var? Bence hiç yok. Bu kadın gider başka yuva yıkmaya çalışan çiğ süt emmiş kadın gelir demişsiniz. Bu kadının yuva yıkmaya çalıştığını nerden anladınız? ZİHNİYETLERE BAK
Farkındaysını bu kadın dediğim burda bu konuyu açan kişi degil evet eşinin şüpheli harekleri var adam karısından gizli işler yapıyor bu çok bariz ve bir kadınla konuşup muhabbet etmiş o kadın la konuşmasını kesince başkası ile de konuşacak burda suçladıgım konuyu yazanın eşidir dediklerimi çarpıtmayın lütfen

Normalde kadınlar hisseder mottosunu savunurum da bu onlardan değil. Elinizde hiçbir delil yok. Delili geçtim şüphelenip kuruntu yaptığınız mesaj konusundan da bir şey çıkmamış gayet işle alakali konuşmalarmis. E is dışı da herhangi bir görüşme kaydı yok? Sorun sadece is arkadaşının cinsiyetinin kadın olması sanırım :KK51:

Bence şüphelenilecek hiçbir şey yok.
20 yıllık eşiniz, 20 yıldır da bu işi yapıyorsa şimdiye kadar da bu tarz bir telefon trafiği olmamış yeni olmuşsa şüphe duymanız normal. İnanmış gibi yapıp takipte kalın gerçekten varsa açık verir yoksa da içiniz rahatlar
Yani şimdiye kadar olduysada ben bilmiyorum. Faturayıda aynı operatöre geçiş yaptığımda gördüm. İşi gereği birçok kadınlada iletişime geçer.
Şuan zaten çaktırmadan takipteyim.

Normalde kadınlar hisseder mottosunu savunurum da bu onlardan değil. Elinizde hiçbir delil yok. Delili geçtim şüphelenip kuruntu yaptığınız mesaj konusundan da bir şey çıkmamış gayet işle alakali konuşmalarmis. E is dışı da herhangi bir görüşme kaydı yok? Sorun sadece is arkadaşının cinsiyetinin kadın olması sanırım :KK51:
Hayır iş arkadaşının kadın olması değil birçok kadınla iletişime geçiyor işi gereği. Görüşme yoğunluğu ve sıklığı canımı sıkan.

Bazen yoğun şekilde iletişime geçmek gerekiyor ama çok anormal gelmedi bana. Mesela geçenlerde bir iş arkadismla iş gereği bir gün de 9 10 kere konuşmak zorunda kaldım. Ne yapalım yani işten mi ayrılalım esimle boşanalım mi?. Bosa kuruntu sizinkisi öyle geldi bana.

Sanırım çalışma hayatınız hiç olmadı. Çünkü çalışan bir kadın gözüyle baktığımda son derece normal bi tablo var ortada anormal olan sizsiniz. Kendi kendinize tribe girmişsiniz azıcık özgüveniniz olsun nolur ya

Sanırım çalışma hayatınız hiç olmadı. Çünkü çalışan bir kadın gözüyle baktığımda son derece normal bi tablo var ortada anormal olan sizsiniz. Kendi kendinize tribe girmişsiniz azıcık özgüveniniz olsun nolur ya
Kısa bir çalışma dönemim oldu ama erkeklerle gereksiz muhabbeti sevmem.özgüvenle ne alakası var.

Kısa bir çalışma dönemim oldu ama erkeklerle gereksiz muhabbeti sevmem.özgüvenle ne alakası var.
İşle alakalı konuşmuşlar bunun neresi gereksiz oluyor? Ayrıca siz sevmiyorsanız konuşmayın ama usulünce konuşan kadında sanki kocanıza meraklı gibi yok boşanmış tekrar barışmış gibi haddiniz olmayan araştırmalar ve çıkarımlar yapmayın mesela.

Özgüvensizsiniz çünkü kadın hastalıklarından tedavi olduğunuz süreçte hemen aldatılma gelmiş aklınıza. Siz kocanız için yataktan mı ibaretsiniz? 18 yaşında evlenmiş üç çocuk sahibi olmuşsunuz kendinizi böyle hafife aldırmayın. Zorla adamın kafasına aldatma fikrini sokuyorsunuz bu davranışlarınızla ayrıca.

İşle alakalı konuşmuşlar bunun neresi gereksiz oluyor? Ayrıca siz sevmiyorsanız konuşmayın ama usulünce konuşan kadında sanki kocanıza meraklı gibi yok boşanmış tekrar barışmış gibi haddiniz olmayan araştırmalar ve çıkarımlar yapmayın mesela.

Özgüvensizsiniz çünkü kadın hastalıklarından tedavi olduğunuz süreçte hemen aldatılma gelmiş aklınıza. Siz kocanız için yataktan mı ibaretsiniz? 18 yaşında evlenmiş üç çocuk sahibi olmuşsunuz kendinizi böyle hafife aldırmayın. Zorla adamın kafasına aldatma fikrini sokuyorsunuz bu davranışlarınızla ayrıca.
Hemen aklıma gelmedi yapılan test çoklu ilişki yaşayan kişilere uygulanan testti dr sorunca benim eşimden başka partnerim olmadığına göre benimde eşime sormam normal değilmi?

Konuşma mesaj trafiği ben olayı farketmeden bitmiş zaten, eşim birde ben seni seviyorum kimseye değişmem bunu ne zaman anlayacaksın dedi. Kadın evli 3 tane çocuğu var ve oğluyla çalışıyor, böyle bişey yapsam neden tercihim bu olsun dedi.
Böyle şeylerde her zaman eşler baştan gidip karımı bir aldatayım demiyor ki. Hayatına biri giriyor ama iş ortamında ama arkadaş çevresinde sonra bazen kendiliğinden, bazen diğer tarafın kişinin egosuna iyi gelmesi, ya da ortak paydalarının çokluğu nedeni ile yakınlaşma olabiliyor. Öyle durumlar var ki 30 yaşında adam 25 yaşındaki karısını 40-45 yaşındaki evli barklı kadınla aldatabiliyor. Yanlış anlamayın eşiniz aldatmış demiyorum, ama aralarında bilerek ya da bilmeyerek iş ilişkisi sınırı aşılmış ve sonrasında eşiniz ya da kadın bunu sonlandırmış bu kesin, eşinizde kabul ediyor ki zaten size alttan almış ve aralarındaki yazışmayıda kafanızda soru işareti geçer diye siliyor bence. Şu aşamada yapacak birşey yok takipte kalın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X