esime nasil tepki vericemi bilemedim..

nesssl

...
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2011
369
30
Arkadaslar bi mevzu paylaşmak ıstiyorum,gorumcemin biri kuaför diğer gorumcemde kuaförde ablasiyla birlikte calisiyorlar.bizde eşim ben ve oğlum kuaför olan gorumceme ziyarete gittik.geçmiş zamanlarda konusmalarimizda diğer gorumcemin x adında uzun yıllardır arkadaşlık yaptığı biri olduğunu duymustum(bayan).neyse dükkana girdim eşim dışarda buarada gorumcemle sarıldık,tanistirim sizi dedi gelinimiz dedi x 'e,bana da x için z.. ablanin arkadasi duymussundur dedi ,aa evet hatırladım dedim tanıştık dışarı bakti x ve aa şu yakisikliya bakim tanicakmi beni dedi kapiyi açtı eşim tanımadı ilk bende kadının arkasındayım,ben varım ya çekindi dedim güldüm,eşimin omuzuna dokunup ışte şunu şunu hatirladinmi hah ışte oyum dedi eşim haa dedi birbirlerine sarılıp selamlasip yanaktan opustuler,kadın dükkandan çıkarken eşim gözüme baktı sağolsun anladı sinir oldugumu ve sadece tokalaştı kadında geri çekildi..çok uzun oldu hakkinizi helal edin,şimdi gorumcem lerdeyiz,eşimle başbaşa kalamadik,hiç bisey farkettirmedim kızdım kiskandim vs demedim esime normal gülüm canım çay servisi vs.Ama biliyorum belki yobazca belki eski kafalı ca belki cahilce belki özgüvenin yok diyeceksiniz ama ben çok kiskandim:-(bi aklım tartışmaya çevirmeden uyarmaliyim diyor,bi aklim saçmalama neslihan hangi devir desin gayet doğal bişey diyor:-(

kadın eşinizin eski arkadaşı mıymış? onu anlayamadım ben? yani kıskanmak gayet doğal ama kıskançlıkla eşinizi kırıp aşırı tepkiler vermeniz için BENCE ortada hissettiğiniz aşırı davranışlar olması gerek, yoksa içten içe insan kıskanır tabi...

bakışmışsınız eşinizde anlamış ve tokalaşmakla yetinmiş ,daha uzatmanın bir anlamı var mı?

Arkadaslar bi mevzu paylaşmak ıstiyorum,gorumcemin biri kuaför diğer gorumcemde kuaförde ablasiyla birlikte calisiyorlar.bizde eşim ben ve oğlum kuaför olan gorumceme ziyarete gittik.geçmiş zamanlarda konusmalarimizda diğer gorumcemin x adında uzun yıllardır arkadaşlık yaptığı biri olduğunu duymustum(bayan).neyse dükkana girdim eşim dışarda buarada gorumcemle sarıldık,tanistirim sizi dedi gelinimiz dedi x 'e,bana da x için z.. ablanin arkadasi duymussundur dedi ,aa evet hatırladım dedim tanıştık dışarı bakti x ve aa şu yakisikliya bakim tanicakmi beni dedi kapiyi açtı eşim tanımadı ilk bende kadının arkasındayım,ben varım ya çekindi dedim güldüm,eşimin omuzuna dokunup ışte şunu şunu hatirladinmi hah ışte oyum dedi eşim haa dedi birbirlerine sarılıp selamlasip yanaktan opustuler,kadın dükkandan çıkarken eşim gözüme baktı sağolsun anladı sinir oldugumu ve sadece tokalaştı kadında geri çekildi..çok uzun oldu hakkinizi helal edin,şimdi gorumcem lerdeyiz,eşimle başbaşa kalamadik,hiç bisey farkettirmedim kızdım kiskandim vs demedim esime normal gülüm canım çay servisi vs.Ama biliyorum belki yobazca belki eski kafalı ca belki cahilce belki özgüvenin yok diyeceksiniz ama ben çok kiskandim:-(bi aklım tartışmaya çevirmeden uyarmaliyim diyor,bi aklim saçmalama neslihan hangi devir desin gayet doğal bişey diyor:-(

Bence eşinize bugün o bayana o kadar samimi davranmandan hoşlanmadım hayatım sarılmak öpmek çok da gerekli değildi de. Elbette eskiden tanıdığın için bi anda refleks gibi öyle bi tepki verdiğini düşünüyorum ama sende empati yap ben karşı cinsten birine sarılsam hoş karşılar mıydın de. Hatta şaka yollu da sen benimsin benden başkasının sana değil dokunması bakmasını bile kıskanırım ben falan de. Büyütecek bişi yok konuşarak şaka yollu halledebilirsin bence.

Çok saolun ,bunun için tartışmam zaten de,ışte daha önce yaşamadık boyle birşey gözümün önünde olunca tuaf oldum teşekkür ederim cevap yazdığıniz için :-) tatlı dille uyarı iyi olur bencede

Ben laf genelde kıskanmam ama bişey diceksem şakayla karışık laf sokarım o anlar zaten ama mevzuları hiç uzatmam kafam çok rahat olur vurur geçerim lafı okadar :KK9: sizde öyle yapın bence :KK53:

kıskanmış olabilirsin normal bi durum herkesin karakteri farklıdır tabii,
ama bence bunu konu haline getirme , hatta susmayıp kadın gittikten sonra normal birşey olarak sorsaydın kimdi bayan filan diye,
şimdi de hiçbirşey yokmuş gibi davran ( zaten yok ta)

Fazla abartilicak bi durum yok.

huzurunuzu bozmaya degmez.

Sen "saçmalama neslihan hangi devir desin gayet doğal bişey" diyen aklını dinle. Abartılacak bir durum yok...

Kıskanmanız doğal ama fazla da takılmayın sonuçta eşiniz kıskandığınızı anlamış ve ona göre davranmış. Huzurunuzu kaçırmayın.

ben de kıskanırdım ama çaktırma kıymete bindirme boşuna eşin seni anlamış önlemini almış zaten
önlem almasa uyarırdın
hiç gerek yok...

X