Eşime olan güvenim bitti

Yeniden psikoloğa gitmem lazım zaten. Bir de arabam borçlu ya şuan, zamanında vergileri hafifletsin diye üzerine almıştı salak ben de vermiştim 😠 borçları da bitmesini bekliyorum ki arabamı üzerime alayım en azından onu kurtarayım.
Ahh eşinize mi kızayım,sizi göz göre kurban eden babanıza mı şaşırdım.

Eşiniz sizi değil kendini seviyor, kıçına tekmeyi koyup huzurla yaşamak varken neden çekiyorsunuz bu sorumsuz adamı, maddi özgürlüğünüz de varmış ne güzel, sizin gibi kadınları anlamıyorum ...
Arabamı zamanında onun üzerine vermiştim, kredili araba şuan ve onun üzerine. Kredisini bitirsin sonra üzerime alayım ondan sonra ne olacaksa olacak zaten..

Evlilik bu değil ya çocuğunuz açısından bakmaya çalışıyorum benim de annemle babam ayrı 30 yaşımdayım. Şunu biliyorum sağlıksız bir ortamda büyümek çocuk için çok daha büyük sorunlara yol açıyor yani ayrılık daha az hasar veriyor çocuğa hatta güçlü bir anneyi her çocuk ister. Ama bizde bi adet var çocuğun var boşanma dövmüyor ayrılma. Valla tecrübelerime dayanarak söylüyorum eşiniz paraları kumarda karıda kızda yedi bitirdi dava için ispat gerekir ama kalbiniz için gerekmez. Babanıza da pes insan evladını mutsuz bir evliliğe hapsetmez sizin de çocuğunuz var annesiniz babanızın verdiği tepkiyi çocuğunuza verebilirmisiniz? Bence herkesle aynı fikirdeyim manevi bir destek bekliyorsanız çocuğunuz annenizden babanızdan çok daha büyük bir destek kendi başınıza da hayatınıza çok güzel devam edebilirsiniz. Bunlar için size iş çocuğunuza kreş bir de ev yeterli diye düşünüyorum güçlü olun sizden ve çocuğunuzdan başka herşey herkes yalan şu durumda. Annem yıllarca babamın eziyetini çekti değil de çok güçlü kadın kendi başına ayakta durdu cümlesini tercih ederim🤗
Yaa öyle ne güzel yazmışsınız. Evin dn küçüğü benim hatta babam da ben evlendikten sonra annemi terk etti hem de aldatarak. Sevmiyormuş annemi. Karşılıklı konulurken bu konuyu babam baba dedi ki ‘sevmesen bile katlanmak zorundasın Allah sana cenneti nasip edecek sabret’ ben de dedim ki madem Allah bana cenneti nasip edecek neden 30 yıllık karını boşadın, neden sabretmedin ?” Sonra diyor ki sen bana hesap mı soruyorsun bla bla… Şuan annemle ayrılar yanındaki eşiyle aralarında 20 yaş var ama bana sabret diyor.. Büyük ablamın da kocası onu aldattı boşandılar şuan babam bakıyor ona, çalışmaya da karşı. Benim de çalıştığımı bilmiyor ne olur olmaz kendimi sağlama alayım dedim çıkartır işten falan. Boşanırsam eğer başına kalacağım diye de korkuyor olabilir ablam gibi, artık ondan sürekli birleştirme çabasına girdiğini düşünüyorum. Ne üzücü..

Yeniden psikoloğa gitmem lazım zaten. Bir de arabam borçlu ya şuan, zamanında vergileri hafifletsin diye üzerine almıştı salak ben de vermiştim 😠 borçları da bitmesini bekliyorum ki arabamı üzerime alayım en azından onu kurtarayım.
Borçlarıyla beraber de devralabiliyorsun boşanma durumunda ama bir avukattan da görüş al.

Boşanma sebebini sormak içinmiş baksana, yazışırken söyleyememiş zavallı kadın 😡
Ben de aynı şeyi söyledim, mesajla neden sormadın buluştun dedim. Evli olduğumu öğrenseydi gelmezdi dedi. Hatta yüzüğünü de çıkarıp kadının gözünün önünde takmış 😅😅 ne komik kocam var yaa yalanını sevdiğim

Yaa öyle ne güzel yazmışsınız. Evin dn küçüğü benim hatta babam da ben evlendikten sonra annemi terk etti hem de aldatarak. Sevmiyormuş annemi. Karşılıklı konulurken bu konuyu babam baba dedi ki ‘sevmesen bile katlanmak zorundasın Allah sana cenneti nasip edecek sabret’ ben de dedim ki madem Allah bana cenneti nasip edecek neden 30 yıllık karını boşadın, neden sabretmedin ?” Sonra diyor ki sen bana hesap mı soruyorsun bla bla… Şuan annemle ayrılar yanındaki eşiyle aralarında 20 yaş var ama bana sabret diyor.. Büyük ablamın da kocası onu aldattı boşandılar şuan babam bakıyor ona, çalışmaya da karşı. Benim de çalıştığımı bilmiyor ne olur olmaz kendimi sağlama alayım dedim çıkartır işten falan. Boşanırsam eğer başına kalacağım diye de korkuyor olabilir ablam gibi, artık ondan sürekli birleştirme çabasına girdiğini düşünüyorum. Ne üzücü..
Babanız annenize yaptıklarından sonra nasıl cennet diyebiliyor ki?Pesssssss.

Ahh eşinize mi kızayım,sizi göz göre kurban eden babanıza mı şaşırdım.
Ben babamda çok suç buluyorum aslında. Annemi aldattığı sıralar benim söz olaylarım yeniydi, eşimi hiç araştırmadan verdi, evden gitsin de telli duvağıyla ben de evden gideyim hayatıma bakayım. Hatta babamla yüzleştim sen beni yaktın diye ağladım, çok zor zamanlardı hala da onun ceremesini çekiyorum..

Calisiyormussun maasin var evladina da mis gibi bakarsin, baban da seni silerse silsin varligindan bi hayir gormemissinki yoklugu acitsin kendine ve evladina guzel bir hayat kurabilirsin hayati kendine zindan etme sevmiyorsan.

eşin seni değil de kayınpederini daha çok seviyor bence ,

paralı kp çünkü
Bunu da hep düşündüm biliyor musunuz.. Babamın durumu çok çok iyi, kendisinin Allah rahmet eylesin babası vefat etti, kalan parayı hiç etti. İşi de düzgün değil bir tek oturduğumuz evi var, ondan da bu kadar aşık rolüne yattığını hep düşünmüşümdür

Calisiyormussun maasin var evladina da mis gibi bakarsin, baban da seni silerse silsin varligindan bi hayir gormemissinki yoklugu acitsin kendine ve evladina guzel bir hayat kurabilirsin hayati kendine zindan etme sevmiyorsan.
Şuan eşimin maddiyatı olmadığı için aylık 2 bin veriyor şahsıma, bir de çalışıyorum zaten. Hep diyorum neden çekiyorum bu adamı sevmiyorum da, bir şeyler olacak zaten yakındır

Ben babamda çok suç buluyorum aslında. Annemi aldattığı sıralar benim söz olaylarım yeniydi, eşimi hiç araştırmadan verdi, evden gitsin de telli duvağıyla ben de evden gideyim hayatıma bakayım. Hatta babamla yüzleştim sen beni yaktın diye ağladım, çok zor zamanlardı hala da onun ceremesini çekiyorum..
Kendi gibi birini bulup yakmış başınızı işte.

adam kahrından arkadaşlarıyla kayağa gitmiş yani 😳
Kayak deyip baska şeylere gitmedigi ne malum.. isin var gucun var ne çekiyorsun kahrını. Esin seni sevmiyor kusura bakma.. babanıza gelince alsin damadının otursun . .. aldattı vs dersende eminim erkek adam yapar diyecek arkanızda duracak babanız yok .. Adam keyfinde kadin kahirdan ölüyor ne ala

Valla kuzum baban şuan kendince cenneti yaşıyor . Sevmediği eşinden güzelce ayrılmış 20 yaş küçük bi kadınla da evlenmiş oh mis yargılamıyorum yaşı yanlış anlaşılmasın sadece evet cennet mis gibi kararlarını almış. Eniştem avukat demişsin de enişteden boşanma avukatı olmaz söyliym. Yani boşan demek hiçbirimize düşmez ama geleceğini düşün be böyle adamla senelerce çocuğunun psikolojisini bozarak hiç gerek yok yani. Sevmiyor o da net. Sevse de yapsa ne olur sonuçta sen sevmiyorsun. Yalan desen var aldatma var neymiş yüzüğünü önünde takmış çıldırıyorum ya gerçekten. Bi arkadaş demişki varlığından ne hayır gördün babanın yokluğunda çekesin çok haklı hayatını zaten zora sokmuş senin. Tam bir yobaz erkek kafası erkek herşeyi yapabilir kadın yapamaz. Bu zihniyet yüzünden senin gibi nice kadınların ve çocuklarının hayatı ziyan oldu gitti.

Kayak deyip baska şeylere gitmedigi ne malum.. isin var gucun var ne çekiyorsun kahrını. Esin seni sevmiyor kusura bakma.. babanıza gelince alsin damadının otursun . .. aldattı vs dersende eminim erkek adam yapar diyecek arkanızda duracak babanız yok .. Adam keyfinde kadin kahirdan ölüyor ne ala
Görüntülü konultuk kayıyordu arkadaşlarını da gördüm. Her lafı yalan değildir elbet ama benim inancım yok ona ne yazıkki. Kahrımdan da ölmüyorum aslında, dişüncelerimde haklı mıyım acaba ben mi büyütüyorum babamın dediği gibi diye sizlere danışmak istedim ama haklıymışım..

X