eşimi aldatıyorum ama...?

Sesuva,ön yargılı olmadan okumamızı rica etmişsin.. İsteğine saygımdan düşüncemi yazmak istemiyorum.
Ama yargısız da kalamıyorum kusura bakma, çünkü kalırsam ihanet gibi berbat bir olguyu kabullenmiş olurum!

Aklını başına topladığında, tekrar bu topici oku ve insanlar neden tepkili anlarsın

kumbaranız ve seks oyuncağınız elinizden gitti diye mi bu kadar üzüntü?
yaptığınız şeyden pişmanlık duysaydınız ve inansaydık ,işten çıkarılmanızı
fırsat bilirdiniz...daha farklı şeylerde yazmak istiyor insan da...neyse...

anladıgım kadarıyla bunalımda oldugun bir anda bu ilişki başlamış patronunda senin bu halinden faydalanmış bence....eşimden ayrılamam diyorsun annem hasta üzülür diyorsun peki bu olay ortaya çıksa(tabi içinden kimse duymaz anlamaz diyosundur ama belli olmaz)annen kahrından ölebilir bunuda biliyormusun.... sana asla bahane vermiyorum yanılmayan bir ALLAH tır insanlar yapmam dedigi şeyleride yapabilir ama şunu biliki ne insanlar var ne sıkıntılar çekiyor çocuklarının karnını doyuramayan,bir evi bir işi olmayan yada hastalıkla mücadele eden.....eşinin sana yaptıklarını kınıyorum ama kötülüge kötülükle cevap vermeyelim lütfen aldatmak çok ayrı bunun özürü yada bahanesi olmamalı aldatan degilde aldatılan olsak ne kadar gurur kırıcı bence sen bu saatten sonra boşanmalısın... birde karşındaki kişinin eşini ve çocuklarını düşün tanımadıgın bi insanın belkide ahını alıyorsun budan sonraki hayatında işin yolunda gidermi mutlu olabilirmisin...l

çok büyük bir yanlışın ve GÜNAHın içindesiniz.eşinizin size yaptıkları sizi haklı çıkarmaz bu durumda hiç onların arkasına sığınmayın.ssevgılınızın(!!!) eşine yazık değilmi? siz o adamın sızı gerçekten sevıdğıne ınanıyormusunuz? bence onun gözünde basitsiniz.evli erkeklerle beraber olan bır kadınsınız.her kadın acılar çekıyor sızın yaaptığınız bu haltı kocaları yapıyor kadıncağızların dunyası kararıyor.annelerimiz çok şey çekmıyormu?hangımızın aılesınde olmadı sıkıntılar annelerımızın gözyaşları? her sıkıntı çeken eşinden değer görmeyen kadın bunu yapsa.....bu arada eşinizin size zorla sahıp olduğuna ınanmıorum siz istemediğinz sürece sizi o yatağa sokamaz üzerınızı soyamaz sahıp olamaz gerçekten ıstemesenız bağırır çağırır ne yapar ne eder kurtulurdunuz.insanları kandırmaya çalışmayın yediğiniz haltı da haklı çıkarmaya çalışmayın.umarım bir evladınız olmaz da böle bir anneye sahip olmak zorunda kalmaz.

ataerkil beyincikli bir kk kadını olarak 1-2-3. gruba giriyorum galiba öğretmenim
naparsınız benim karşıma sizin gibi aydın,öngörülü,anlayışlı öğretmenler çıkmadı
eğitilemedim,öğretilemedim kusura bakmayın
siz nasıl fikrinizi yazıyorsanız bizde fikrimizi yazıyoruz
sizin gibi bi öğretmenin (profilinizde yazıyor umarım doğrudur)insanları fikrinden dolayı yargılaması ilginç

Bu kısır döngüde dönüp dolaşıp aynı fikri defaatle savunanların tek beslenebildiği şey toplumun ve değer yargıların zıttına fikir üretip bunlara uyan ve uymaya çalışan hatta yoz ahlak dedikleri şeyi muassır medeniyet diye aklettikleri tebaya oturtmak.

Burada bir fikir teatisi var o zaman her türlü eleştiriye açık olacak konu sahibesi.Bunu bilerek açmıştır konuyu.Neyse bunu geçelim.

Genelde ''ya senin başına böyle birşey gelseydi ? '' diye soru yöneltme ihtimalimin bile bulunmadığı yine bu fikirin savunucularının genelde ortak bir noktada birleştiği şey vardır ki genelde de tekerrür eder, O da şudur ; Ben zaten hayatı acı yönleriyle tecrübe etmiş bir bayanım,örselendim,aldatıldım,aldandım vs vs vs..Ama ayakta oluşumu aşmışlığıma bağlıyorum..

Ve bu dayatmanın hemen arkası sıra hayatın ciddi manada örseleyip düşürdüğü ve bu konuyla zerre-i miskal alakası olmayan şiirden alıntılar dizilir..Sonra ''kınamayın'' ibaresi gözümüze sokularak korkutulmaya çalışılır..Peki ne yapacağız ? İlle aldatılan kadın olmayı mı beklemeliyiz ? Üstelik konunun içinde açıldığı vakit sadece işten çıkarılmasına yaptıklarından daha çok üzülen bir hemcinsim bulunmaktayken...

Mersiye dizelim o vakit..İmkansız aşklar için yaktığımız sözsüz ağıtlarımıza birer kılıf uyduralım adı ''YASAK AŞK '' olsun..Sonrasını düşünmeyelim..Sınıflandıralım biz gibi düşünmeyenleri..YOBAZ olalım (!) tabiri caizse ''saman altından su yürüten '' olalım..İki profil resmine biaen ''senin aslında ne halt olduğun belli '' diye ..Tıpkı belirli bir inanca sahip olup ardından rubai dizmeye benzer bu iş..

Hem en ifrit olduğum şeylerden biri konuya dair fikir üretmeyip sadece eleştirenlerin yazım ve düşünce tarzına saldıranların düşüncelerini yine tam olarak net aktarmaması..Ne düşünüyorsunuz ? Oysa ki aynı şey..

AŞTIM BEN mesajı vermeyi ve bunuda Yobazlıkla karşı tarafı suçlayarak fikir dayatmaya karşıyım arkedeş ben :)) Soruyorum o halde..? Peki siz ne yapardınız ? Madem konu sahibesini biz anlayamayız yada anlamak işimize gelmiyor peki siz ? Bizim bilmediğimiz neyi biliyorsunuz ? Yada o hayata açılan pencerenizde bizede yer var mıdır bir kafa uzatıp bakabileceğimiz ? Ben yüksek sitelerde oturup pencereden seyretmeyi sevmiyorsam ve bahçeli bir evin duvarından açılan pencereyle izliyorsam bu nizamı ? SUÇ kimin Prezentabl kontes'in suçu ne ?

bir kadının hemcinsine bunu yapmaya hakkı yok diyenler, o adamın karısına bunu yapmaya hakkı var mıydı? hayır yani neden iki kişilik ortak bir suç varken "kadın cinsiyeti" olayların tek suçlusu gibi olur? yoksa " erkeğin elinin kiri yıkasa geçer aslanım kaplanım"dan mı ötürü ? o zaman erkeğe de söyleyin, hemcinsine bunu yaşatmaya hakkın yoktu diye.

Arkadaş "anne ben tespit sıçtım"ın en nadide örneklerinden birini sunmuş.

İşte böyle kimi insanların apış aralarıyla kafataslarının içindeki organları yer değiştirince böyle sonuçlara sebep olabiliyor.

Ayrıca arkadaş okuduğuna anlama ve okuduklarında çıkarım yapma yeteneğine de haiz değil eğer öyle olsaydı konuyu açan şahsın patronu ve sevgilisi olan şahıs tarafandan işten çıkarıldığı için üzüldüğünü anlardı.

Burada yorum yazan insanları tasnif edip "mahalle dilberi kategorisine" sokup kendi iki yüzlülüğünü görmeyecek kadar at gözlüklü bir arkadaş.

Neyse bebeşim tanrı,yehova,şiva,el hubal, ahura mazda seni korusun.

ahahahaa Yeminle bu lafa akşama kadar gülmezsem eşşşşşekler kovalasın beni..Zira şeddeli eşek :)))

Yaseku, yoruma kesinlikle katılıyorum demişsin ama sebebinde kendinle çelişiyorsun!
umayuma'nın yaptığı ne, o da etiketlememiş mi bütün KK 'yı?

"Kocamı beni aldatıyor" diyen kadının kocasına lanetler okunurken, "Kocamı aldattım" diyen kadın, bravo çekip tebrik mi edilmeli!

Son düzenleme:

evet konu 'saçını başını yolarım', 'senin kafanla şeyin yer değiştirmiş ehehe' ekseninden çıktığı için cevap verilmeye değecek bir seviyeye ulaştı.

şurdaki kadınları saçma salak tutumlarından dolayı eleştiren bendenizin bu olanları muassır medeniyet ile bir tuttuğum sonucuna nasıl varıldı önce o söylenilsin bir. yazdıklarım didik didik edilsin, çıkarılsın karşıma 'bak bundan bundan dolayı sen bu yozluğu çağdaşlık olarak kabul etmişsin' densin. hele ki muassır medeniyet anlayışını SEX AND THE CITY KADINLARI grubu altında karikatürleştirdiğim ayan beyan ortada iken 'sen çoh yozsun, ondan bizi eleştiriyon' denmesi eee ööö nasıl diyeyim, okuduğunu anlamamaktır.

burda fikir teatrisi de yok kardeşim, hakaret var. ön yargı var. hatta verbal şiddet var. bunun örnekleri de geçtiğimiz 25 sayfada açıktır. bilhassa alıntı sahibinin sözleridir bunlar. 'buraya yazıyorsan her türlü eleştiriye açık olacan' diyorsanız size kötü bir haberim var: siz de kendi yorumlarınıza yapılan eleştirilere açık olacaksınız. kimsenin ağzını mühürleyemezsiniz. becerebiliyorsanız benim yaptığım gibi hicveder, eğlenirsiniz ancak.

benim gibi yorumlar yapmak için insanın 'acıların kadını' olmasına da gerek yok. yani bir insanla ancak o insanın yaşadıklarını yaşayarak empati kurabilmek, kusura bakmayın da düşük zekalılığın göstergesidir. niyet okuma var, ama pek eksik ve yetersiz. ama aşmış bir insanım haa, orasını doğru bilmişsiniz :))

'ille aldatılan kadın olmayı mı bekleyelim' aaah işte zurnanın zırt dediği, sistemin error verdiği yer. bütün aşırı tepkilerin altında bu korku yatıyor, 'ya ben de aldatılırsam'. sizlere bir sır hanımlar, erkeklerden kazık yemişlere bu şekilde davranmaya devam ederseniz aldatılırsınız hem de çok fecii bir şekilde. önce kadına yüklenmek yerine tecavüz eden adama tepki göstermezseniz, duygusal boşluk ve bunalım içindeki kadınlardan faydalanmaya çalışan üç kuruşluk şerefsizlere 'allah senin de belanı versin' diyemezseniz işte o zaman hem aldanır hem de aldatılırsınız. sadece siz değil, sizin yetiştirdiğiniz oğlanlarla evlenen gelinler de aldatılır. sen o heriflere bunları deme cesaretini gösterdikten sonra ancak kadına dönüp 'kızım senin hiç aklın yok mu?' diyebilirsin. bakın anneye anlatır gibi basitçe anlattım. daha da basitini beklemeyin lütfen.

size YOBAZ olun demiyorum. İNSAN olun diyorum.

Son düzenleme:

Sanırım siz de KK ya sosyal araştırmanız için giriyorsunuz. Gözlemleriniz son derece empatiden yoksun. Keşke insanları yorumlarına göre eleştireceğinize siz de fikirlerinizi yazabilseydiniz. Hayatta bir duruşu olan insanları yorum yaptılar diye kategorilere ayırmak zor iştir çünkü. Tarafsızım derken bitaraf olmak üzeresiniz.

Burası Türkiye, hepimizin yetiştiriliş tarzları, hayata bakış açıları farklı.... Neyi kimi nasıl hangi sıfatla aşağılarsınız? Karışık ilişkileri insanların gözünde normalleştirmeye çalışmak mı bu yaptığınız yoksa? Evli bir kadın, birine söz vermiş bir kadın gitsin evli bir erkekle birlikte olsun, biz de buna "ahhh canım cok normallll gecerrr, zaman herşeyin ilacı" şeklinde mi yorum yapsaydık? Sarıp sarmalasa mıydık ben anlamadım ki :S

Aldatılmayı hiç kimse haketmez. İster sokakta yaşasın, ister yalıda....

Konusahibinin derdi; patronunun onu işten çıkarması/gözünün önünden uzaklaştırması.... Ben bir hata yaptım, eşimi aldattım, işin içinden cıkamıyorum, yardım edin, değil!

Bu arada bir sosyal mesaj da ben vereyim; biz millet olarak iğneyi kendimize, çuvaldızı başkasına batırmayı pek severiz....

Nasıl insan olunur umayuma?

''Neyi kimi nasıl hangi sıfatla aşağılarsınız? Karışık ilişkileri insanların gözünde normalleştirmeye çalışmak mı bu yaptığınız yoksa?''

evet sevgili emyra, ben CIA tarafından türk kültürünü yozlaştırmak üzere gönderildim. beni yakaladınız (

evet sevgili emyra, ben CIA tarafından türk kültürünü yozlaştırmak üzere gönderildim. beni yakaladınız (

Ben de mossad tarafından görevlendirildiğinizi düşünmüştüm, yanılmışım. Hep siz konuşun, ikili konuşmalara dönmesin bu iş :)

Muassır medeniyet seviyenize öykünmemek elde değildi malum :) zira dedim ki albenisi olan bir konuda 'Kenar mahalle dilberleri'' olarak bu kisveyi melanet hırkası gibi giyinip bu havvas-û ulemadan daha bilgin olan yada şey mi desem hööööm ''köyden indim şehire'' edasındaki abulamıza azda biz çemkirelim :)

Malum abulam biz ''İnsan'' olamıyoruz...Bari siz olun :)

Ayrıca bize verdiğiniz sırrın sır olmaktan çıktığını alemi cihan tarafından sizden önce keşfedildigini görmeliydiniz..Ha bu arada konuyu açan bir kadın bilmem farkında mısınız :) bu üçlü koalisyon (eş,patron and konu sahibesi ) önümüze teker teker gelip yemiş oldukları haltların seceresini açık yüreklilikle dökmedikçe kim ne yapsın adamın ş....'liğini ? madem adamlara sövmemizi istiyorsunuz pekala :))

Öncelikle buradan anne ve babama ve yedi ceddime selam eder ellerinden öperim hemen akabinde de ben bu patron ve kadının eşi olan erkek bozuntusunun taaa........... :)) Oldu mu ? bence olduda sizi tatmin etti mi ? Vallahi bilmiyorum ..

Eeee şimdi n'apıcaz ? sövdük saydık..Bitti iş..Şimdi kadını cırabilir miyiz musaadenizle ? :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…