Esimi aldattim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine birileri ortalığı karıştırmak için ortaya troll atmış :KK70: hadi yorum yapalım... Ihmmm ıhmmm öncelikle eşinizden boşanın iyi kalpli güzel çok güzel hatunlar var eşiniz de onlardan biriyle evlensin ve mutlu olsun, velayeti de onlara bırakın çocuklar sizinle perişan olmasınlar. Bahsi geçen sevgilinizin de eşine ulaşın anlatın, Kadın boşasın o hayvanı bir güzel de nafakasını ve tazminatını alsın. O adam da size kalsın siz evlenin onunla ömür boyu sizi boynuzlasın dursun. Siz de eski eşiniz ve onun yeni eşinin mutluluğunu hasedinizden çatlayarak izleyin :)

O kadar mutsuzumki ölüyorum yemin ederim ben nasıl bu halâ geldim bende yıllar önce buradan yazıklar olsun derdim inanirmisin
Ayni seyi biz de senin icin düşünüyoruz ne kötü değilmi. Kndinize gelin bosanip naparsaniz yapin ama aldatmak ne demek? Kınamıyorum sizi allah büyük

Aklini basina al hemen silkelen sen napiyosun sen boyle biri misin? Gercekten cok samimi yaziyorum bir bumu yasattigin bir bayan iki senin esin dunyanin en kotusude olsa bunu haketmiyo kimse bunu haketmiyo bak yuva yikanin yuvasi olmaz allaha sigin lutfen uzaklas bu adamdan engelle ve bir daha asla gorusme sen bi annesin cocuklarinin yuzune bak ve bunu soyle kendine esinle vakit gecir meye calis bakis acini degistir esine adam sana iyi diye bu kadar da uzaklasmasan illa sana kotu mu olmali ki gorustugun o pislik senle bir kere yatsin kalbinde buyuk bir yara acicaksin farkinda misin beni kullan di atti diyceksin asik felan da degilsin duygusal bosluktasin kitap oku spor yap kocanla vakit gecir elin itiyle degil ay cok sinirlendim sana yaaa bunu sana yapsaydi bir kadin napardin yapma lutfen
Çok teşekkür ederim yemin ederin okudukça kalbim de bi ferahlama oluyor acıda olsa herşeyi okucam dustukce okucam yazilanlari ben boyle birideğildim

Yapilacak tek sey var. Aslinda sen de herseyin farkindasin ama sanirim bizim dillendirmemizi istiyorsun. Oncelikle bu adami her yerden engelle. Hatta telefon numarani degistir. Sonra da esine bosanmak istedigini soyle. Ailen ile yasamak istemiyorsan once bir ise girmelisin. Eger gercekten yapmak istiyorsan basarorsin. Baska da bir secenek gozukmuyor.
Gorustugun adam sana sadece zarar getirir. Ve hicbirsey gizli kalmaz. O yuzden gorusmeyi kes, her yerden engelle ve tel numarani dehistir hatta.

İlişkiniz ortaya çıkarsa yaşayacaklarınızı, tepkileri göze alabiliyor musunuz? Çocuklarınızın gözlerinin içine vicdan rahatlığıyla bakabilecek misiniz? Bu sorulara cevabınız evetse o zaman duygularınıza inanırım. Ama onun dışında hissettiğiniz şey aşk değil, cinsel açlık. Siz hayatınızın monotonluğundan sıkılıp farklı heyecanlar arayışı içindesiniz. Kendinize bunu yapmayın, bu enerjinizi evliliğinizi toparlamaya harcayın. Bu saatten sonra nasıl bu hale geldim diye düşünmek sizi daha fazla hataya iter, geçmişi değiştiremeyeceksiniz ama şimdi kader denilen o saphânın eşiğindesiniz, karar vakti hangi yolu seçeceksiniz?

Yine birileri ortalığı karıştırmak için ortaya troll atmış :KK70: hadi yorum yapalım... Ihmmm ıhmmm öncelikle eşinizden boşanın iyi kalpli güzel çok güzel hatunlar var eşiniz de onlardan biriyle evlensin ve mutlu olsun, velayeti de onlara bırakın çocuklar sizinle perişan olmasınlar. Bahsi geçen sevgilinizin de eşine ulaşın anlatın, Kadın boşasın o hayvanı bir güzel de nafakasını ve tazminatını alsın. O adam da size kalsın siz evlenin onunla ömür boyu sizi boynuzlasın dursun. Siz de eski eşiniz ve onun yeni eşinin mutluluğunu hasedinizden çatlayarak izleyin :)
Kesk troll olsa keske şuan yalandan yazıyor olsam keskee

Ya aynisi en yakin erkek arkadasimin basina geldi
Karisi sevgili buldu ve arkadasimdan bosandi , tonla da para aldi , arkadasim perperisan sokakta kaldi resmen
Offf icim daraliyor boyle konularda

Bizim arkadaşımız arabada da yattı bir kac gün. Su anda karısı evden tamamen çıkmasını istiyor. Cünkü onun 3 cocuklarla ve sevgilisi orda o yasamak istiyormuş. İşin en komik tarafı kadın hala eşine kızıyor "sen benim için savaşmiyorsun" diye. Başka adamı yatağına alıp duruyorsun neyine savaşsın acaba?!

Mecbur olduğun ortam ne allasen?
Yok numara vermeye mecbur bi ortammış falan filan.
Kendine yol yapmışsın yürüyorsun
Adam sana karımla 2.çocuğu yapıcaz demiş tek amacı karısı hamileyken seni kullanmak
Kocanı sevmiyorsan boşan
Velayeti ver kocana baksın çocuklara
Zira sen meşgulsun
Gir bi işe sonra ne yapıyorsan yap
Çocuklarına iyi geceler dedikten sonra herkesin uyumasını bekleyip elalemin herifiyle cinsellik konuşma
Bir erkek/seks hayatı olmadan da hayatını devam ettiren nice onurlu kadın var.

Sadece öbür kadına üzüldüm. Eşinden bu derece soğuman için haklı sebeplerin olabilir. Eşini aldatıyor olman da sadece seni ilgilendirirdi, eğer 2. erkek bekar olsaydı. Ama değilmiş. Şu durumda çok suçlu görünüyorsunuz. O kadına bunları yaşatmaya hakkınız yok. Yaşattığını da yaşamadan ölmüyor insan. Sadece kınadığını değil. Bil istedim.

İlişkiniz ortaya çıkarsa yaşayacaklarınızı, tepkileri göze alabiliyor musunuz? Çocuklarınızın gözlerinin içine vicdan rahatlığıyla bakabilecek misiniz? Bu sorulara cevabınız evetse o zaman duygularınıza inanırım. Ama onun dışında hissettiğiniz şey aşk değil, cinsel açlık. Siz hayatınızın monotonluğundan sıkılıp farklı heyecanlar arayışı içindesiniz. Kendinize bunu yapmayın, bu enerjinizi evliliğinizi toparlamaya harcayın. Bu saatten sonra nasıl bu hale geldim diye düşünmek sizi daha fazla hataya iter, geçmişi değiştiremeyeceksiniz ama şimdi kader denilen o saphânın eşiğindesiniz, karar vakti hangi yolu seçeceksiniz?
Işte bu yüzden buradayım burada bir çok bakış acisi var acı yazan da her ne kadar kizsada son bir kere akıl veren inanın yazılan herşey kabulum ve bana tokat bi ders olacak

Farkındayım ama nasıl bu halâ geldim biliyorum herşeyi ama neden düşünmeden yapamıyorum nefret ediyorum kendimden
Kendinden nefret etme önce kendini sev sonra eşini sonra çocuklarını sen bence bir tedavi ol gerçekten şuan duygu karmaşası yaşıyorsun bu aşk değil çünkü çok iyi biliyorsun şeytana daha fazla uymadan numaranı değiştir o kişiden uzaklaş hiç değilse kocana eş ol olma orası bizi ilgilendirmez ama kesinlikle çocuklarına iyi bir anne ol onları utandıracak birler yapma yapacaksanda boşan evli olmayan insanlarla görüş ki belki ikinciye evlenme yolun görünsün

Mecbur olduğun ortam ne allasen?
Yok numara vermeye mecbur bi ortammış falan filan.
Kendine yol yapmışsın yürüyorsun
Adam sana karımla 2.çocuğu yapıcaz demiş tek amacı karısı hamileyken seni kullanmak
Kocanı sevmiyorsan boşan
Velayeti ver kocana baksın çocuklara
Zira sen meşgulsun
Gir bi işe sonra ne yapıyorsan yap
Çocuklarına iyi geceler dedikten sonra herkesin uyumasını bekleyip elalemin herifiyle cinsellik konuşma
Bir erkek/seks hayatı olmadan da hayatını devam ettiren nice onurlu kadın var.
[/QUOTE
Çocuğumun ogretmeni

Kendinden nefret etme önce kendini sev sonra eşini sonra çocuklarını sen bence bir tedavi ol gerçekten şuan duygu karmaşası yaşıyorsun bu aşk değil çünkü çok iyi biliyorsun şeytana daha fazla uymadan numaranı değiştir o kişiden uzaklaş hiç değilse kocana eş ol olma orası bizi ilgilendirmez ama kesinlikle çocuklarına iyi bir anne ol onları utandıracak birler yapma yapacaksanda boşan evli olmayan insanlarla görüş ki belki ikinciye evlenme yolun görünsün
Allah razı olsun cevabin için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X