Eşimi anlamıyorum.

CANIM ZATEN HAZİRANDA KPSS SINAVI BENDE SIRF O ÇALIŞSIN KIZIM YANINA GİDİP İZİN VERMİYO DİYE ANNEME KAYNANAMA AKRABALARIMA GİDİYORUM.BU AYIN 14 DE ALLAH NASİP EDERSE 1 AYLIĞINA MEMLEKETE GİDİYOM KIZIMLA.ONUN DERLERİNİ YETİŞTİRMESİ İÇİN . BEN BUNLARIN HEPSİNİ DÜŞÜNÜYORUM.ONDAN SADECE ARAMASINI BEKLİYOM ÇOK MU?:KK14:
Bu beklentiniz tabii ki çok değil , hatta çok normal . :KK34:
Sınav stresinden kaynaklı olabilir , hem işte çalışıp hem sınava hazırlanmak kolay değil . Bu dönemde sizle de çok ilgili olması mümkün olmayabilir .Bazı şeyleri atlıyor olabilir .

Bu nedenle sınava kadar biraz daha anlayışlı ve beklentilerinizi düşük seviyede tutmaya çalışın . Böylelikle hem siz fazla üzülmez hem de eşinize baskı yapıp strese sokmamış olursunuz ?
Sınav sonrası eşimizin davranışlarına göre tekrar bu sıkıntınızı dile getirirsiniz .

Bu arada umarım sınavınızda başarılı olur , istediğiniz gerçekleşir.

bu beklentiniz tabii ki çok değil , hatta çok normal . :KK34:
Sınav stresinden kaynaklı olabilir , hem işte çalışıp hem sınava hazırlanmak kolay değil . Bu dönemde sizle de çok ilgili olması mümkün olmayabilir .bazı şeyleri atlıyor olabilir .

Bu nedenle sınava kadar biraz daha anlayışlı ve beklentilerinizi düşük seviyede tutmaya çalışın . Böylelikle hem siz fazla üzülmez hem de eşinize baskı yapıp strese sokmamış olursunuz ?
Sınav sonrası eşimizin davranışlarına göre tekrar bu sıkıntınızı dile getirirsiniz .

Bu arada umarım sınavınızda başarılı olur , istediğiniz gerçekleşir.

yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

canım erkekler bizim kadar ince düşünceli değiller...akrabalarla olduğun için merak etmemiş ve iş, sınav derken gerçekten derse dalmış olabilir ama çoğu erkek bunu ifade etmekte bile zorlanıyor olabilir...bence bu stresli sürecinde ona destek olmalısın, ilgi beklemen tabiki hakkın ama o da farklı bi süreçle başetmeye çalışıyor... o sebeple kırılıp incinmeden atlatmaya çalış sınava kadarki süreci...bence iki taraf da kendince haklı...sen de böyle ufak şeyleri kafana takarak kendini üzme..Allah başka dert vermesin :KK16:

X