Eşimi anlayamıyorum

Düşünsene evde ter ayak kokusuyla geziyor işe gideceği vakit duş alıyor kokular sürüyor giyiniyor şık şekilde saçlar fönleniyor. Başak burcu adam genel olarak temiz ama bana özenmeyip dışarı özenmesi sinir ediyor.

şimdi ben burada eşine hak vereceğim

burada hep yazarım tüm hayatımız maskelerle geçiyor diye

o maskeler olmadan durabileceğimiz tek yer evimiz ve eşimizin yanıdır

yani evet dışarı çıkacağım için duş alırım hazırlanırım ama evde biraz da ben yayayım derim

ya da eşim için parfüm sıkmam ama dışarı çıkarken toplumun genel kabulü doğrultusunda parfüm sıkarım

günlük hayatımda makyaj yapmam ama özel etkinliklerde yaparım gibi

yani yerine göre hareket etmek gerektiğine inanırım ben

düğüne eşofmanla yürüyüşe pullu payetli bir bluzle gitmem

bu durumda da evde şık, saçım fönlü sutyenli ayakkabılı takılmam

bu demek değil ki pijama ile gezerim zira onun yeri de yataktır

eşim ter kokuyorsa evde şikayet etmem ama dışarı çıkacaksa duş al terlemiş kokmuşsun derim ama evde benimle kalacaksa kendi bilir

dışarıdaki herhangi birisine değil "toplum içine çıkmaya" o hazırlığı

bir nevi mahalle baskısı

ay bu adam da sakalını düzeltmiyor kirli sakal diye garip sakallarla geziyor diye konuşan kadınlar duydum ben

yani dışarıda içinde bulunduğu imajı sürdürüyor

bu durumda da sizin neden kendine bakıyorsun cümlenize sen de bak diye cevap veriyor

ha bu arada evde olan saldıkça dışarıya gideni fazla süsleniyor görebilir bu da bir gerçek hatta kendimiz için de geçerli

bir süre evde yaşayınca her zamanki gibi hazırlanıp çıktığımızda dahi garip görünür gözüme

tavsiyem salın azıcık adamı

Sanırım kıskançlığım onun da kendini bi bok zannetmesine sebep oluyor. Ama dayanamıyorum. Düşünsene evde ter ayak kokusuyla geziyor işe gideceği vakit duş alıyor kokular sürüyor giyiniyor şık şekilde saçlar fönleniyor. Başak burcu adam genel olarak temiz ama bana özenmeyip dışarı özenmesi sinir ediyor. Eşim yapmıyor değil iş güçte o kdr sabredemez tabi yoksa elinden hemen her iş gelir ondan bu özgüven..
Siz de onu ezikleyin madem bu ne be leş gibi kokuyorsun, ıyy insan bir duş alır tıraş olur vs vs özgüveni sarsılsın. İstediğini vermeyin adama😁

şimdi ben burada eşine hak vereceğim

burada hep yazarım tüm hayatımız maskelerle geçiyor diye

o maskeler olmadan durabileceğimiz tek yer evimiz ve eşimizin yanıdır

yani evet dışarı çıkacağım için duş alırım hazırlanırım ama evde biraz da ben yayayım derim

ya da eşim için parfüm sıkmam ama dışarı çıkarken toplumun genel kabulü doğrultusunda parfüm sıkarım

günlük hayatımda makyaj yapmam ama özel etkinliklerde yaparım gibi

yani yerine göre hareket etmek gerektiğine inanırım ben

düğüne eşofmanla yürüyüşe pullu payetli bir bluzle gitmem

bu durumda da evde şık, saçım fönlü sutyenli ayakkabılı takılmam

bu demek değil ki pijama ile gezerim zira onun yeri de yataktır

eşim ter kokuyorsa evde şikayet etmem ama dışarı çıkacaksa duş al terlemiş kokmuşsun derim ama evde benimle kalacaksa kendi bilir

dışarıdaki herhangi birisine değil "toplum içine çıkmaya" o hazırlığı

bir nevi mahalle baskısı

ay bu adam da sakalını düzeltmiyor kirli sakal diye garip sakallarla geziyor diye konuşan kadınlar duydum ben

yani dışarıda içinde bulunduğu imajı sürdürüyor

bu durumda da sizin neden kendine bakıyorsun cümlenize sen de bak diye cevap veriyor

ha bu arada evde olan saldıkça dışarıya gideni fazla süsleniyor görebilir bu da bir gerçek hatta kendimiz için de geçerli

bir süre evde yaşayınca her zamanki gibi hazırlanıp çıktığımızda dahi garip görünür gözüme

tavsiyem salın azıcık adamı
O da öyle savunuyor dışarda seni temsil ediyorum diyor. Ben de yerine göreyimdir ama paspal değil. Evde de olmamız gerektiği gibi olmalıyız bence. Benim için değil sadece dışarı için yapması sorun

Siz de onu ezikleyin madem bu ne be leş gibi kokuyorsun, ıyy insan bir duş alır tıraş olur vs vs özgüveni sarsılsın. İstediğini vermeyin adama😁
Geçen sadece tişörtünü değiş istersen dedim ve öyle utanmış ki ertesi gün çok mu kokuyordu utandım falan dedi ben çekiniyorum öyle utandırmaktn

Bilmiyorum fakat sürüsüyle adına İnstagram sayfası buldum. İnkar etti bana ait değil diye onun numarasıyla açılmış hesaplar oysa. Bi şeye de ulaşamadım o yüzden yüklenemedim. Ev işlerine yetişiyorum genel olarak kendime de özen gösteriyorum ama dışarda gördükleri gibi de evde gezemem sanırım dışarda kapalıyım zaten. İki süslensem bu ne hal diyor. 13 kg aldım hamilelikte 31 kg verdim. Eskisinden daha fitim. Ne istiyor bilmiyorum. Gözleri fıldır fıldır zaten sinir oluyorum.
Siz istediğiniz kadar değişin, adamın işinde varsa vardır. Sizin ne kadar fit olduğunuzla alakası yok. Öyle olsa Adriana Lima aldatılmazdı bu dünyada.

Bunun gibi danaların ipini salacaksın, iyice bir rezil etsin kendini. Sonra tazminatlı, yüklü nafakalı koyacaksın kapıya. O zaman süslenip ne cehenneme gidiyorsa gitsin.

X