Eşimi sevmiyorum.

Bu ne valla üşenmeden okudum resmen el kaldırmaya çalışan kayınpeder mi bu ne ya hangi devirdeyiz onu geçtim eşiniz annenize bağırıyor çağırıyor gık yok ben olsam adamı paralardım sen kim köpek . Bir de siz nasıl çocuğunuzu bırakıp terk edıyorsunuz anlamadım alıp gideydiniz bir de böyle bir eşe ve aıleye ıkıncı cocuk allah kolaylık versın dıycem ama zor tek kurtuluşunuz boşanmak

annenizin üstüne bağırıp bir şeyler fırlatmak?????? kim köpek oluyor eşiniz??? bu ne cürret yahuu?????
annesine babasına mı evlendiniz? her bir paragrafta fenalık geldi yani şuan elle tutulur hiçbir şey yok bu evlilikte. her bir paragrafta ayrı facia.
benim kaynanam ve eşim kim oluyor da anneme bağırıp cagirabiliyorlar ya !!!!!!

Allah rızası için bu kadar da köleleşmeyin. benim ailem su yasadiklarinizdan bir tanesine şahit olsaydı kolumdan tutup kendileri götürürlerdi.

bu evlilik değil. bu çile,ızdırap.. boşan kurban olayım 15 yılını zaten çalmışlar senden hala neden bekliyorsun?

son olarak eşimi sevmiyorum diye başlık atmışsın. hala eş olarak görmen bile lüks olur öküz oğlu öküze.

Hepsini okudum, yeni bitti. Ilk düşündüğüm, ben okurken kalbim bu kadar sıkıştı bu kadın nasıl dayanıyor? Nasıl dolmuşsunuz neler yaşamışsınız. Ne denir bilmiyorum ama kendinize yazık etmeyin bi 15 sene daha kahır cekmeyin. Kayinvalizeniz umarım ettiğini bulur

Hepsini okudum, ailevi sorunlarınızı bir tarafa bırakıyorum. Çünkü bahsettiğiniz gibi aynı binada yaşayan ve anne babasına düşkün erkeklerin çoğunluğu eşine bu şekilde davranabiliyor. Ama eşinizin fantazi boyutunda yaptıkları ve söyledikleri çok çirkin, ben bir kadın olarak bunu kabul edemezdim. Ya aynı evin içinde çocuklarınız için arkadaş gibi yaşayacak ve çocuklarınız belli bir olgunluğa erişene kadar katlanacaksanız, ya da gözünüzü karartıp kendinize ve çocuklarınıza yeni bir hayat kuracaksınız.

Çocuklarım için izin verdim belki farkında olmadan.
kusura bakmayın ama "çocuklar" en büyük bahanesi bazı kadınların.esas çocukları için mücadele eder bir anne, ve sağlıklı çocuklar sağlıklı bir hayat kalitesinde yaşayan anneler tarafından yetiştirilir.siz gayet bile isteye izin vermişsiniz.çocuklar da bahaneniz.bi 15 yıl daha izin verin ne diyelim.

Ben EYT liyim. maaşımı bekliyorum. ondan sonra zaten terk edeceğim, hem çocuklarda büyümüş olacak. O günü bekliyorum.

Hepsini okuyamadım. Anladığım kadarıyla eşinizin ailesi baya Anadolu kültürüne sahip oralarda öyle olur gelin salon kapısının girişinde sandalyede oturacak hizmet edecek akşam da odasına yatmaya gidecek. Yani kendi hayatı yok kocasıyla sadece gece yatakta görüşüyor onun dışında kocaya da yabancı çünkü ayıp. Evlenmeden önce bu aileyi az çok biliyorsunuzdur ona göre karar verip evlenmişsiniz... bence evinizi ayırın gidin kendinize bir hayat kurun ya da boşanın farklı kültürde olunca anlaşmak zor.

şimdi yeni okudum ve şok oldum eşiniz size evli çiftli seks yapmayı mı teklif etti Eğer öyleyse boşanmak için neyi bekliyorsunuz..

İğrenç adam pislik

Son düzenleme:
Eşim, afedersiniz biz beraber olurken hep, başka adamlarla beni hayal ettirdi, fantaziymiş bunun adı. Hatta bir keresinde kızım 2,5 yaşındaydı 3 yıldızlı bir otele gittik, orada bile bana oranı buranı aç, şöyle otur birini ayarla derdi. Bende oralı olmazdım.
Ama bu ilerleyen yıllarda sıklaştı, hep benimle ilgili hikayeler yazardı o an hayal ederdi bana da zorla hayal ettirdi ben her defasında istemezdim, neden başkalarını aramıza sokuyorsun derdim, yurtdışında karı kocalar varmış ülkemizde de varmış evli çiftler beraber olurmuş, banada teklif etti benim kız arkadaşım vardı, hep derdi ki ara gelsinler, hep bunu derdi, komşularımıza kadar geldi, yok mini etek giy...

Böyle bir adam nasıl sevilir ki zaten?

Bu adam böyle bir zihniyetteyken neden 2. çocuk?

Ailesinin yanında kıyafetinize karışıp özelde sizden bunları isteyen tam bir pislik eşiniz. Çok şey yazarım ama ban yemek istemiyorum.. Çocuklarınıza dikkat edin..

Ben EYT liyim. maaşımı bekliyorum. ondan sonra zaten terk edeceğim, hem çocuklarda büyümüş olacak. O günü bekliyorum.
Size ve ailenize bunları yaşatan birini terk etmek en doğrusu olur zaten. Dilerim feraha çıkarsınız tez vakitte.

Yaşımdan dolayı işe giremiyorum. çocuk öğlen okuldan geliyor. işe giremiyorum bu yüzden.param olsa zaten çekmem. anne babanın yanı o da olmaz.

Sadece kızımı bırakıp evden ayrıldım kısmına kadar okudum...
En büyük hatanız...
El kadar bebeği bırakmayacaktınız...
Oradan gerisi boş gürültü zaten.
Git gel git gel..

Eşim kendini çok iyi sakladı çok, işyerinde o kadar iyi birisi ki, dışarıdan gören, kendini öyle güzel vitrinler ki..

sonuna kadar okudum arkadaşlar ama toparlayamıyorum . İlk önce keşke abla ilk boşandığında geri dönmeseymişsin , tepene çıkmaya devam etmişler. kocan nasıl bir dengesiz çözemedim hem kapan diyor hem mini giy ,başka adamları ayart diyen sapığın biri bu adamdan her türlü zihniyet beklenir . kv kp diyecek lafım yok seni stres topu gibi ellerinde oynuyorlar. Ne yaparsan yap aradan 100 yıl da geçse bir insan sana iyi davranmıyorsa sonraları da davranmaz zaten , anca senin eline düşer bir bardak suya muhtaç olur ama olan yine sana olur. Hayatını yaşayamadığına üzüldüm , bu adamı hiç tanımadın mı evlenme vaadinde bile tazminatına çökmeye çalışmış, ailesini görmedin mi nasıl davrandılar?? kara sevdaya mı düştün , cahillik mi ettin noldu?

Konunuzu sonuna kadar okudum. Cok zor seyler yasamıssınız ve hala yasıyorsunuz. Muhtemelen bosanma niyetiniz olmadıgının esiniz de farkında ve baya at koşturuyorlar ailecek. Bir aile terapisti mi deneseniz? Ufak adımlar attırır size sinema, tatil gibi.

Ayy gözlerim ağrıdı hepsini okuyamadım . Ama Allah yardımcın olsun ne hayatlar var . Bide eşin başkasını düşünüp seninle birlikte olamsına takıldım bu nasıl bi fantezi , bide bu evliliğe neden 2 tane çocuk ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…