Eşimin Ailesi.

ben bu konuyu daha önceden biliyorum galiba:26:

Allahtan bulsunlar bosver , ama cagırma kesınlıkle haketmıyorlar bence de
hem ınsanlar senın cagırmadıgını dusunmezler dusunselerde o buyuk bırde kayınvalıde kendısı gelseydı yardımcı olsaydı derler
kımse sende suc bulamaz canım bunları dusunme keyfıne bak

gelmesi hakkı mıdır?onlar hiç bir şekilde sormazken eşimi dahi bir tebrik etmezken maddi manevi bi hakları yokken nasıl mevlidde bulunmaya hakkı olabilir ki?tamam mevlid sonuçta ama neler yaşandı ve benim içimde o kadar çok şey kaldı ki arayıp sormadıkları zaman eşimle biz bu çocuğun eksiklerini nasıl yapıcaz diye günlerce düşünürken,başkalarının kayınvalidelerinin gelinlerine yaklaşımlarını torunlarını için can attıklarını görüpte ağlarken ne kadar zor günlerdi çok şükür atlattık bence onlar hiç birşeyi hak etmiyor nasıl benim içimde çoğu şey kaldıysa onlarında kalsın istiyorum öfkemi anlatamam..

canim sinirlenmeni istemedim, ben tabi aranizda tam olarak ne gectigini bilemiyorum ama cevabina bakilirsa gercekten cok cok kirilmissin.. ozaman haklari yoksa bile, yine büyüklük sende kalsin ve yinede cagir onlari derim, böylece yaptiklarindan utanirlar belki, utanmazsalar bile, sen elinden gelen son seyi yapmis olursun ve ondan sonrada zaten görüsmezsin olur biter...

amin güzel dileklerin için teşekkürler.eşim o şekilde demez çünkü şimdiye kadar hiç bir laf söylemesini duymadım çünkü ailesini biliyor.mevlide çağırmayınca eşimin ailesi çağırmadı mevlide diye konuşsun umurumda bile değil ne derlerse desin benim daha çok şey söylüceklerim var hele birisi bir sorsun hemen anlatıyorum ve hayret ediyrlar.ama çirkef bir aile değil sadece aşırı derecede sorumsuz ve de ayrım yapıyorlar.ama bebeğimi sormamaları artık bardağı taşıran son damla oldu.
anladım canım eşinden eminsen dilediğin gibi davran.ama yinede çağır derim ben.eşin nasılsa çocuğu götürmüycem diyor.yine anlarlar.hem birtek gelin değil de oğullarının istemediğini anladıklarında daha da bozulurlar emin ol

X