Eşimin annesinden bıktım 😔

Queeninthenorth

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
7.241
9.298
ne derse desin siz bildiğinizi yapın. eşiniz anlamıyorsa napsanız anlamaz çünkü onların kafaları farklı çalışıyor. annesi kötü niyetli değil belki ama bu sizin özelinize karışma hakkını ona vermez bunu idrak edemiyor. e madem ona dert anlatamıyorsunuz, kaynananızı da takmayın. çocuk olmuyor deseniz bu kez de kendilerince akıl verirler şöyle böyle yapın diye. bence hiç cevap vermemek, muhattap olmamak en iyisi.

Hllkrkmz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
389
246
27
Kesinlikle öyle. Dogru diyorsunuz 1 tane yapsan 2 tane yap derler. Çok beklerler. 2 ay olmuş daha. Ki nabız ölçüyor bence. Eşimde dedi bidaha derse benim istemedigimi söyle dedi. Ben bu muabbetlerden kadın ortamını sevmiyorum. Tek bildikleri konu çocuk, yemek, kocaları falan. Ki onların gezmek dedigi şey evden eve oturmaya gitmek. Bana göre bu gezmekte degil. Tek hayatları koca ve çocuk. Gerçekten nesil farkı, kuşak farkı derlerdi ya cidden kafa yapısı acayip fark ediyor. Onlar 2000 öncesinde kaldı. İstiyorlar ki sürekli gelin gelsin hizmet etsin, dogursun sürekli. Bunu istiyorlar ama istedikleri gelin ben degilim. Yani nişanlıyken gel diye baskı yapmayan kadın baskı yapıyor🤣
Merhaba 😊 konuşalı uzun zaman oldu. Var mı yeni gelişmeler kayınvaliden yeni ataklarda bulunuyor mu 😅

Hllkrkmz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
389
246
27
Haftada bir o da kısa arıyorum zaten🤣Senin nasıl gıdıyor canım. Sıkıntı yok degıl mi
Tınlamıyorum bu aralar. Biraz da eşime baskı yaptım annenin lafıyla bana bir şeyler diyorsun falan filan. Arada dile getiriyorum. O yüzden bana bir şey diyemiyor. Kayınvalidem de ne hali varsa görsün

sensizasla321

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
6.004
2.468
Tınlamıyorum bu aralar. Biraz da eşime baskı yaptım annenin lafıyla bana bir şeyler diyorsun falan filan. Arada dile getiriyorum. O yüzden bana bir şey diyemiyor. Kayınvalidem de ne hali varsa görsün
Uzak dur mesafeli ol canım. Bizimki de artık haftada 3 4 cagırmıyor. Eşim zaten iş degısıklıgı yaptı baya yogun. 3hafta oldu gitmiyoruz kv ye. Gecen diyorki aksam saatlık te olsa gelin. Eşim yorgun oldugu ıcın ıstememıs. Bızım ki iyi gibi ama mıç mıç olmak istiyor. Bende sevmiyorum mıç mıç. Sonra yüz göz oluyosun. Mesafelıyım. Sende mesafeli ol. Eşin ugrassın kv ıle. Sonucta onun annesı