Eşimin aşırı romantik ve ilgi meraklısı olması...

Bu örneklere göre pek romantik değilsiniz. Yeni evlisiniz.. İlişkiyi çok mu tükettiniz?
Gerçekten, eşinizden ayrılırken dönüp bakmadınız mı? Ben olsam meraktan bile olsa şöyle dönüp bakardım😜😇
İlişkimizi tüketimek değil tam tersine yeni sanki başladık gibi. Her gün geçtikçe bana daha bağladığını söylüyor ve bu beni çok mutlu ediyor bende aynı şekilde öyleyim ama benim düşüncesizce yada kendimi yanlış ifade etmem belki bir yerden sonra onu rahatsız eder. Ben kendi ellerime değişmesini istemediğim eşimi değiştirmek istemiyorum. Doğru adım atmak istiyorum. Etrafımda evli insanlar var ama pekte bir şey anlayamıyorum onlardan çünkü onlara göre ya da bir çoğuna göre erkek dediğin cinsellik meraklısıdir ve ancak o yolla onu mutlu edersin diye nasihatleri alıyorum.Evet bir noktada biyolojik olarak daha fazla istek ve zevk düşüncesi onlarda ağır basıyor ama benim derdim bu değil. Onu her yönden anlamak istiyorum, hayal kırıklığı olmak istemiyorum.

Bu örneklere göre pek romantik değilsiniz. Yeni evlisiniz.. İlişkiyi çok mu tükettiniz?
Gerçekten, eşinizden ayrılırken dönüp bakmadınız mı? Ben olsam meraktan bile olsa şöyle dönüp bakardım😜😇
Evet işte bakmam gerekiyormuş ama ben o an Allah bilir neler düşünüyorumdur arkama bakmıyorumdur.
Bide şöyle yolculuğa çıkmadan önce ben poğaça yapacaktım kahvaltıya ama vazgeçtim ve beraber gezmeye gittik yolcu ettikten sonra keşke poğaçayı yapıp bana paketleseydin , çok güzel olmaz mıydı dedi . Bende tamam sen gel ben yaparım sana dedim. Tamam boşver canım öylesine dedim diye geçiştirdi.

Evet işte bakmam gerekiyormuş ama ben o an Allah bilir neler düşünüyorumdur arkama bakmıyorumdur.
Bide şöyle yolculuğa çıkmadan önce ben poğaça yapacaktım kahvaltıya ama vazgeçtim ve beraber gezmeye gittik yolcu ettikten sonra keşke poğaçayı yapıp bana paketleseydin , çok güzel olmaz mıydı dedi . Bende tamam sen gel ben yaparım sana dedim. Tamam boşver canım öylesine dedim diye geçiştirdi.
Üç yıllık mı evlisiniz yoksa ben mi yanlış okudum? Sanki yeni evli gibisiniz. Ben evlenir evlenmez (uzak mesafe ilişkisiden iki yıl sonra evlendik) anladım eşimin hamur işini ve düşünceli davranışları sevdiğini. Kesinlikle o poğaçayı yapardım mesela. Siz sanırım genç olduğunuz için yeterli takibi yapamıyorsunuz.

Üç yıllık mı evlisiniz yoksa ben mi yanlış okudum? Sanki yeni evli gibisiniz. Ben evlenir evlenmez (uzak mesafe ilişkisiden iki yıl sonra evlendik) anladım eşimin hamur işini ve düşünceli davranışları sevdiğini. Kesinlikle o poğaçayı yapardım mesela. Siz sanırım genç olduğunuz için yeterli takibi yapamıyorsunuz.
Yok hayır üç yıldır hata dört yılımız olucak birbirimizi tanıyoruz ve altı aydır da evliyiz. Eskiden hiç kafa yormazdım ama şimdi biraz daha dikkatli olucam inşAllah

Her zaman bu konuda memnuniyetimizi dile getiriyoruz. Arkadaş çevremizde çift olanlara hep tavisye ediyoruz.:)) Bu konuda eşim büyük mücadele verdi gerçekten. İki ayda evi kiraladı. Gece gündüz çalıştı yatak odamızı vs. Birçok şeyi aldı. Aileremize ne kadar kararlı olduğunu göstermek için. ( Ailelerimiz burda yani başta bizlere destek olmadı okul bitsin diye beklediler , ama şimdi ailelerimiz evin eksikliklerini aldı, faturaları vs. Hep aydan aya yardım ederler sağolsunlar)

Öyle tabi. Aileler öğrenciyken her halükarda destek oluyorlar. Öğrenciyken de evlenseniz hala onların çocuğusunuz, destek olmak hiç garip değil. Ömür boyu ev arkadaşı gibi 🤣

Şimdi biraz açık konuşmam gerekirse ben istiyorum kadınsı olmak ama sanki bende sırıtıyor gibime geliyor. Hep alışık olduğum gibi davranıyorum , rahat hissettiğim gibi giyiniyorum. Eşimin yanındayken de öyleyim ama bu demek olmuyor ki bakımsız biriyim ,tam tersine eşim hep bana çok çekici olduğumu ifade eder. Durum böyle olunca bende hiç bu konunun üstüne düşüyorum. Sadece ince düşünemiyorum, beklentisini kestiremiyorum. bazen çok ayrıntılı düşünür ve bekletiye giriyor. Burda ki hanımların tabiriyle şimdi bir sorun teşkil etmese bile ilerde ceryan eder.

Bende de sırıtıyor. Tarzım değil gibi.
Ama işte arasan geçen zaman içinde eşimin romantiklik diye bahsettiği şeyin az biraz cilveli olmak olduğunu anladım 😅 3,5 senelik evliyim.

Bende de sırıtıyor. Tarzım değil gibi.
Ama işte arasan geçen zaman içinde eşimin romantiklik diye bahsettiği şeyin az biraz cilveli olmak olduğunu anladım 😅 3,5 senelik evliyim.
Aranızda ki muhabbet daim olsun 🥰
Ben burda iki gün baya zaman geçirdim acaba neler kapabilirim diye ama çok az olumlu şeyleri gördüm, bir çok başlığa baktım ve çok üzüldüm gerçekten... Güzel ülkemin güzel kadınları özellikle eş konusunda çok sıkıntı çekiyor ve bunlar çok ağır şeyler. Okudukça daraldım bazı konuları. Kendi konum dert bile değil fark ediyorum inşAllah dert olmaz da ilerki zamanlarda

İnşAllah sorun yaşayan kadınlarımızın hayatları çiçeklenir, güzelleşir... Size değer veren insanlarla hemhal olursunuz inşAllah💜

Evlenmeden önce fatura, kira derdim yoktu benim, nasıl ekstra ne olabilir ki ki :KK43:
Siz cevaplamissiniz çok güzel benim yerime de 👍Bir öğrencinin gideri ile evli bir çiftin gideri aynı olur mu? Bu ekonomik krizde bir de..Ailelerinin durumu iyidir,karsiliyorlarmis zaten konu sahibi de söyledi, o yüzden rahatlıkla evlenmislerdir .

Aranızda ki muhabbet daim olsun 🥰
Ben burda iki gün baya zaman geçirdim acaba neler kapabilirim diye ama çok az olumlu şeyleri gördüm, bir çok başlığa baktım ve çok üzüldüm gerçekten... Güzel ülkemin güzel kadınları özellikle eş konusunda çok sıkıntı çekiyor ve bunlar çok ağır şeyler. Okudukça daraldım bazı konuları. Kendi konum dert bile değil fark ediyorum inşAllah dert olmaz da ilerki zamanlarda

İnşallah olmaz.
Size de mutluluklar dilerim.
Birbirinizi anlamaya çalışın, sorunları büyümeden çözün. Kim o gün sinirliyse gözünüzü kulağınızı kapatın. İkinizden başkası ailenizin içindeki kavgayı bilmesin. Burası o açıdan çok güzel. Anonim kimse sizi bilmeden dert anlatıp çözüyor sosyal hayatınızdaki insanlara anlatıp sorunları büyütmüyorsunuz.

O değil de eşinle aynı ünide aynı bölümde aynı sınıfta okumak çok güzel değil mi ya. Nedense hoşuma gitti

Kesinlikle, ikimiz aileden bağımız değiliz şimdilik ama yinede düzene girdi hayatımız, ders konusunda ikimiz de iyiyiz bir birimize çok destek veriyoruz. Sınav dönemlerinde beraber çalışıyoruz. Eğitim konusunda bir birimize gereken ortamı oluşturuyoruz. Mesela o İngilizce eğitim paketini kazanmışti ben alamamıştim o gördüğü eğitimi gelip bana veriyor hem pekiştiriyor hemde bana faydası dokunuyor. Ben de ona diğer derslerimizde yardım ediyorum. Ve iyi aktif bir eğitim hayatımız var. Evlendikten sonra çok daha iyi oldu
çok güzel mutluluğunuz daim olsun

X