Eşimin bana tahammülü yok

Eeeesra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
6
-1
34
Selam arkadaşlar moralim çok bozuk bana yardımcı olur musunuz?
7 yıldır evliyim bundan öncede 7 yıl birlikteydim eşimle.birbirimizi çok severek evlendik evliliğimiz süresince herseyine göz yumdum sorumsuz bı insandi eskiden arkadaş ortamı vardı 3.ayimda büyük bı kavga bile etmiştik maddi sıkıntılar borçlar kayinvalidemle oturuyordum birde.neyse öyle böyle herşeyi atlattık evliliğimiz oturdu son 5 yıldır çok şükür çok iyiyiz diyordum maddi durumumuz düzeldi kayinvalidem evlendi herşey yolundaydı taaaki son 1 hafta öncesine kadar eşimde bilmediğim bı haller var biz çocuk düşünüyoruz ama olmuyor tüp bebek tedavi ne yaptıysak olmadı herneyse.bi soğukluk yanıma gelmemeler konusmamalar aranın ışığını açık bıraktım diye evde kıyametler koptu.bu sabah beni ise birakicak yolda bı araba gördü bana diyormuş ki benim eski arabamdan kırmızı olan.bende anlamadım ne kırmızısı dedim ay arkadaşlar demez olaydım arabanın icinde çıldırdı deliriyor işte 15 yıldır birlikteymisiz ben onu nasıl anlamaz misin duymadim diyorum gerizekalı misin sen mal mısın sen beni hiç taniyamamissin şimdi eve gidicem seni öldürcem ise getirdi geri eve goturuyo beni dövmek için ama şaşkınlıkla bakıyorum böyle bişey ben hiç gormedim bide niyetliyim artık boşaldım başladım ağlamaya bana bide ağlama diye bagriyo bende sinirimi bu şekilde atıyorum dedim bu arada sinirden telefonu navigasyonu falan hep attı yerlere hiç bı şekilde cozemiyorum bana niye hakaret ediyorsun niye ezmeye calisiyosun diyorum sen kimsin benden üstünlüğün mu var da seni ezicem artık sana tahamulum yok beni anlamiyo olmaman lazım arabanın içinde iki kişiyiz doktora git duymuyosan bende dedim ben eve gelmiyorum akşam bana demez mi boşanmak istiyorsan açık açık şöyle dolandırma lafı akşama kadar düşün kararını ver inanın bunları yaşadık ne eksik ne fazla ben ne yapayım arkadaşlar bu neydi şimdi

15 senedir aynı insanla birlikte olmak nasil bir duygu bilemiyorum. Bıkkınlık, sevgisizlik oluşabilir.

Ama bu düpedüz şiddet eğilimi. Eve gidelim seni öldürcem diyen bir adamla ayni çati altinda durmayın.

Boyle bir adama, böyle bir hayata bebek getirmeyin. İnanin sevgi diye bir şey var, sevilmek var. Kırmızı araba konusunu şakaya çevirip kahkahalarla gülebilmek var.

Minicik bir sebeple eşini öldürmeyi düşünen bir adamla lütfen evli kalmayın.

Bir kardeşimizin daha adını, anitsayac.com 'da okumak istemeyiz.

Hakikaten ne okudum ben ya açık açık öldürecwğini, döveceğini söyleyen beyzadeye bak sen çocukta yokmuş yorma kendini artık
Kocanın aklında zaten boşanmak var ama sana söyletmek istiyor belli ki hayır ben istemiyorum boşanmak desen kendini hint kumaşı sanacak

7 yıldır evliyim bundan öncede 7 yıl birlikteydim eşimle.birbirimizi çok severek evlendik evliliğimiz süresince herseyine göz yumdum sorumsuz bı insandi eskiden arkadaş ortamı vardı 3.ayimda büyük bı kavga bile etmiştik maddi sıkıntılar borçlar kayinvalidemle oturuyordum birde.neyse öyle böyle herşeyi atlattık evliliğimiz oturdu son 5 yıldır çok şükür çok iyiyiz diyordum maddi durumumuz düzeldi kayinvalidem evlendi herşey yolundaydı taaaki son 1 hafta öncesine kadar eşimde bilmediğim bı haller var biz çocuk düşünüyoruz ama olmuyor tüp bebek tedavi ne yaptıysak olmadı herneyse.bi soğukluk yanıma gelmemeler konusmamalar aranın ışığını açık bıraktım diye evde kıyametler koptu.bu sabah beni ise birakicak yolda bı araba gördü bana diyormuş ki benim eski arabamdan kırmızı olan.bende anlamadım ne kırmızısı dedim ay arkadaşlar demez olaydım arabanın icinde çıldırdı deliriyor işte 15 yıldır birlikteymisiz ben onu nasıl anlamaz misin duymadim diyorum gerizekalı misin sen mal mısın sen beni hiç taniyamamissin şimdi eve gidicem seni öldürcem ise getirdi geri eve goturuyo beni dövmek için ama şaşkınlıkla bakıyorum böyle bişey ben hiç gormedim bide niyetliyim artık boşaldım başladım ağlamaya bana bide ağlama diye bagriyo bende sinirimi bu şekilde atıyorum dedim bu arada sinirden telefonu navigasyonu falan hep attı yerlere hiç bı şekilde cozemiyorum bana niye hakaret ediyorsun niye ezmeye calisiyosun diyorum sen kimsin benden üstünlüğün mu var da seni ezicem artık sana tahamulum yok beni anlamiyo olmaman lazım arabanın içinde iki kişiyiz doktora git duymuyosan bende dedim ben eve gelmiyorum akşam bana demez mi boşanmak istiyorsan açık açık şöyle dolandırma lafı akşama kadar düşün kararını ver inanın bunları yaşadık ne eksik ne fazla ben ne yapayım arkadaşlar bu neydi şimdi
Böyle birine asıl siz nasıl tahammül ediyorsunuz hayret

Eşin boşanmak istiyor gibi ondan bu huysuzlukları çıkarıyor sanki bahaneler yaratıyor
Fazla yıpratma kendini olur düzelir diyerek daha çok yara alırsın😔

O kadar uzun ilişkide artık samimiyet anlayış hoşgörü yerini alması gerekir diye düşünüyorum. Bu hareketler konuşmalar çok kırıcı yaralayıcı. Bir süre can sağlığınız için aynı evi paylaşmayın.

Arkadaşlar henüz bakabildim yazdıklarınıza ben soklardayim o kadar yıldır ilk kez böyle bişey ile karşılaştım açıkçası uzak olduğum bı diyolog için karşılık dahi veremedim 1 hafta içinde ne değişmiş olabilir de bu bu hale gelmiş olabilir bugün dusunmekten beynim yandı ama anlattığım gibi oldu ne eksik ne fazla anlam veremiyorum nasıl davranmalıyım onuda bilmiyorum şuan ne yapayım mesela birazdan eve gidicem

Arkadaşlar henüz bakabildim yazdıklarınıza ben soklardayim o kadar yıldır ilk kez böyle bişey ile karşılaştım açıkçası uzak olduğum bı diyolog için karşılık dahi veremedim 1 hafta içinde ne değişmiş olabilir de bu bu hale gelmiş olabilir bugün dusunmekten beynim yandı ama anlattığım gibi oldu ne eksik ne fazla anlam veremiyorum nasıl davranmalıyım onuda bilmiyorum şuan ne yapayım mesela birazdan eve gidicem
O kafasında sizi bitirmiş bile çoktan...
Böyle diyen birisini düşünmeniz bile hata.

Ne yaptınız çok merak ediyorum sizi

Bazen ne kadar sevsekte bırakmayı bilmeliyiz heleki çocuk yokken size hakaret eden ya herşeyi geçtim tek gerekcem su olurdu işe götürüyor sizi sonra geri eve getiriyor dövmek için beynim durdu bu kısmı okuyunca ben canımdan endişe ederdim sizde edin lütfen .

Boşanmak istemiyorsanız bile tamam boşanalım lafını ettiğine göre o raddeye gelmişiz demek lazım. Demezseniz ilişkinin gideceği varsa da gitmez. Gitse bile asla eskisi gibi olmaz ve karşınızdaki size saygısını kaybeder. Tam tersi bişeylerin düzelebilmesi için tamam istiyorsan boşanalım denmeli böyle bir durumda

Bosan belliki adam bahane arıyor muhtemelen de başkasını bulmuştur

Konuşmadık hiç eve gittim suratima bile bakamadi odadan hiç çıkmadı tek başıma iftar yaptım tabiki konuşmuyorum kafamı toparlayıp alıp karşıma konuscam kacamayacak benden ne karın ağrısı varsa çıkar yakında bana dün ne yaşattı öyle hala sorguluyorum boşanmak mevzusuna gelince işler nasıl bu raddeye geldi çok düşündüm birşey bulamadim konuşmadan da olacak iş değil gelişmelerden haber ederim sağolun arkadaşlar

bana da o bitirmiş gibi geldi sadece bi çekincesi var söyleyemiyo ama neden söylemiyo orasını anlamadım

Aklıma ilk gelen aklında başkası var düşüncesi oldu. Aldatmiyordur belki ama aklına biri düşmüştür. Aşık olmuştur. Ama zan ile iş yapılmaz . Siz deyin ki: boşanmayı istiyorsan açık açık söyle. Bosanalim anlaşmalı olarak deyin . O da dünden razı gibi tamam derse gerçekten bitirin

X