Eşimin bana tahammülü yok

Merhaba, durum gerçekten zor. Allah kolaylık versin. Eşinle boşanıp ayaklarının üstünde durmaya önce kendini adapte etmelisin.

Eşin bence bahane arıyor canım ayrılmak için bir evde huzursuzluk başladıysa devamı gelir tedbirini al asacam kesecem lafları hayra alamet değil Allah yardımcın olsun

Selam arkadaşlar moralim çok bozuk bana yardımcı olur musunuz?
7 yıldır evliyim bundan öncede 7 yıl birlikteydim eşimle.birbirimizi çok severek evlendik evliliğimiz süresince herseyine göz yumdum sorumsuz bı insandi eskiden arkadaş ortamı vardı 3.ayimda büyük bı kavga bile etmiştik maddi sıkıntılar borçlar kayinvalidemle oturuyordum birde.neyse öyle böyle herşeyi atlattık evliliğimiz oturdu son 5 yıldır çok şükür çok iyiyiz diyordum maddi durumumuz düzeldi kayinvalidem evlendi herşey yolundaydı taaaki son 1 hafta öncesine kadar eşimde bilmediğim bı haller var biz çocuk düşünüyoruz ama olmuyor tüp bebek tedavi ne yaptıysak olmadı herneyse.bi soğukluk yanıma gelmemeler konusmamalar aranın ışığını açık bıraktım diye evde kıyametler koptu.bu sabah beni ise birakicak yolda bı araba gördü bana diyormuş ki benim eski arabamdan kırmızı olan.bende anlamadım ne kırmızısı dedim ay arkadaşlar demez olaydım arabanın icinde çıldırdı deliriyor işte 15 yıldır birlikteymisiz ben onu nasıl anlamaz misin duymadim diyorum gerizekalı misin sen mal mısın sen beni hiç taniyamamissin şimdi eve gidicem seni öldürcem ise getirdi geri eve goturuyo beni dövmek için ama şaşkınlıkla bakıyorum böyle bişey ben hiç gormedim bide niyetliyim artık boşaldım başladım ağlamaya bana bide ağlama diye bagriyo bende sinirimi bu şekilde atıyorum dedim bu arada sinirden telefonu navigasyonu falan hep attı yerlere hiç bı şekilde cozemiyorum bana niye hakaret ediyorsun niye ezmeye calisiyosun diyorum sen kimsin benden üstünlüğün mu var da seni ezicem artık sana tahamulum yok beni anlamiyo olmaman lazım arabanın içinde iki kişiyiz doktora git duymuyosan bende dedim ben eve gelmiyorum akşam bana demez mi boşanmak istiyorsan açık açık şöyle dolandırma lafı akşama kadar düşün kararını ver inanın bunları yaşadık ne eksik ne fazla ben ne yapayım arkadaşlar bu neydi şimdi
benim başımdada var böyle bi gerizekalı kusura bakmasın arkadaşlar bişeyi duymasan aynı hakaretleri eder yanlış anlasan asla anlamaz allaha havale ettim

Arkadaşlar henüz bakabildim yazdıklarınıza ben soklardayim o kadar yıldır ilk kez böyle bişey ile karşılaştım açıkçası uzak olduğum bı diyolog için karşılık dahi veremedim 1 hafta içinde ne değişmiş olabilir de bu bu hale gelmiş olabilir bugün dusunmekten beynim yandı ama anlattığım gibi oldu ne eksik ne fazla anlam veremiyorum nasıl davranmalıyım onuda bilmiyorum şuan ne yapayım mesela birazdan eve gidicem
kişilik bozukluğu var kocanda narsist kişilik bozukluğu oku sen daha iyi anlarsın

X