Eşimin belalı kız arkadaşı

Siz bu durundan oldukça rahatsızsınız eşiniz de bunu görüyor.Niye eşim ve ben rahatsız oluyoruz senin bu mesajlarından bir daha benimle muhattap olma demiyor ? Bence kızı karşınıza alıp siz ikaz edin.Ben başka bir çözüm göremiyorum

bu olayda hem sizde hem kizda hem esinizde suc var.esiniz hic bilmiyordum boyle oldugunu demesin.her erkek bilir surekli boyle msjlar atmasi yok donlarindan bahsetmesi normal mi.bence esinizde hosuna gitmistir ilgi gormek.isler buyuyunce kendini aklamak icin kizi kotuluyor.size gelecek olursak ben olsam boyle msjlasmak yerine ararim kizi cik hayatimizdan derim.msjlasmak falan ne alaka ona o yuzu vermemeliydiniz.o daha cok rahatsiz eder sizi

Ne muhabbetmiş bu yahu.Yüz veren kim eşiniz,anlamayan,veya anlamamaya yatan kim eşiniz.Erkek arkadaş gibi görüyormuş,bu da saçma bir laf.Kadın gibi görüp bizler erkek arkadaşlarla Başbaşa vakit geçiremiyoruz ama her nedense.

Birlik olup kıza yüklenmişsiniz ama o gider başkası gelir yüz verildikçe sonu yok bu işin.

Işin ilginc yanı size bir erkek mesaj atsa hoslandigini bilseniz ,kocaniza ben onu kardesim gibi goruyorum deseniz size tepkisi ne olurdu... sizinle mesaj yazip arama mi derdi:) sizi kapinin önüne koyardı muhtemelen..sizinki bile isteye guvenme...sizde biliyorsunuz gercegi ama aayrilmak istemiyorsuniz yalanina inanmaya calisiyorsunuz.. o kiza dava acardim kocam dusunsun hersey ortaya cikar o zaman:KK66: ordanda kocama bosanma davasi :)

Gecen bulustuklarinda demis ki is seyehatlari de zor kirli donlarimi temiz donlarimdan ayirt etmek ugrastirici demis. Allah askina bir kiz bir erkege bunu nasil soyler. Ne amacla soyler.

Eşiniz böyle bir muhabbetin içine nasıl dahil olursa, kızda bi erkeğe gayette söyler.

Siz bu durundan oldukça rahatsızsınız eşiniz de bunu görüyor.Niye eşim ve ben rahatsız oluyoruz senin bu mesajlarından bir daha benimle muhattap olma demiyor ? Bence kızı karşınıza alıp siz ikaz edin.Ben başka bir çözüm göremiyorum
Esim soyledi. Tekrar iletisim konusunda sikinti olacagini dusunmuyorum. En son sustu. Biz de engelledik. Ama benim icime oturdu resmen.

Daha onceki konu https://www.kadinlarkulubu.com/foru...bakin-bu-ne-demek-bir-el-atin-lutfen.1074287/

Yeni gelismeler var paylasmak istedim.
Hersey ortaya dokuldu esim hepsini anlatti. Oyle umut ediyorum. Cunku ben sormadan kendisi anlatiyor aklina geldikce.

Bu kizi erkek arkadasim gibi goruyordum diyor. Kizin oyle oldugunu soylemistim. Bu kizin evlilere karsi hep bir tepkisi vardi. Yani toplamda sanirim uc kere ayni ortamda bulunduk ama evliligi kucumseme evlileri asagilama gibi seyler.

Esim diyor ki onun boyle bir kompleksi varmis. Ayni isyerinde calisirlarken diger arkadaslariyla birlikte bu durumun farkindalarmis. Biz takmiyorduk diyor.

Simdi her cuma esime cuma mesaji atiyormus. Bir sene kadar once esim eski isyerini ziyarete gittiginde kiz esime demis ki sana cuma mesaji atsam rahatsiz olur musun demis. Esim de hayir demis. Yani bir yildir her cuma mesaj atiyormus ama toplu mesaj degil. Hayirli cumalar yazip devaminda da sanirim muhabbeti devam ettirmek icin birseyler daha yaziyormus.

Bugun ogrendim ki her yil esimin dogumgununu kutluyormus. Esim dedi ki bu kizin amaci neydi. Hic rahatsiz etmemisti ama her yil dogumgunumu kutlardi ben onunkini kutlamamama ragmen. Bu arada esimin dogumgunu biryerde yazmaz sosyal medyada. Muhtemelen birlikte calistiklari sira ogrenip kaydetti bir tarafa.

Gecen hafta olaylar koptu. Yani bu kiz bize fake hesaplardan mesajlar atmaya basladi. Yani yuzunu gorduk. Ondan sonra esim mesaj atmis hepsinden haberdarim gibi. Kiz kufretmis tehtid etmis sonra da kusura bakma diye ortami yumusatmaya calismis. Bunun uzerine cuma gunu tekrar mesaj atip hayirli cumalar dileyip benim icin dua et sinavim iyi gecsin cok stresliyim filan yazmis. Esim de cevap vermemis.

Bunun uzerine haftasonu bize yine fake mesajlar atti. Biz de esimin telefonundan kiza mesaj attik. Sinavin nasil gecti nasilsin diye. Saniyesinde kizdan cevap geldi. Uzun uzun yazip anlatmis sonra da bir gelisme olursa bilgilendiririm yazmis. Ne alaka ne bilgilendirmesi ya o kadar cok iletisimi koparmamaya niyetli ki mesajlari gormeniz gerek. Sonra iki uc mesaj daha geldi biz cevap yazmadigimiz halde.

Boyle arkadaslik dostluk cok zor bu zamanda kiymetini bilelim. Iyi gunde kotu gunde arayabilecegim birisin... cok daha samimi bir sekilde uzun uzun yazmis.

Esim cevap olarak biz de aykililimle birlikteyiz simdi gibi bir mesaj atti. Iki saat cevap gelmedi.

Sonra yazdi birseyler. Ozet gecmek gerekirse hakaret iceren evli bir adamla olan iliskisini sorgulamasi gereken seyler yazdik ve hepsini anlamazdan gelip gulucuklerin havada ucustugu mesajlar atti. Bu arada esime opucuk yolladi. Biz kotu yazdikca o iyi yazdi. Iyiligini istiyorum senin mutlulugunu istiyorum yazmaya devam etti. Esim de dedi ki benden icin esim beni yeterince mutli ediyor sen de kendi hayatina bak dedi. Evli bir adamim ben hata yapmisim bu kadar samimiyet fazla dedi... kiz en sonunda dedi ki canin sagolsun neyse ben yine cumani hayirlarim yazdi...

Gecen bulustuklarinda demis ki is seyehatlari de zor kirli donlarimi temiz donlarimdan ayirt etmek ugrastirici demis. Allah askina bir kiz bir erkege bunu nasil soyler. Ne amacla soyler.

Instagramdan komik video linki gonderiyormus mesela ara sira. Yani surekli iletisimi devam ettirme cabalari.

Simdi esim nasil taniyamamisim valla art niyet gorememistim diyor. Esimin ona birsey hissetmedigine eminim hatta su an igrenerek bahsediyor ama asil hatali olan kendisi. Bu kadar yuz vermis olmasi. Buna zemin hazirlamasi. Ama ben bu kiza da cok sinirliyim. Diyor ki ben sizin evinize geldim masanizda yemek yedim nasil kotulugunu isterim. Ama hayatimizin icine etmek icin ilmek ilmek islemis resmen.

Siz soyleyin bu sinirimin gecmesi icin ne yapiyim ben. Neden var boyle insanlar.
Kusura bakma da,bu kadar mesajlaşmaya gereksiz muhabeetlere ne gerek var.Çok mu zor ya bir insanı engellemek.Don muhabbetine hiç girmeyeceğim.Eşin şimdi yok anlamamışım bilmem ne demesini biliyor da o lafı duyduğunda bana böyle şeyler anlatma deyip restini çekmesini bilemiyor mu.Bir de aksiyon roman gibi gözünü boyamak için bunları sana gelip anlatıyor.Benim istemediğim hiç kimse ne bana mesaj atabilir ne benimle gereksiz samimiyete girbilir

Eşin de var bir tuhaflık
Masum değil bence
Sanki ikisi de numara yapıyor gibi görünüyor

onada eşinede kafa göz bi dal..mümkünse cuma günü yap.buda benim cuma mesajım nasıl ama dersin.

Kız açık ve net hasta. Psikolojik olarak normal değil. Ailesi akrabası yok mu acaba haber verseniz tedavi ettirsinler.
Yarın öbürgün kapınıza dayanıp yolunuz kesip size bir şey yapsa ya da eşinizden için beni taciz etti dese ne yapacaksınız?
Başınıza bela almışsınız resmen.

Boşuna mücadele etme peşin peşin pes et kardeşim zira o kız eninde sonunda kazanır istediğini elde eder. Bu tür olaylarda genelde kışkırtan uğraşan taraf amacına ulaşıyor. Sendede muhtemelen olacak olan bu.
Nedenmi? Bu kız durmayacak, kız durmadıkça sen eşine saracaksın, sen eşine sardıkça o amacına dahada yaklaşacak, o amacına yaklaştıkça sen eşinin başının etini yemeye devam edeceksin, böyle böyle derken o kızın istediği olacak sizin huzurunuzu bir güzel bozacak.
Tabi buradanda bilip bilmeden eşini suçlayan eşinden yüz buluyor diyen zihniyette olan yorumlarında gazına geleceksin. Kaldıki bu zihniyetin dişi köpek kuyruk sallamasa erkek peşinden gelmez diyen zihniyetten ne farkı var onuda bilmiyorum. Bunlara göre kadın olunca direk masum erkek olunca direk suçlu galiba!
Ha elbette senin eşin cidden suçludur orası ayrı, o zaman bu yazdıklarımın hepsi senin için geçersiz olur.
Amma eşin masum kadın takık ise, yapman gereken kestirip atmak, o kadını kafaya takmamaktır, hem eşin hem sen.
Diğer türlü ilk sayfada C captain price ın yazdığı gibi şuan yaptığınız şey çoluk çocuk gibi davranıp kendinizi rezil etmekten başka bişey değil.

Onca kişi bı kızın sesini kesemiyo musunuz boşver bacım ya sildi bitti tamamdır. Eşinin samimiyetine bak sadece elalemin bosver

Yapmayın Allah aşkına bir insanla irtibatı kesmek istiyorsanız kesersiniz çok net rahatsız da edemez. Ne demek fake mesajlar atıyor falan facebookta mesaj göndermeyi kapatma var kapatır hiç kimse özel mesaj yazamaz. Instagramda engeller göremez yazamaz komik video gönderemez!! zaten takip isteği geliyorsa tanımadığını da takibe almaz bu kadar basit yani

telefonlarda da normal mesajı engelleme var. Bu kadar teknoloji varken söyler misiniz nasıl hala rahatsız edebiliyor kaldı ki eşiniz sırf niyetini ortaya çıkarmak için neden yüz göz oluyorsunuz ikiniz birden.. ben rahatsız oluyorum artık istemiyorum yazma birşey gönderme demek çok mu zor?

bana da eşime de oluyor bu tür şeyler evli olduğumuzu bile bile ama kesin ve net bunları yaptıkça kimse de daha dadanamadı yani hem eşiniz kız bana bunu anlattı kız bana şunu attı diye neden size anlatıyor önlem almak uzaklaştırmak yerine ayrıca aynı işyerinde bile değiller artık nasıl görüştüler de kız kirli çamaşır falan anlattı ne münasebet görüşmek çok rahatsızmış eşiniz gerçekten.

Biri bana habire mesaj atsa rahatsız etse cevap vermem sonra da engeli basarım sorarsa da rahatsız oluyorum istemiyorum der geçerim. Eğer hunili deli değilse keser karşı taraf da kesmiyorsa daha kurumsal şikayet gibi yollara gideceğimi söylerim eşimin başına böyle birşey gelse onun da bu mesafelilikle halletmesini beklerim gelip de yaaa kız bana dadandı diye şikayet etmesini değil. Bi de kocaman insanlar karı koca oturup kıza mesaj atıp olta atma gibi çirkinlikler yapıyorsunuz yav ne ayıp şeyler. Ben şu durumda kıza acıdım esas; belli ki mesafe ayarlamayı bilemeyen azıcık şuursuz bir insan ama hayatı renksiz karı kocanın eğlencesi olmuş. Bi de için soğumadı diyorsunuz ne lazım içinizin soğuması için gidip kızı işyerinde rezil etmek filan mı

Bu erkeklerin rahat tavirlari beni oldurecek bir gun. Bastan engelle bitsin. Birde sizden gizlemisbyazdigini ettigini ilk baslarda. Erkekler cokmu saf yoksa saf ayagina mi yatiyorlar anlam veremiyorum. O tip kizlar hep olacak onemli olan esinizin tavri. Sert ciksin gerekirse savcilikla tehdit etsin kirli don nedir Allah askina. Ben olsam o kirli donlari boynuna dolardim bi daha konusmaya cesaret edemezdi.

o kız tilki gibi yüzsüzce bekliyor. tahminen aranızın birgün bozuk olabileceğini o arada senin eşinin boşluktan onu arayabileceğini düşünüyor. o yüzden yüzsüzlük yapıyor ki ben buradayım diye. ayrıca hasta ruhlu bir kız. dikkatli olun. fake mesajlara falan hiçbir şeye cevap vermeyin

o kız tilki gibi yüzsüzce bekliyor. tahminen aranızın birgün bozuk olabileceğini o arada senin eşinin boşluktan onu arayabileceğini düşünüyor. o yüzden yüzsüzlük yapıyor ki ben buradayım diye. ayrıca hasta ruhlu bir kız. dikkatli olun. fake mesajlara falan hiçbir şeye cevap vermeyin
Mesajlari okuyabilmis olsaydin keske. Bir yuzune vurunca otekini dondu resmen. Esimin telefonunda mesajlar. Hatta aksam okuyup tekrar yazarim. Boyle bir yuzsuzluk olamaz.

Kiza bo gebe durumunuz mu var anlamadim
Rahatsiz oluyorsaniz kestirip atin

X