Erkek İnfertilitesi Eşimin değerleri lütfen yorum yapın yardımcı olun!!!!

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Gloz

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
9
2
Sonuçlar

Eklentiler

• 0269D2E7-C1FD-42FF-859E-A8DFCD432A0D.jpeg
    0269D2E7-C1FD-42FF-859E-A8DFCD432A0D.jpeg
    138,1 KB · Görüntüleme: 711
Son düzenleme:
Bugün hayatımızın en kötü günlerinden birini yaşıyoruz. Aranıza yeni katıldım, eşimin sonucları bu şekilde doktor normal yolla olmaz tüp bebek denenecek dedi , çok korkuyorum. 9 aydır deniyorduk. Ben de yumurta sayısı çok , rahim kalınlığım iyi , hormonlarımda prolaktin 30 çıktı. Prolaktin nasıl düşer derken , Eşimden yana böyle kötü bir sonucla karsılaştık. Çok mutsuzum , care bulan umut olabilecek birilerinden yorum yapmasını bekliyorum.
Canım öncelikle geçmiş olsun benimde eşimin sperm sayısı 1 di ama ileri hareketlilik %15 falandı bu şeydende olabilir eşin daha önce alkol kullandı mı

Canım öncelikle geçmiş olsun benimde eşimin sperm sayısı 1 di ama ileri hareketlilik %15 falandı bu şeydende olabilir eşin daha önce alkol kullandı mı

Cevap için teşekkürler. Bugun tahlil yaptırdı , cumartesi alkol almıştı. Sigara kullanıyor ama dikkatli besleniriz ceviz incir bunları hep tüketir ve ailesinde bilinen hiç böyle bir durum yok , şok olduk perişanız

Cevap için teşekkürler. Bugun tahlil yaptırdı , cumartesi alkol almıştı. Sigara kullanıyor ama dikkatli besleniriz ceviz incir bunları hep tüketir ve ailesinde bilinen hiç böyle bir durum yok , şok olduk perişanız
Çakşır kökü suyu için kuzum tavsiye ederim

Bizim de sayı 15 milyondu takviyeaiz 98 olmuş. Sayı değişebilen bir şey stres yapmayın. Bence başka bir yerde tekrar verin. Morfoloji kısmından ben anlamıyorum Baloncuk bayağı anlıyo o gelince yorum yapar.
Doktor en az 15 gün sonra tekrar edilsin dedi. Hormon testi cıkacak birkaç güne , ona göre tedaviye başlanacak . Ultrasonda birşey cıkmadı . Hayatımın en zor günlerinden birini yaşıyorum teşekkürler desteğiniz için

Bugün hayatımızın en kötü günlerinden birini yaşıyoruz. Aranıza yeni katıldım, eşimin sonucları bu şekilde doktor normal yolla olmaz tüp bebek denenecek dedi , çok korkuyorum. 9 aydır deniyorduk. Ben de yumurta sayısı çok , rahim kalınlığım iyi , hormonlarımda prolaktin 30 çıktı. Prolaktin nasıl düşer derken , Eşimden yana böyle kötü bir sonucla karsılaştık. Çok mutsuzum , care bulan umut olabilecek birilerinden yorum yapmasını bekliyorum.

istanbulda iseniz bahceci saglik grubuna başvurun.
Allah yardımcınız olsun dilerim dua ederim ki kucaginiz boş kalmaz.

istanbulda iseniz bahceci saglik grubuna başvurun.
Allah yardımcınız olsun dilerim dua ederim ki kucaginiz boş kalmaz.
İstanbulda değilim, ama bu konuda en iyi yerlere gitmeyi düşünüyorum bir an önce bahceci ye bakacağım , amin çok sağolun

Doktor en az 15 gün sonra tekrar edilsin dedi. Hormon testi cıkacak birkaç güne , ona göre tedaviye başlanacak . Ultrasonda birşey cıkmadı . Hayatımın en zor günlerinden birini yaşıyorum teşekkürler desteğiniz için
Son cümleyi tekrar kurmayın. Olumsuz kelime kullanmayın. Tese ameliyatı olmak zorunda değilsiniz. Ortada sperm var çok şükür. Hiç sorun yokken tüp yapıyolar tutmuyor. Ama ne azosperm hastalarının çocuğu oluyor. Burda hepsini gördük. Tüm değerler 0 dahi olsa. 1 sperm 1 yumurta Allah o an yaratır şüphesiz. İş nasip işi.

o kadar haklısınızki . Çok şükrediyorum her şey için. Allahım tez vakitte derdime derman olsun. İşte insan ilk defa duyunca hiç beklemediği bir şeyi mahvoldum. Sürece hazırlamaya calısyorum kendimi desteğiniz için cok teşekkürler . Herkese Allah derman olsun , bebeğini kucağına alsın inşallah

sayınız az morfolojinizde hareketinizde az
varikosel varmı eşinizde ? doktor ne dedi bu konuda

sayınız az morfolojinizde hareketinizde az
varikosel varmı eşinizde ? doktor ne dedi bu konuda
Varikosel yok ürolojide kontroller yapıldı. Bugun hormon sonucunu öğrendik fsh 0,5 çıkmış. Fsh düşüklüğü düzeltilebilir birşey mi biliyor musunuz ?

Bizim de sayı 15 milyondu takviyeaiz 98 olmuş. Sayı değişebilen bir şey stres yapmayın. Bence başka bir yerde tekrar verin. Morfoloji kısmından ben anlamıyorum Baloncuk bayağı anlıyo o gelince yorum yapar.
İleri hızınız kaç bizim 0 maalesef eşimle 3 ay önce covid 19a yakalandık ilaçlari çok ağır gelmişti oda etki etmiştir diye düşünüyorum, ben ilaçları hemen bıraktım eşim baya kullandı ve uzun süre yan etkileri ile uğraşmak zorunda kaldı, doktor yan etkileri çok felan demişti eşime

Merhaba , öncelikle cok gecmiş olsun. ileri hız 30 , fsh düşüklüğünden kaynaklı dediler ama bir daha hormon tahlili yaptırdık yükselmiş cıktı bu seferde .

Sperm hareketlerini arttıran ürünler mevcut.Eşim carniact duo kullandı ve bebeğimiz oldu şükür.6 ay kullanıp sonrasında Gerekiyorsa tüp bebek tercih etmeniz daha doğru olur

o kadar haklısınızki . Çok şükrediyorum her şey için. Allahım tez vakitte derdime derman olsun. İşte insan ilk defa duyunca hiç beklemediği bir şeyi mahvoldum. Sürece hazırlamaya calısyorum kendimi desteğiniz için cok teşekkürler . Herkese Allah derman olsun , bebeğini kucağına alsın inşallah
Hiç korma ümitsizliğe kapılmayın azosperm değilsiniz sonuçta sperm var bence direk şişli memoriale gidin türkiyedeki en iyi tüp bebek merkezi ve üroloji uzmanı orası

Canım haline şükret hyatının en kötü günüde olmasın. Biz 1 tane sperm için neler yapıyoruz en azından tüp bebek şansın var. Ve tedaviyle normal olma şansın bile var belki değerleri farklıdır üzme kendini

X