EŞİMİN ERGEN GİBİ SÜREKLİ MESAJLAŞMAK İSTEMESİ

Arkadaşlar merhaba,
1.konum biraz saçma ama benim aşırı sinirimi bozuyor eşim ile 2 yıllık evliyiz ve 5 senedir beraberiz.
ve eşim sürekli mesajlaşmak istiyo sürekli görüntülü arıyo iş yerindeyken öğle araları sürekli mesajlar atıyo nasılsın yemek yedin mi kahvaltı yaptın mı diye bazen ofise benden habersiz yemek söylüyor. kendimi çocuk gibi hissetmeye başladım.

2. eşim her şeyi bana soruyor kendine aldığı kıyafetler olsun ev alışverişi olsun bana sormadan kendi kafasına birşey yapmıyo iş yerindeyim watsaptan alacağının fotosunu atıyo bunu alayım mı filan diye al senin aklın yokmu diyorum . küsüyo bi süre bende kafamı dinliyorum . ama bu küslük en fazla 2 saat sonra başlıyo yine aşkım nabıyon akşama ne yemek yapalım çocuğu ben alırım sen direk eve geç filan bana sormadan hareket edemiyo illa yönlendirmek gerekiyo.

eşi böyle olan var mı acaba :KK43:
Aahhh Allah başka dert vermesin 😀

iş yerinde yoğunken görüntülü ararsa açmazsınız. uyarırsınız daha aramaz. ama onun dışında yemek söylemesi, her konuda fikrinizi alması çok tatlı değil mi? bunun nesinden rahatsız oluyorsunuz, adamı sevdiğinizden emin misiniz? ancak gerçekten hoşlanmadığım, aşık olmadığım bir adam bunları yapsa rahatsız olurdum. bahsettiğiniz kişi eşiniz yani.
konuda sinirden bazı şeyleri açık açık anlatamamışım 5.5 aylık bebeğim var yeni doğum yaptım rejimdeyim . ve zayıflamaya çalışıyorum rejimimi baltalıyor yemek yollamasından rahatsız oluyorum bu yüzden buda beni çok tav ediyor çalışıyorum ve çok yoğun bir işim var yanıma sürekli gelen giden oluyo proje satış departmanında çalışıyorum. sürekli telefonum susmuyo sessize alıyorum bu sefer müşteri aradığında görmüyorum . kavga ediyorum sürekli ne var inş önemli bir şey vardır diye ama hep nabyn nasılsın diye arıyo iş adaptasyonum sıfıra iniyor birde 9 a kadaar mesai evde bebekle ilgilenirken de sürekli arıyo ne yapıyorsunuz diye kaça bölüneceğimi şaşırıyorum

Al senin aklın yok mu demek ne kadar ayıp.

Eşiniz fazla şımartmıs, ilgi göstermiş size.

Bir şeyden rahatsız oluyorsanız bile bunu söylemenin bir adabı vardir. Eşiniz kırılır, gücenir umurunuzda değil demek ki.
kesinlikle kırmak gibi bir düşüncem yoktu . sadece öfke kontrol problemim var sinirlenince ağzımdan çıkanlara engel olamıyorum bununla ilgili tedavi de görüyorum.

1. Sizi sürekli araması çok güzel bizde öyleyiz aramadığında resmen trip atarım :KK70:
2. Eşiniz ikizler burcu karar veremediği için habire herşeyi size soruyor
sürekli araması güzel gibi durabilir ama satış departmanında çalıştığım için yanımda sürekli birileri oluyor ve telefonumu sessize almak zorunda kalıyorum bu kez de müşteri aradığı zaman farkedemiyorum. işime adapte olamıyorum ve 9 a kadar mesai kalıyor ben iş çıkışı bebeğim ile ilgilenirken de sürekli arıyor ve çocuk da sürekli telefon ile oynadığımı görüyo evde elime almamaya çalışıyorum telefon eşim balık burcu ve öfke problemim olduğu için herşeyi soruyo ve ben tedavi görüyorum bu kadar sorması gerekmiyor artık sinirlenmiyorum herşeye evliliğin ilk senesi çok zordu herşeye patlardım . bağırır çağırırdım. ama çocuğum olunca annesini bu şekilde görmesin diye tedaviye başladım.

her şeyi sorması dışında güzelmiş
evlenince ilgisini kaybetmemiş işte daha ne istiyorsun bacım :)
sinirden yazdığım için bazı şeyleri eklememişim evlenmeden öncede benimle bu kadar ilgilenmesi sinirimi bozardı . öfke problemi tedavisi görüyorum . o yüzden bu kadar fazla üzerime düşmeye başladı ama kullandığım ilaçlar beni iyice tahammülsüzleştirdi. sinirle biri ile kavga etmemden korkuyor birazda

Esinizi seviyor musunuz cidden ?
Kendin al aklın yok mu desem esime ertrsi gun mahkeme kagidi onumde olur.Ayni sekilde bana dese kapi disina koyarim.
konu sevme yada sevmeme değil öfke problemi tedavisi görüyorum . sinirlenince ağzımdan çıkanlara engel olamıyorum. oda hep alttan alıyo böle olunca ben iyice kendimden nefret etmeye başladım

Sen bence eşini aşkla sevmiyorsun
sevmek yada sevmemek ile alakası yok öfke kontrolü ile ilgili tedavi görüyorum ve her seferinde çok büyük öfke patlamalarım oluyo en ufak şeyde bile eşimin de beni bu kadar düşünüp alttan alınca iyice kendimden nefret etmeye başladım. ona yaptıklarımı düşünüyorum . sevilmeyi haketmediğimi düşünüyorum.

son sayfada vermiş oldum cevapları okursan ne büyük dert olduğunu anlarsın. dalga geçmek zorunda değilsin.
Ne dalgası ya ne güzel işte adam arayıp soruyor ilgilenyrmus bu kadar dert yanmaya gerek yok .Rahatsizsan bile üslubun yanlış .Eşinden çok yakinmissn

kesinlikle kırmak gibi bir düşüncem yoktu . sadece öfke kontrol problemim var sinirlenince ağzımdan çıkanlara engel olamıyorum bununla ilgili tedavi de görüyorum.
Eşiniz suçu ne peki böyle bu durumda?

Alttan alıp, küsmeyi uzatmaması bile dert olmuş size.
Sizi öfke kontrol probleminizi idare ediyor eşiniz ne güzel.

İyilikten maraz doğuyor gerçekten.

Eşiniz suçu ne peki böyle bu durumda?

Alttan alıp, küsmeyi uzatmaması bile dert olmuş size.
Sizi öfke kontrol probleminizi idare ediyor eşiniz ne güzel.

İyilikten maraz doğuyor gerçekten.
haklısınız mesele de bu yaptıklarımdan pişman oluyorum ama zamanı geri alamıyorum. o yüzden yalnız kalmak istiyorum ama yalnız kalmak da mümkün olmuyo . yaptığımın pişmanlığını bile yaşamama izin vermiyor

Bilip bilmeden yine herkes bolca lincleyip saçmalamış.Linc meydanına döndü burası.İyi kötü doğru yanlış hiç bakilmadan amaç direk linclemek ego tatmin etmek.Sanki dusmaniniza yasiosunuz hanımlar.Herseyin azı karar çoğu zarardır.Sizi eşiniz 24 saat arayıp bunaltsin bakalım hanginiz bu düşüncelerinize devam edeceksiniz çok merak ediyorum.Calisan bir insanın sürekli görüntülü aranması,saçma sapan şeyler için fikir almak adı altında aranıp bı nevi kontrol edilmesi aşırı sinir bozucu bı davranış.Ben eşime dur diyemedim diyemiorum çok seviorum eşimi ama bu davranışları beni aşırı bunaltıo ve mutsuz edio.Konu sahibini gayet iyi anlıyorum ve hak veriyorum.

ben size hak verdim ya, bence bu kadar yoğun araması da rahatsız edici. evet burada ne dertler yazıldığı, ne aldatmalar vs yaşandığı için sanki sizinki basit bir şeymiş gibi görünüyor ama bence değil. çalışırken, arkadaşlarla otururken, bir işle meşgulken önemli bir şey yoksa sürekli aranmak insanı fazlaca rahatsız eder.. üstünde de anlamsız bir baskı hissedersin. ben olsam, beni de rahatsız ederdi. aradaki yorumları okuyamadım pek, eşinle konuştun mu bundan rahatsız olduğunu?

Anaaaam kız adam resmen ülkedeki bütün erkeklerin ilgi duygusunu kendi bünyesine çekmiş ruh emici gibi bende bizim erkekler niye ilgisiz öküz diyordum. Bacım deyiver hele şu adama bizim herifin ilgisini geri üflesin nasıl aldıysa seninki bizim herifin kelime dağarcığından bile ilgi kelimesi silinmiş ilgi diyorum o ne demek diyor bana yaa

X