eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BratzGirl_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
85
-38
henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?

Üst üste aynı konuları açmak nedir? Yuvayı kimin için yıkıldı? Az önce ya 10 dakika önce baba baba diyorsun şimdi koca koca diyorsun..

Yaş 19 olunca dünyada başka erkek yok sanan ergen seni.

Sonuna kadar melda melda melda her yere melda yazacağım

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
Hayır her şeyi yapıyorsun neyse de kendi hemcinsin hakkında ne kadar çirkin konuşuyorsun , sen olmasaydın o kadın yavrusuna sütünü verir kendi koynunda uyuturdu hiç böyle düşünmüyorsun

Üst üste aynı konuları açmak nedir? Yuvayı kimin için yıkıldı? Az önce ya 10 dakika önce baba baba diyorsun şimdi koca koca diyorsun..

Melda melda😄😄

benim hayatımda erkekten bol bir şey yok biliyormusun

Hayır her şeyi yapıyorsun neyse de kendi hemcinsin hakkında ne kadar çirkin konuşuyorsun , sen olmasaydın o kadın yavrusuna sütünü verir kendi koynunda uyuturdu hiç böyle düşünmüyorsun
tekrar tekrar söylüyorum minicik günahsız bebepin hakkına asla girmem ona iyi bakabilecek kişi ben değilim annesi ve ben onların yuvasını kesinlikle yıkmadım
boşandıktan sonra ilişkimiz başladı zaten her şey çok anlık gelişti lütfen beni bebeğin günahına girmekle suçlamayın

Bu ne kıskançlık ya sakin ol.
Adam karısının yatak hayatını en yakın arkadaşının kız arkadaşına bile anlatiyor. Bunun ne ağır bir şey olduğunu idrak edecek aklın olsa gurur duymaz adamdan kaçardin.
Hep "evlenme" diyordum ama vazgeçtim. evlen,senin de yatak performansin yakın arkadaşı erkeklerin 31 ,onların kız arkadaslarinin dedikodu malzemesi olsun 🧿 🧿 🧿

tekrar tekrar söylüyorum minicik günahsız bebepin hakkına asla girmem ona iyi bakabilecek kişi ben değilim annesi ve ben onların yuvasını kesinlikle yıkmadım
boşandıktan sonra ilişkimiz başladı zaten her şey çok anlık gelişti lütfen beni bebeğin günahına girmekle suçlamayın
Her şeyi bosverde sen fazla güvenme "Eşine" ayrılana kadar her şey iyi bak eski eşi Melda hakkında neler anlatmış sana yarın birgün senide başkasına böyle anlatabilir

Bu hırs seni yer bitirir demedi deme. Müstakbel eşin, başkasıyla evlendi,başkasıyla aynı yatağı paylaştı ve başkasından çocuk yaptı, sonra da seni gördü eşini aldattı, yalancı ve muhtemelen de karakteri zayıf bir erkek. Ne denmesini bekliyorsun ki?
Ayrıca kadının dış görünümü neden seni bu kadar ilgilendiriyor güzellik gelip geçicidir,keza gençlikte. Kendine çok güvenme derim. Senin için bir başkasını bırakan, bir başkası için de seni bırakır , bunu unutma

Keske siz meldayi da alip gelseydiniz😄😄
ah melda bi gelsede yüzleşsem onunla defalarca aradım her seferinde bi kahve içelim helalleşelim diye ama küfür edip yüzüme kapamaktan başka hiçbir öey yapamadı korkak 🤣 sanki ben yıktım yuvalarını

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

herkes beni suçlamış

neden ?
Fesatlıktan öleceksin... Kıskançlıktan geberiyorsun. Meldanın suçlu taraf olduğunu asla düşünmüyorum. Yuvasını yıkıp bide burda saçma sapan konular açıyosun. Senin ne olduğunu ve neler yaptığını herkes biliyo ve sana kinliler seni istemiyolar anla bunu artık...

19 yaşındayım 2 kere nişan attım ikiside günlerce kapımda yattı barışmak için
elimi sallasam elliden fazlasını bulurum
Kız bu başarı kimsede yok helal olsun sana, nasıl bir övgü 2 kere nişanı anaokulu mu yoksa ilkokulda mı yaptınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X