Eşimin Korkunç vicdansizığı

Kızlar öncelikle merhabalar bu yazıları ağlaya ağlaya yazıyorum konuya başlayayım ben 6 sene oldu evleneli ilk evlendiğim zamanlar çocuk oldu ama maalesef kaynanamın kavgası yüzünden tansynum 19.firladi ve bebeğimi 2 aylıkken kaybettim çocuğum dahada olmadı eşimin sperm düşüklüğü vardı tedavi için çok peşinde gezindim ama tedavisini olmadı neyse .aynı zamanda kendimlede çok oynadım her yere baktırdım sıkıntım yoktu problem eşimdeydi ama benim içim hiç rahat değildi ve onunda hiç umrunda olmadı benim rahmimde darlık vardı sadece ameliyatını oldum aradan 3.ay geçti gebe kaldığımi öğrendim inanamadım çok mutlu oldum ama aradan 1 hafta geçmesinden sonra hastaneye yatmak zorunda kaldım enfeksiyonum ve dalağımda apse vardı ameliyat olamiyordum çünkü hamileyim neyse kaynanamlar hastaneye geldiler kıyafetlerin üstüne hep çikolata dökülmüştü biz ilçede oturuyoruz bende kıyafetlerin üstüne puding döküldü arkadaşımın evi hemen karşıda gönderelim yikansın dememle kaynanamn saçını tutup sinir krizi geçirmesi bir oldu o hamile halimle şoka girdim 😔vay efendim sen bizi insandan saymiyorsun da felan dedi eşimle aramız baya bozuldu PSKOLOJİM bozuldu eşim ben hastanede yatarken beni bırakıp gitti neyseki sonradan eşimle bir şekilde barıştık ama bana yaptiklarini unutamadım kaynanamlarla ve kybabayla görüşmedim ..neyse ben yıllardır bunlardan çekiyorum dedim birdaha gorüşmiycem kararı aldım şuan çok şükür 22.haftama girdim ben özel hastaneye kontrole gidiyorum şimdi ise eşimin aklını doldurup özel hastaneye gitmeyin diyor çocuğumuz 6 seneden sonra olmuşken eşimle ben çok felaket tartıştık bu arada kendileri asla özel hastaneden çıkmazlar ..ama eşime böyle tavsiyeler verirler sabah çok kötü tartıştık hamile halimle yapmadıklarını bırakmadilar lütfen akıl verin daha anlatmadigim çok şeyler var
Bosver esinle iki tarisir gene barisirsiniz .alismissiniz siz .

Canım sen burdakileri dinleme onlar hep kötü konuşur,sen hele ikinci çocuğu yap bak nasıl baglaniyo kocan sana.seven adam arada böyle yapar baba olsun sana ne güzel günler yaşatır az sabır.

Esiniz hep böyleymiş adami affettikce arsizlasmis
Vicdani olmayan insandan ne es olur ne ebeveyn
Ayrilin o zaman kendiniz gidin özele ne diyelim biz buradan? Yani esinizin spermi olup.olmamasindan ziyade ikiniz aile olamamissiniz olsaydiniz bunlar problem olmazdi

Kızlar öncelikle merhabalar bu yazıları ağlaya ağlaya yazıyorum konuya başlayayım ben 6 sene oldu evleneli ilk evlendiğim zamanlar çocuk oldu ama maalesef kaynanamın kavgası yüzünden tansynum 19.firladi ve bebeğimi 2 aylıkken kaybettim çocuğum dahada olmadı eşimin sperm düşüklüğü vardı tedavi için çok peşinde gezindim ama tedavisini olmadı neyse .aynı zamanda kendimlede çok oynadım her yere baktırdım sıkıntım yoktu problem eşimdeydi ama benim içim hiç rahat değildi ve onunda hiç umrunda olmadı benim rahmimde darlık vardı sadece ameliyatını oldum aradan 3.ay geçti gebe kaldığımi öğrendim inanamadım çok mutlu oldum ama aradan 1 hafta geçmesinden sonra hastaneye yatmak zorunda kaldım enfeksiyonum ve dalağımda apse vardı ameliyat olamiyordum çünkü hamileyim neyse kaynanamlar hastaneye geldiler kıyafetlerin üstüne hep çikolata dökülmüştü biz ilçede oturuyoruz bende kıyafetlerin üstüne puding döküldü arkadaşımın evi hemen karşıda gönderelim yikansın dememle kaynanamn saçını tutup sinir krizi geçirmesi bir oldu o hamile halimle şoka girdim 😔vay efendim sen bizi insandan saymiyorsun da felan dedi eşimle aramız baya bozuldu PSKOLOJİM bozuldu eşim ben hastanede yatarken beni bırakıp gitti neyseki sonradan eşimle bir şekilde barıştık ama bana yaptiklarini unutamadım kaynanamlarla ve kybabayla görüşmedim ..neyse ben yıllardır bunlardan çekiyorum dedim birdaha gorüşmiycem kararı aldım şuan çok şükür 22.haftama girdim ben özel hastaneye kontrole gidiyorum şimdi ise eşimin aklını doldurup özel hastaneye gitmeyin diyor çocuğumuz 6 seneden sonra olmuşken eşimle ben çok felaket tartıştık bu arada kendileri asla özel hastaneden çıkmazlar ..ama eşime böyle tavsiyeler verirler sabah çok kötü tartıştık hamile halimle yapmadıklarını bırakmadilar lütfen akıl verin daha anlatmadigim çok şeyler
𝗘𝘃𝗹𝗶𝗹𝗶𝗴𝗶𝗻𝗶𝘇 𝗼𝘁𝘂𝗿𝗺𝗮𝗱𝗮𝗻,𝗔𝗻𝗻𝗲-𝗯𝗮𝗯𝗮𝗹ığ𝗮 𝗵𝗮𝘇ı𝗿 𝗼𝗹𝗺𝗮𝗱𝗮𝗻,𝗗𝗼𝗴𝗮𝗰𝗮𝗸 𝗰𝗼𝗰𝘂𝗴𝗮 𝘆𝗮𝘀𝗮𝗺𝗮𝗹𝗮𝗻ı 𝗼𝗹𝘂𝘀𝘁𝘂𝗿𝗺𝗮𝗱𝗮𝗻 ç𝗼𝗰𝘂𝗸𝘆𝗮𝗽𝗺𝗮𝘆ı𝗻.

X