Eşimin sosyal medyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gzemgln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
7
-13
28
Merhaba herkese oncelikle evliliğimde yasadıgım güvenimi kıran şeylerle ilgili ozet geçeyim. Biz 6 aylık evliyken eşimin telefonunu karıştırdım ve aldatma sayılıp sayılmayacagından emin olamadıgım şeyler buldum. Yakın bir erkek arkadasıyla biz yeni nişanlandıgımızdaki konusmasında demiş ki aldatmadım henüz ama zor sabrediyorum kadınlar daha cok ilgi gösteriyor yüzük olunca, aldatmaya gerek var bence falan demiş. İşyerindeki başka bi erkek arkadasına aynı iş yerinde çalışan kızlardan birnin bikinili fotosunu atmış. Onun dısında başka sosyal medyadaki kadınları göndermişler birbirlerine. Sonra soyledim ve yalvardı şok oldu o kaybetme korkusunu hissettiğim için devam ettim. Bir de Eşim pek duygularını belli edebilen biri degildir ve anladıgım kadarıyla erkekler arasında bi çapkınlık yarışı gibi bişey var acaba diyorum aldatmadıgı halde de bunu soyleyebilcek potansiyelde biri olabilir oyle gözükmek için. Neyse bu olaydan bi kaç ay sonra da yine telefonuna baktıgımda aynı iş yerinde çalışan bi kızın instagramdaki gönderilerini degil ozellikle kızın 4-5 hikayesini begenmiş biz evliyken, kız bunları sabitledigi için görebildim eşimin hesabından baktıgımda. Neyse bu konu da kapandı ve başka hiç bişey çıkmadı karşıma defalarca karıştırmama ragmen aylardır hiç bişey bulmadım rahatsız edici. Ama tabi ki aralarda kıskançlık muhabbetleri oluyor benim tarafımdan. Bugun de son bahsettigim hikayelerini begendigi kız işten ayrılmış ve iş yeirnden takipleştigi kişiler arasında sadece eşimi takipten çıkarmış. Bu arada eşim o kızla aynı yerde calısıyor ama farklı bi departmanda yönetici konumunda ve bu arada biz 2 ay once başka bi şehre tasındık aynı yerde degiller bi süredir. Ben takipten cıkardıgını farkettim ve delirdim tabi ki neden cıkarmış olabilir seni dedim kavga ettik çok sinirlendi. Ne dişünmeliyim sizce kızlar? Nerdeyse 1 yıl once hikayelerini begendigi kız eşimi takipten cıkarıyo bunun altında bişey aramalı mıyım ciddi bi şekilde

Merhaba herkese oncelikle evliliğimde yasadıgım güvenimi kıran şeylerle ilgili ozet geçeyim. Biz 6 aylık evliyken eşimin telefonunu karıştırdım ve aldatma sayılıp sayılmayacagından emin olamadıgım şeyler buldum. Yakın bir erkek arkadasıyla biz yeni nişanlandıgımızdaki konusmasında demiş ki aldatmadım henüz ama zor sabrediyorum kadınlar daha cok ilgi gösteriyor yüzük olunca, aldatmaya gerek var bence falan demiş. İşyerindeki başka bi erkek arkadasına aynı iş yerinde çalışan kızlardan birnin bikinili fotosunu atmış. Onun dısında başka sosyal medyadaki kadınları göndermişler birbirlerine. Sonra soyledim ve yalvardı şok oldu o kaybetme korkusunu hissettiğim için devam ettim. Bir de Eşim pek duygularını belli edebilen biri degildir ve anladıgım kadarıyla erkekler arasında bi çapkınlık yarışı gibi bişey var acaba diyorum aldatmadıgı halde de bunu soyleyebilcek potansiyelde biri olabilir oyle gözükmek için. Neyse bu olaydan bi kaç ay sonra da yine telefonuna baktıgımda aynı iş yerinde çalışan bi kızın instagramdaki gönderilerini degil ozellikle kızın 4-5 hikayesini begenmiş biz evliyken, kız bunları sabitledigi için görebildim eşimin hesabından baktıgımda. Neyse bu konu da kapandı ve başka hiç bişey çıkmadı karşıma defalarca karıştırmama ragmen aylardır hiç bişey bulmadım rahatsız edici. Ama tabi ki aralarda kıskançlık muhabbetleri oluyor benim tarafımdan. Bugun de son bahsettigim hikayelerini begendigi kız işten ayrılmış ve iş yeirnden takipleştigi kişiler arasında sadece eşimi takipten çıkarmış. Bu arada eşim o kızla aynı yerde calısıyor ama farklı bi departmanda yönetici konumunda ve bu arada biz 2 ay once başka bi şehre tasındık aynı yerde degiller bi süredir. Ben takipten cıkardıgını farkettim ve delirdim tabi ki neden cıkarmış olabilir seni dedim kavga ettik çok sinirlendi. Ne dişünmeliyim sizce kızlar? Nerdeyse 1 yıl once hikayelerini begendigi kız eşimi takipten cıkarıyo bunun altında bişey aramalı mıyım ciddi bi şekilde
Bu ne biçim düşünce tarzı ne çirkin konuşmalar aldatmak lazımmışta dayanamıyorumda vallaha ben o mesajlari evlenmeden önce görsem telefonu kafasinda kırar ayrılırdım.Eşin her an aldatacak bir tip belkide çoktan aldatdı.Her dedigine inanmayın artık.

Yok arama aşko yatakta basmadın sonuçta canım ne aldatması günahını alıyorsun adamcağızın

biz yeni nişanlandıgımızdaki konusmasında demiş ki aldatmadım henüz ama zor sabrediyorum kadınlar daha cok ilgi gösteriyor yüzük olunca, aldatmaya gerek var bence falan demiş.

Şu mentalite de maşallah sadakat akıyor derya deniz, bu adama hayatta güvenmem pis....

Leş ve sapkin dusunceleri olan biriyle gidip evlemmissiniz, sonrasinda ne olacakti ki? Ne demek is arkadasi kadinin bikinili fotosuna kadar hallenmek ya? Tek kelime iğrenç.

Taciz resmen işyerinde resimlerin geziyor elden elde ayyy... Sapkın fantezilerine meze etmişler 🤮 zateb işyerinde ki insanları sosyal medyaya eklemek hata sosyal medya özel hayatın ve onların işi olmamalı.

Taciz resmen işyerinde resimlerin geziyor elden elde ayyy... Sapkın fantezilerine meze etmişler 🤮 zateb işyerinde ki insanları sosyal medyaya eklemek hata sosyal medya özel hayatın ve onların işi olmamalı.
Yatakta basmasa inanmayacak ama bence adam şimdiye bin kez ihanet etmiş fiziksel.

Üzücü, Pollyanna rolü üstlendi iseniz her hareketin altında mana aramamalısınız. Şüphe duyacaktınız madem niye evlilik oldu?
Son süreçte şöyle olmuştur böyle olmuştur bir hikaye kurgu , yapmış da olabilir olmayabilir de ama sizde bu şüphe bitmez
Kurt gibi kemirir çünkü eşinizin yazdığınız söylemlerinden yola çıkarak diyorum aldatma potansiyeli var , ama düşünsel ama sözle ama fiziksel her manada bunu nasıl uyguluyor orası muamma..
Pis erkek muhabbeti işte diye olayı da masumlaştıramayacağım, kocam yapmaz arkadaşlarına uydu olayı tamamen kafada temize çıkarmak için bir bahane yaratma :)
Bu tabi benim kişisel görüşüm siz de üzülüyorsunuz ama yapacak bir şey yok, şu an siz olayları abartan aşırı kıskanç kadın konumuna gelmişsiniz maalesef ispat yoksa 🤷🏻‍♀️

Evet o zaten belli diye yazmadım sapık düpedüz😤böyle düşüncelere sahip adam mümkun değil başka kadınlarla beraber olmasın.Konu sahibinin gözü aşktan kör oldu herhalde.Daha fazla bu adama inanmasa keşke.🙄

Bu düşünceler ile yaşamak da çok zor kendine güvensiz biri değilsin ama eşin güvenilmez biri işte konu tam bu.

Bu düşünceler ile yaşamak da çok zor kendine güvensiz biri değilsin ama eşin güvenilmez biri işte konu tam bu.
Bu kadar her şey ortadayken hala ayrılmayanlara ben çok şaşırıyorum ya zaten sen öncedende görmüşsün bile bile neden bunu kendine yaparsinki?Şimdide hala belki yapmamıştır umuduyla yaşıyor.🙄

Bir kadın, kocasını, adeta 5 yaş çocuğunu takip eder gibi bir yola girdiyse, kaybettiğinin resmidir.
Şu dakikadan itibaren, çok net söylüyorum, takibi bırakıp, kendinize yatırım yapın.
Değilse, bunun sonu paranoyaklık, “beni sıkıyorsun, çok kuruntulusun” diyen bir koca, dalgın ve kaygılı, dedektif gibi bir kadın…
Oturun karar verin. Bu adam böyle relax, flörtöz biri ve asla değiştiremem. Yapabileceğim iki şey var:
1- Annesi gibi davranıp, onu çocuk gibi takip edip, hesap sormak, kısır döngüyü devam ettirmek. Ve aradaki çift ilişkisini böylece tamamen öldürmek.
2- Partneri gibi davranıp, takibi bırakmak ve yalnızca olayın sizle ilgili kısmında eyleme geçmek. Yani, o ve çevresinin davranışlarını yorumlamak yerine, onunla ilişkinizi yorumlayın. Sınırlarınızı konuşun. Size nasıl davranılması gerektiğini sözlerinizle değil, yaşantınızla gösterin.
Üçüncü seçenek de var, boşamak.
Ama siz şu an o adıma çok uzaksınız, burdan gördüğüm kadarıyla.

Bu kadar her şey ortadayken hala ayrılmayanlara ben çok şaşırıyorum ya zaten sen öncedende görmüşsün bile bile neden bunu kendine yaparsinki?Şimdide hala belki yapmamıştır umuduyla yaşıyor.🙄

Evet evlenmek hata çünkü kuşku ve güvensizlik temelli evlilikler mutluluk getirmiyor flört bile getirmiyor ki o getirsin. Adı çıkmış 9a. Zaten konuşmalar insanın aklından gitmez ki ondan belkide adam acayip temkinli davranıyordur. Olabilir yani.
Kadının rahat olacağını sanmıyorum.

Evlenince bir ömür iyi günde kötü günde derken bir bakiyorsun sinderalla balo elbisesi perişan araba olmuş balkabağı.Ayni böyle durum sizde hafiye dedektif olmuşsunuz mutlu mesut canım cicim olup birlikte gezip tozup hayatı paylaşıp aile kurup dert yoldaşı olmak yerine burada bu konuyu açmak zorunda kalmanız...Değer verdiğini hissettirdi kaldım demişsiniz değer veren halı bumu sizin değerden anladiginiz bu mu.Nereye kadar böyle takip edecek nereye kadar yaptığı saçmalıkları niye neden yaptığını sorgulayacak siniz? Bunu kendinize sorun

Şaka mısınız ya? Nişanlıyken gözüm dışarda diye mesajlarını görüşmüşsünüz ama aman ki evleneyim diye her şeye ‘ olur olur yeriz’ demişsiniz.

Ne olacaktı düzelecek miydi? Artarak devam eder.

Pis sapık iş yerindeki kadının tatil fotolarını ss alıp kendi gibi sapık iş arkadaşlarına atıyor 🤮

İş arkadaşı da olsa böyle evli abazaları sosyal medyadan engellemek gerekiyor iyice emin oldum saol.

Benim de böyle tiksinç iş arkadaşım olsa ayrıldığım saniye cikartirdim şerefsizi

Böyle evli abazan erkekler, maalesef her iş yerinde varlar, sanıyorlar ki herkes evdeki karısı gibi bunları bi halt sanıyor, iş yerindeki bekar kadınlara yürüyorlar 🤢

Karıları da aynı konu sahibi gibi direkt ‘senle yatalım mı’ diye mesaj atmadıktan sonra aldatılmadığını sanıyorlar.

Umut fakirin ekmeği ne diyim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X