Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

arkadaşlar yardımcı olmak için burda ugraşıyorum.sperm hareketsızlıgıne padutın ılacı çokyararlı.benım eşimınde hareketı yoktu ilacı kullandık 2 kutusunu 100/40 yukselttı.daha 1 kutu daha var kullanacak gerısını sız duşunun.

ya gamze kızılayda turk eczacılar kurumu var.ordan padutın ılacını doktor raporuyla alabılırsın.yurt dışından getırıyolar.benım eşimde kullandı.sonuç çok ıyı.25 euro falan tutuyo 3 kutu ilaç

ben bu sıteyı yenı buldum tesadufen demın bı arkadasın yazısını okudum ve aynı derdı yasadıgımızı gordum onceden ınsanların cocuklarının olmama nedenlerı acıkcası ılgı alanıma gırmemıstı hıc.sevgılı arkadasım gordum ku durum senı cok etkılemıs evet benıde cok etkıledı etkılenılmıycek bı durum degıl acıkcası ben neredeyde ıkı yıllık evlıyım ve evlendıgımden berı hıc doktora gıtmedıgım ıcın annemın zoruyla yanı bı teseuf eserı doktora gıttım ve ılk defa kadın olmak ne demek mıs anladım neden cennet annelerın ayakların altındaymıs anladım doktor muayne ettı ve bızde artık bebek dusunuyorduk benden ve esımden bır takım testler ıstedı benım testımın sonucları cok ıyı cıktı ve esımın sperm sayısının 0 sıfır oldugunu ogrendım ve esım ısın bu yıkım nedenı oldu neredeyse benım 11 subat esımın 17 subat dogum gunu oldugu ıcın benım ablam ve esı bıze bebek kayrolası almıslar suprız olsun zaten dusunuyorlar dıye ıste en acısı da bu oldu bızım ıcın esımın psıkolojısı o kadar bozuldukı son bır aydır ellerımı sımsıkı sıkarak uyuyor gecelerı sabah uyandıgımda ellerım agrımıs olarak uyanıyorum Ve ıstersem onu bırakabılecegımı soyledı bana cok genc oldugumu bu yuzdende hıc bısıyden mahrum olmamı dusunuyo bunları sıze yazıyorum cunku dıger arkadasunub cok uzuldugunu goryorum esıme su acıklamayı yaptım EGER SORUN BENDE OLSAYDI O BENI BIRAKICAKMIYDI HAYIR OLMAMIS BIRSEY ICIN BI YUVAYI BENI BU KADAR SEVEN ESIMI ASLA BIRAKMAM tabıkıde cok ama cok gencız caresını arayacagım ama esımın psıkolojısını bozmadan guclu olarak son bır aydır hıc bılgım olmayan spermm sayısı konusunda uzman oldum neredeyse

ah canim benim ya demk sizde ayni durumdasiniz
benim esim soyledigim zamn umursuyo soylemedigim zamn hic umursamiyo ,konuyu acmaz sormaz merak etmez hep ben ilgileniyorum arastirip soruyorum
aslinda esininde bu duruma uzulmesi iyi ve kendi icin cabalar ve benimki hic bisey yapmiyo hep ben yapiyorum bu daha kotu
neyse ve siz suan ne durumdasiniz ,esin tabi mikrotese ameliyati olcak ,insalla sperm bulunur
bizim durum ise daha kotu oldu ,esime doktor ben bu ameliyati yapamm senin yumurtaliklarin gelismemis demis anlicagin biz bir kre daha yi_kildik ,bize doktor umut yok ben bu ameliyati yaparsam sperm bulamam veya sakat kalma ihtimali olabilir dedi
dusun yani bune kadar aci bisey ,ben hemen turkiyedeki doktorlara mail attim ,onlar kesinlikle ameliyat diyolar ,ama benim aklima takilan yumurtaliklarin gelismemis olmasizaten hormonda yuksek anlicagin cok cok zorlasti isimiz ,biz yaparsak tup bebgi turkiyede yapcaz
ve sen suan ne durumdasin doktor ne dedi ,diger test sonuclari nasil esiyin bana yazarsan sevinirim canim
ve sunuda bilki ,bunun tedavisi kesinlikle var esin istersen birak falan demesin ,insallah sperm bulunur tup bebekle hamile kalirsin
bizim durum sizinkinden daha vahim ama ,dua et ,ve keci boynuzu kuru falan kullan biz kullandik ama faydasi olmadi sanirim yumurtaliklari gelismemis oyuzden

sympatigim canim arkadasim Rabbim ameliyatada gerek kalmadan kendiliginden versin sana insallah...forumda cok duydum senin durumunda olupta kendiliginden hamile kalan....Rabbimin mucizesiydi bu ve insallah senin icinde bir mucize yaratir "ol " der Rabbim...

Sakın sakın umutsuzluga dusme cunku rabbım asla dertsız derman vermez sadece bıraz sabırlı bıraz azımlı ve guclu olmalıyız ben soyle dusunuyorum cok ıyı bı aılem var kı cok guzel bı cocukluk genclık yasadım suan cok gencım ve cok mutlu bı evlılıgım var benım de sınavım cocugumun olmamasındanmıs ama bugun bırsey daha ogrendım hayattan bugun bı kac saat once cok sevdıgımız bır abı daha cok gen 1983 dogumlu ve bırkac aylık evlı bır motor kazasında vefat ettı sımdı dusunuyorum da olmamıs bırsey ıcın olan bı sevgıyı ezmemelıyız testın sonucları yarın bellı olucak ama ancak cumartesı bellı olucak hersey allah hepımızın yardımcısı olsun ıns

sympatigim canim arkadasim Rabbim ameliyatada gerek kalmadan kendiliginden versin sana insallah...forumda cok duydum senin durumunda olupta kendiliginden hamile kalan....Rabbimin mucizesiydi bu ve insallah senin icinde bir mucize yaratir "ol " der Rabbim...

eet canim forumda 0 spermle hamile kalan arkadaslar var ama ,bizim durum birazdaha ciddi
insallah bende senin gibi birgun hamile kalabilirim ,sen bu gunlere nasil gelsin ,okadar sabrettin olucak ddin ve oldu
bizimde insallah bi gun olcak saol canim benim insallah sende tez zamnda bebegini alirsin kucagina

Sakın sakın umutsuzluga dusme cunku rabbım asla dertsız derman vermez sadece bıraz sabırlı bıraz azımlı ve guclu olmalıyız ben soyle dusunuyorum cok ıyı bı aılem var kı cok guzel bı cocukluk genclık yasadım suan cok gencım ve cok mutlu bı evlılıgım var benım de sınavım cocugumun olmamasındanmıs ama bugun bırsey daha ogrendım hayattan bugun bı kac saat once cok sevdıgımız bır abı daha cok gen 1983 dogumlu ve bırkac aylık evlı bır motor kazasında vefat ettı sımdı dusunuyorum da olmamıs bırsey ıcın olan bı sevgıyı ezmemelıyız testın sonucları yarın bellı olucak ama ancak cumartesı bellı olucak hersey allah hepımızın yardımcısı olsun ıns

canim umutsuzluga kapildigim cok zamn oluyo ,ama bu site sayesinde umudum yrine geliyo ,insallah sonunda yuzumuz guler
demek sizin durum sonuclardan sonra belli olcak ,peki ne testlerini bekliyosun
FSH,LH,teteron ,prolakin falan yapildimi yoksa bu test sonuclarini bekliyosun
o gecn icin cok uzuldum inan ,hani yasli denilince insan olumu bekliyoda genclerde cok zor oluyo allahim ailesine bol bol sabir versin ve daha yeni evli yazik esine, baslari saolsun ne diyelim ,iste hayat bu kimin ne zamn gitcegi beli olmuyo

aslında ben once kendım ıcın genel bı konturale gıtmıstım evlendıgımden berı hıc gıtmedıgım ıcın aslında gınede gıtmezdım ama annem ıstedı gıttıgımızde benım kızlık zarımın bozulmamıs oldugunu ogrendım ve o yuzden muayne esnasında canım cok ama cok acıdı hatta dusup bayılmısımm tansıyonum 0 a dustu doktorum dahı cok korktu sonra doktora korunmadıgımı soyledım ne esım ne ben sıgara alkol vesayre kullanmıyoruz bunun sonuunda doktor benden bazı testler ıstedı ve esımden de sadece sperm testı benım testlerın cok ıyı oldugunu bugun ıstesem cocugum olabılecegını soyledı sonra esımın testınde sperm sayısının hıc olmadıgını soyledı doktorum sonra bı baska urolojı uzmanına gectık bız o doktor muayne ettı ama hıcbır acıklamada bulunmadı sanırım test sonuclarından sonra konusucak esımın suankı testlerı bazı hormanal testler ve sperm testını yenılıyo ama ben hıc uzulmuyorum yanı ıster ıstemez etkılenıyor ınsan ama hıc tadılmamıs bır duygu ıcın benım ıcın canını verebılcek bı ınsana asla degısmem hem allah a olan sonduz bı ınancım var rabbım bızı bunun la sınıyo ıns gecıcecek

arkadaslar bugun doktordan geldim benim rahil filmim normal iyi cikti
esimin test sonucu ise sperm sayisi 0 mis:çok üzgünüm:
doktor 1 olsa tup bebek yapicaktim ama hic yok dedisenağlama
1 ay sonrasina tekrardan test verdi , tek care sigarayi birak belki bi ihtimal yukselebilir az dahi olsa tup bebek uygularim dedi:Saruboceq:
simdi sizden yardim istiyorum sitede okadar yazi var hepsini tek tek okumadim cunku kafman cok karisti sabahtan beri aglamakliyim
sperm sayisini yukseltmek icin formul varmi
sizlerde cevrenizde hic kimsede oldumu
neolur bu konuda bilgilendirin cok ihtiyacim var cok kotuyumsenağlama
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

mrb ...benim eşiminde sıfırdı ama ilk tavsiyem bu kürlerden önce üroloji doktoruna gitmeniz ve bunu ya tüp bebek merkezi bulup oradaki kadın doğum doktorunuzla...ya da ayrı olabilir kadındoğum doktorunuzla birlikte yürütmeniz....benim eşiminde sıfırdı ..ama iğne ve haplarla tedavi gördü ....micro tese ameliyatına bile gerek kalmadan çok miktarda çıktı ....benim tavsiyem budur yaşamış biri olarak söölemek istedim allah yardımcınız olsun...ayrıca doktorumuz ek gıda takviyelerine de izin vermiyor...kürler olsun vitamin hapları olsun....bence doktorla birlikte hareket etmeniz en doğrusu olacaktır

Canım merhaba benım esım de azosperm hastası,ben bır buyuk bardak sute blendır yardımı ıle 1 tane muz,1tane kıvı,1 tatlı kasıgı bal,1 tane de havuc koyuyorum cekıyorum.aksam yamadan once ıcırıyorum.Bırde kecı boynuzunu gunde 3-4 defa 2 ser 3 er yedırıyorum.Spermı arttı.Tvsıye ederım.Ayrıca bol tatlı yesın bırde cezerye bılırmısınız Mersın de var.Ondan da yıyor.Bunları yaptım.Sımdı de kecıboynuzunu kaynatarak verıyorum.Canım hıc umudunu kesme ıyı dusun ıyı gelsın,basına derler yaaaa:ecrin_bebek:

tahlıl sonuclarını aldım hormon testlerı cok ıyı cıktı fakat sperm sayısı tahlıl tekrarıydı bılıyorsunuz gıne 0 cıktı ama bu cok normal bısı yapmadan 1 ay arayla tabıkıde aynı cıkar sonuc yannız 13.0 olması gereken fruktoz(semen) sonucu 10.7 yanı bıraz dusuk eger bızım sorunumuz bı bundan kaynaklanıyorsa gerıdonusumu var olma ıhtımalı yuksekmıs tabı sorun bır bundan sa eger tabı bu benım ve laboratuvarda calısan cocugun degerlendırmesı cumartesı doktora gıdecegız ve asıl bızım gercekle yuzlesmemız o zaman olucak. KALBIM VE DUALARIM SIZINLE dualarınızda olmak dılegıyle hersey gonlunuzce olsun moral ve sevgı herseyın ılacıdır bence

aslında ben once kendım ıcın genel bı konturale gıtmıstım evlendıgımden berı hıc gıtmedıgım ıcın aslında gınede gıtmezdım ama annem ıstedı gıttıgımızde benım kızlık zarımın bozulmamıs oldugunu ogrendım ve o yuzden muayne esnasında canım cok ama cok acıdı hatta dusup bayılmısımm tansıyonum 0 a dustu doktorum dahı cok korktu sonra doktora korunmadıgımı soyledım ne esım ne ben sıgara alkol vesayre kullanmıyoruz bunun sonuunda doktor benden bazı testler ıstedı ve esımden de sadece sperm testı benım testlerın cok ıyı oldugunu bugun ıstesem cocugum olabılecegını soyledı sonra esımın testınde sperm sayısının hıc olmadıgını soyledı doktorum sonra bı baska urolojı uzmanına gectık bız o doktor muayne ettı ama hıcbır acıklamada bulunmadı sanırım test sonuclarından sonra konusucak esımın suankı testlerı bazı hormanal testler ve sperm testını yenılıyo ama ben hıc uzulmuyorum yanı ıster ıstemez etkılenıyor ınsan ama hıc tadılmamıs bır duygu ıcın benım ıcın canını verebılcek bı ınsana asla degısmem hem allah a olan sonduz bı ınancım var rabbım bızı bunun la sınıyo ıns gecıcecek

insalla canim diger sonuclarda cikar ,ama uroloh doktoru 0 spermle ,size mikrotese ameliyati olcak demesi gerekirdi
sonucta diger testler ne cikarsa ciksin ,bildigim kadr ,kesinlikle o ameliyat yapiliyo ,sperm bulunur yada bulunmaz
test sonuclarin belli oldugunda yazarsan sonuclari seviniim
insallah sonuclar iyi cikar ve sonunda yuzunuz guler:teselli:

mrb ...benim eşiminde sıfırdı ama ilk tavsiyem bu kürlerden önce üroloji doktoruna gitmeniz ve bunu ya tüp bebek merkezi bulup oradaki kadın doğum doktorunuzla...ya da ayrı olabilir kadındoğum doktorunuzla birlikte yürütmeniz....benim eşiminde sıfırdı ..ama iğne ve haplarla tedavi gördü ....micro tese ameliyatına bile gerek kalmadan çok miktarda çıktı ....benim tavsiyem budur yaşamış biri olarak söölemek istedim allah yardımcınız olsun...ayrıca doktorumuz ek gıda takviyelerine de izin vermiyor...kürler olsun vitamin hapları olsun....bence doktorla birlikte hareket etmeniz en doğrusu olacaktır

canim dediklerin cok dogru
bu yazimdan sonra tup bebek merkeszinden randovu aldik ,kadindogumcu bana ve esime testler verdi
ve urolog doktoruda esimin hormon sonuclarina bakip ,muayene edip ,demis senin yumurtaliklarin gelismemis anne karnindayken ,ben bu ameliyati yapamam demis, esimde ne olcak peki imkansizmi demis oda ,ben bu ameliyati yaparsam sperm bulamam ,yada sakat kalma ihtimalin olabilir demis esimde tabi morali bozulmus iyi ozaman deyip cikti geldi, baska doktorlaa daha gitmedik ,netten turkiyedeki doktorlara mail attim onlar bu yolda tedavi olmasi gerek dedi anlicagin suan bi tedavide degiliz ,ama baslicagim zaman turkiyeyi istiyorum ,belki burda baska doktorlara sorabilirim ,ama oda parisin ozel tup bebek merkezinin doktoruydu ,boyle dedigine gore demkki bisey var ,yada korktu anlicagin

Canım merhaba benım esım de azosperm hastası,ben bır buyuk bardak sute blendır yardımı ıle 1 tane muz,1tane kıvı,1 tatlı kasıgı bal,1 tane de havuc koyuyorum cekıyorum.aksam yamadan once ıcırıyorum.Bırde kecı boynuzunu gunde 3-4 defa 2 ser 3 er yedırıyorum.Spermı arttı.Tvsıye ederım.Ayrıca bol tatlı yesın bırde cezerye bılırmısınız Mersın de var.Ondan da yıyor.Bunları yaptım.Sımdı de kecıboynuzunu kaynatarak verıyorum.Canım hıc umudunu kesme ıyı dusun ıyı gelsın,basına derler yaaaa:ecrin_bebek:

canim bende cok sey denedim 2 ay boyunca keci boynuzu kur uyguladim ,bir ay hem nohut kuru hemde bi ilac kullandi ,faydasi olmamis sanirim fayda olmamasinin sebebi ,anne karnindayken yumurtaliklarinin gelismemesi ,ve bu nasil oluyo onu bilmiyorum ,baska testler yapilcak onlarin sonuclari belli olunca yine dotorlara mail atcam bakalim neolck ,suan bi tedavide degiliz
bilgin icin tesekkur ederim yinede aklimda bulunsun

tahlıl sonuclarını aldım hormon testlerı cok ıyı cıktı fakat sperm sayısı tahlıl tekrarıydı bılıyorsunuz gıne 0 cıktı ama bu cok normal bısı yapmadan 1 ay arayla tabıkıde aynı cıkar sonuc yannız 13.0 olması gereken fruktoz(semen) sonucu 10.7 yanı bıraz dusuk eger bızım sorunumuz bı bundan kaynaklanıyorsa gerıdonusumu var olma ıhtımalı yuksekmıs tabı sorun bır bundan sa eger tabı bu benım ve laboratuvarda calısan cocugun degerlendırmesı cumartesı doktora gıdecegız ve asıl bızım gercekle yuzlesmemız o zaman olucak. KALBIM VE DUALARIM SIZINLE dualarınızda olmak dılegıyle hersey gonlunuzce olsun moral ve sevgı herseyın ılacıdır bence

bzdebi test yaptirdik 0 di ikinci yaptirdik ayni sizinki gibi 0 di
canim bu soyledigin sonuc tam olrak ne sonucu turkcesini tam bilmiyorum
fsh ,hormo falanmi
insallah canim biseyi yoktur hersey yolunda gider testlerde bi sorun olmazsa ameliyatla spem bulunur ve hamile kalirsin insallah allahin izniyle

sevgili Sympathique, bizim denediğimiz bir şeyi sana anlatayım. bunu öğrendiğimiz teyze çok kesin konuştu, umut dünyası denemek istersen;
1 kg hakiki balla, 1kg fındık ( kabuklu iken tartılacak ) . fındığı rondodan geçirip balla karıştırıp macun kıvamına getiriyorsun. sabah uyanınca aç karnına, akşam yatarken 1 er yemek kaşığı yiyecek. bu karışıma devam ederken sırayla bir gün 3 incir, birgün 3 ceviz yiyecek. ballı fındık bitince 1 hafta ara veriyor. aradan sonra 1 koli bıldırcın yumurtasını her sabah 1 tane aç karnına çerek bitiriyor. buna devam ederken akşam yatarken de 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi yiyecek.
tüm bunları uygularken sık ilişkiye girilmeyecek. (4 günde falan)
anlatan kişi çok kesin ve emin konuştu. biz ve 3 arkadaşımız denemeye başladık. bizde daha bal bitmedi. diğerleri yumurta safhasına geçtiler. biri yarın ankara'ya tüp bebek denemesine gidiyor. daha önce 3 kez falan denediler. eşi hep ameliyat olmak zorunda kaldı. inşaallah bu sefer gerek kalmayacak. umarım işine yarar.

Herkese dua edıyorum tum ınsanlara allah mutluluk versın allah hhuzur bereket versın ne olursa olsun allahtan ıstemesını bılmelıyız ınan mukafatını alırız once kendımıze degıl karsımızdakılere duacı olmalıyız allahım hepımızın yuzunu guldursun ıns umutlar tukenmez (bakın peygamber efendımız donemınde bı adam cok hastaymıs oncelerı yururmus sonra yuruyemez olmus sonra kokmaya baslamıs herkes terk etmıs bu ınsanı zavallı adam cagız kurt atmaya baslamıs vıcudu :KK43: ama adam ole dua edermıs ole ıcten ınanırmıs kı yaradanına bır gece tamda umudunu kesecegı anda allahım olumum geldı heralde bunuda verensensın buda bı guzellık hayırlı olum ver demıs ve o ınsan ıglesmıs dusunun o koku o kurtlar o yara akıntıları bırden yok olu vermıs eb ufak bır umut en ıcten bır dua )

canim daha bugun haberi aldik bi yere gitmedik sormadik
burdaki arkadaslar bilir diyi dogrudan konu actim
sayenizde bilgi alirsam ,ona gore basvurmami ,kullancaklarimi ,yiceklerimi falan bilirim diye
simdilik ogrendigim keci boynuzu kuru insallah onu alip en kisa zamanda baslicam yapmaya
3 ay sonra test yapicaz insallahh azcikta olsun duzelir

canım keçiboynuzu kürünü mutlaka uygulayın .bide ibrahim saraçoğluna ulaşmaya çalış sitesinden telefonunu alabilirsin belki yardımcı olur .bide asla ümidini kaybetme bunları seninle daha öncede konuşmuştuk rabbim ol derse olur bunu unutma herşey allahtan rabbim buyolda mücadele veren herkese hayırlı evlatlar versin..öpüyorum seni canım:a.s.

X