Eşimin sperm sonucu

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
sonuda doktora gıttım benden utrason ıstedı doktor temız cıktı hormonlarda temız cıktı esım sperm testı ve adetım21 gunu kanda baktırmamı ıstedı yumurtlama olayına

esım sonucları boyle cıktı ne olcak doktor bana yardım edın ne yapmam lazım nereye gıdıyım ne yedırıyım lutfen yardım

esım sperm sonucu aldım ama kafam cok karısık ne oldugunu anlamadık

soyle yazıyor aynen

kruger degerlendırme

normal: yeterlı hucre gorulmedıgıyınden dolayı kruger analızı yapılmadı

altında degerler yazıyor fakat yanlarında hıc bır deger yok

altında spermıyogram yazıo

hacım(ml) :4
konsantrasyon(mıyon) :4
vıskozıte:++
renk/koku:
hareketlılık(tcm)(mılyon):12
A% :0
B% :75
C% :0
D% 25
Likefaksıyon suresı : 20 dak

sonuda doktora gıttım benden utrason ıstedı doktor temız cıktı hormonlarda temız cıktı esım sperm testı ve adetım21 gunu kanda baktırmamı ıstedı yumurtlama olayına

esım sonucları boyle cıktı ne olcak doktor bana yardım edın ne yapmam lazım nereye gıdıyım ne yedırıyım lutfen yardım

esım sperm sonucu aldım ama kafam cok karısık ne oldugunu anlamadık

soyle yazıyor aynen

kruger degerlendırme

normal: yeterlı hucre gorulmedıgıyınden dolayı kruger analızı yapılmadı

altında degerler yazıyor fakat yanlarında hıc bır deger yok

altında spermıyogram yazıo

hacım(ml) :4
konsantrasyon(mıyon) :4
vıskozıte:++
renk/koku:
hareketlılık(tcm)(mılyon):12
A% :0
B% :75
C% :0
D% 25
Likefaksıyon suresı : 20 dak

selam eşinizin sperm sayısı doğal yollardan gebelik için yetersiz maalesef. aşılama tedavileri de bu düzeydeki spermlarde önerilmez. en uygun tedavi seceneğiniz tüp bebekle çocuk sahibi olmaktır. di,lerseniz beni 02122300809 numaralı telefondan arayıp dr. aytun hanımla görüşmek istiyorum derseniz telefon numaranızı da sekrete arkadaşlar alır ve size geri döner detaylı knuşuruz. sevgiler.

of yaaaaaaaaaa tuk bebek olayı ıcın erken oldugunu dusunuyorum hıc hazır degılım onaaaaaaaaa

her yonden baska yolu yokmu ALLAH BUYUK ınsallah gerek kalmazzzzz

X