Eşimin tutarsız davranışları kafamı karıştırdı

Kızlar eşim son birkaç gündür kafamı karıştırdı. Cumartesi izin günüydü, ve dedi ki akşam İl Müdürlüğünün düzenlediği voleybol maçının finalı var merkezde, bende gitmek istiyorum. Oradan sonra da başka bir maç var arkadaşımın gittiği, oraya da gidecem oynamak için. Siz takılırsınız bebişle, uyursunuz dedi. 7 aylık bir bebeğimiz var bu arada, merkez bize 1 saatten fazla uzak, gidip dönmesi maçların olması falan toplamda 4 saat falan sürecekti. Bende hayır gidemezsin dedim bugün izin günün diye. Evet gündüz beraberiz zaten akşam gideceğim dedi. Gerçekten il müdürlüğü birkaç hafta önce voleybol maçı düzenledi hatta eşim de katılacaktı sonra bir sebepten katılamadı.

Neyse, bende dedim ki iyi bizde seninle geleceğiz o zaman, bizde maçı izleriz dedim, eşim de top falan çarpar bebekle zor olur siz evde kalın dedi. Bende yok geleceğiz dedim daha sonra eşim bişey demedi. Ardından gündüz gezmeye çıktık az uzağa gittik gezdik falan, arabada giderken eşime whatsaptan birkaç defa üst üste mesaj geldiğini gördüm, eşimin telefonunda navigasyon açıktı, neyse bende sormadım zaten kim yazdı diye.
Daha sonrasında eve dönerken akşam maç kaçta diye sordum. Eşim de maç herhalde iptal olacak çünkü miting falan var sanırım ondan dolayı trafik falan olur benim oynayacağım maç iptal gibi, ama İl müdürlüğünün maçı olacak herhalde dedi. Ama sadece onu izlemek için gidemem boşver dedi. Sonra eve geldik, bende telefonuna baktım kim yazdı diye ama mesaj yoktu sadece görüntülü arama vardı. Sonra eşime sordum sana bugün kim yazdı arabada diye, eşim de kimse yazmadı ya bizim gruptan abi aradı manyak yaa diyip güldü. Bende maçın iptal olduğunu nasıl öğrendin diye sordum, bu sefer de işte belliydi arkadaş demişti zaten bana eğer iptal olmazsa ben sana haber veririm ama ses çıkmayınca iptal oldu işte dedi. Bende ama sen akşam maça gitmedin ya, kimse sana hadi gelmiyor musun ya da işte iptal oldu gelme gibi haber vermedi dedim, işte arkadaşım demişti eğer aramazsam bil ki iptal olmuştur dedi..

Sonra akşam arkadaşını aradı konuştu, il müdürlüğünün final maçı oldu demi bu akşam, gittin mi izledin mi vs diye sordu. Arkadaşı da 2 hafta falan önce elendiklerini falan anlattı eşim de üzüldü işte maç hakkında konuştular. Yani eğer yakın zamanda konuşmuşlarsa bunu biliyor olması gerekmez miydi? Bir yandan da eşim arkadaşının bu etkinliğe katıldığından haberdardı yani bir ara konuştular belki ama ne zaman? bilemiyorum kafam allak bullak oldu üstelik telefonuna baktım son 2 hafta içinde bu arkadaşıyla hiç iletişime geçmemiş.. Arkadaşına da tamam diğer zamanlarda yine maç olursa beni haber et ben gelirim dedi öyle kapattı.
Ama bilmiyorum bu olay içime sinmedi çünkü tutarsızlıklar var gibi geliyor, whatsaptan mesaj geldi diye gördüm ben ama eşim arkadaşım aradı diyor, whatsapta zaten profilinde düğün fotoğrafımız var baktım herkese açık yapmış fotoğrafı ama yine de kafam karıştı ya. Bu arada voleybol maçını çok sever, biz sevgili olduğumuz zamanlarda bile sürekli bi gruba girip voleybol oynardı, iyi oynuyor. Şu anda da bulunduğumuz ilçede voleybol maçlarına gider, grupları falan var hatta ama yaşadığımız bu olay neydi anlam veremedim ilk defa böyle değişik bir olayla karşılaşıyorum. Genelde işten çıktığı gibi eve gelir hafta sonları da full beraberiz. Telefonu hep masanın üstündedir istediğimde alıp bakıyorum hiç panik olduğunu görmedim, son birkaç gündür yine aldım baktım hiç tepki vermedi. Ben mi abartıyorum acaba? Bilemedim
Bence başka yere gidecekti , profil resminde isterseniz tek siz olun aldatan aldatıyor + neden korksun şifre koysun ki istediğini siliyor zaten konuştuğu kişi erkek ya da kız fark etmez evdeyim yazma dedikten sonra neyden korkacak ben şüphelendim

Kesinlikle bir şey çeviriyor, bir kadınla buluşmuyor bile olsa hoşunuza gitmeyecek bir yere gidecekti. Ayrıca telefonu ortada diye aldatmaz demeyin. İş yerinde ikinci telefonu olan bir sürü erkek var. Çok belli etmişsiniz şüphelendiğinizi, artık daha çok dikkat edecek. Biraz zaman geçsin izlemeye alın.

Google ve konum geçmişi, e devlet'te adına kaç hat var, banka dekontları, kredi kartı harcamaları, ayrıntılı telefon dökümü... Özellikle telefon dökümünde uzun süre konuşulan numara varsa ve erkek olarak kayıtlıysa, kadın olma ihtimali yüksetir. Umarım biz yanılıyoruzdur, hakkınızda hayırlısı olsun.

Güzelce şirin bir anınızda bir kahve içerken sorsanız hani şüphe ediyormuş gibi değilde işte ne bileyim eşinizin neye nasıl tepki vereceğini bilerek hayatım aklıma takildi gibisine yani bı açıklama yapıp rahatlatmazmi sizi hani ben arkadaşlarına karışmam canim tepkimdenmi cekindin gibisine ki bence erkek erkeğe maç olayı belki arada hani küfürlü konuşmaları oluyorsa sizi o ortama göturmek istememiş de olabilir zaten bende takip edin vs demiyorum Zaten hayatta hicbirsey gizli kalamaz herşey önümüze gelir er geç diye düşünüyorum yani hep sizinle tatilini geçiren bir eş daha öncede böyle hareketler yapsa yada bundan sonra eğer yaparsa tabiki düşünün derim ama şu an bile telefon elimde diyorsunuz bu riski alirmi sizce
Aynen bende sormak istiyorum açıkça, belki bir açıklaması vardır ne bileyim ona göre rahatlarım belki.. bana karşı çok dürüst biridir ilk defa böyle bir şey oluyor hem çok şaşırdım hem de çok üzüldüm.. eve hep zamanında gelir aramızda herhangi bir sorun da yok bu neydi anlamadım

Esinizin davranışları biraz garip ama siz de garipsiniz.Evlendikten sonra şu yazdığınız şekilde karışma hakkımız var mı gercekten?
Ne demek hayir gidemezsin?
Cocuguma bile kurmam şu cumleyi, cok itici ve hastalikli bir cümle.
Hanımefendi hafta içi akşam eşim gelene kadar bebeğime tek başına bakıyorum, bari hafta sonu tüm gün babası ilgilensin her şey benim üstüme kalmasın bende bir nefes alayım diye o cümleyi kurdum

Saygı duyarım fikrinize supheleniyorsa önceden de biseyler olduysa konusunda belirtmemis eşinden bı soğukluk gördüğünü değişik saatlerde eve geldiğini falan yazmamış bazen alınganlık yapmaya meyillide olabiliyor insan bazen kondurmaya hemen etiketlemeye vesveseye bazen hepimiz kadını erkeği yok hepimiz bazen kendi kendimize de olaylara çok çok farklı bakıyoruz çoğu zaman boş çıkıyor.İnsallah buda öyledir unutur gider konu sahibi
İnşallah dediğiniz gibi boş bir şeydir

Valla ben suphelenecek bişey göremedim ya spontane gelişen bikac olaydan ibaret bence. Adamın suphelenmeniz gereken başka bir hareketi de olmamış şimdiye kadar. Kafanızda kurmayın derim

Bildirim falan gitmiyor ben kendi telimi laptopta bagliyorum whatsapp web'e...bildirim yok ayrica her actigimda otomatik aciliyor 1 kez baglaman yeterli..kendi telefonundan denesen risk diyene kadar
Emin misiniz? Ben bunu yapacaktım ama birkaç kişiden ara ara bildirim gittiğini duydum webin açık olduğuna dair… bugün kendi telefonumdan bir deneyeyim bakalım

Kesinlikle bir şey çeviriyor, bir kadınla buluşmuyor bile olsa hoşunuza gitmeyecek bir yere gidecekti. Ayrıca telefonu ortada diye aldatmaz demeyin. İş yerinde ikinci telefonu olan bir sürü erkek var. Çok belli etmişsiniz şüphelendiğinizi, artık daha çok dikkat edecek. Biraz zaman geçsin izlemeye alın.

Google ve konum geçmişi, e devlet'te adına kaç hat var, banka dekontları, kredi kartı harcamaları, ayrıntılı telefon dökümü... Özellikle telefon dökümünde uzun süre konuşulan numara varsa ve erkek olarak kayıtlıysa, kadın olma ihtimali yüksetir. Umarım biz yanılıyoruzdur, hakkınızda hayırlısı olsun.
Ayrıntılı telefon dökümüne nereden ulaşabilirim? Onu bilmiyorum araştırdım ama bulamadım

Valla ben suphelenecek bişey göremedim ya spontane gelişen bikac olaydan ibaret bence. Adamın suphelenmeniz gereken başka bir hareketi de olmamış şimdiye kadar. Kafanızda kurmayın derim
Ya evet ama arkadaşımla konuştum dedi son 10 gün içinde arkadaşıyla hiç konuşmamış baktığım zaman.. bu beni şüpheye düşürdü açıkçası, onun dışında evet şüphelenmem gereken başka herhangi bir hareketi olmadı şimdiye kadar

O zaman boşver bacım başka sorunlar uzaklaşma yatak ayırma ilgisizlik vs yoksa kendini yorma hiçbir şey gizli kalmıyor zaten bişey varsa dökülür ortaya sen bebeğine kendine odaklan
Ya aslında whatsap webe bağlamak istiyorum eşimin hesabını ama görür diye de çekiniyorum, ya bir suçu yok da whatsabına eriştiğimi görürse o zaman aramızda çok büyük sorunlar olur

Bariz yalan var 2 maca birden gidecem demesi uzun zaman kazanmak istemesi...size uyuyun demesi...2 macin birden biz de gelecegiz demenle iptal olmasi...arada derede kimeyse ona gelemeyecegini yazmistir..whats app web diyorum
güzel özet teşekkürler

yaşlanmışım ayoll ben ki kıskanç insanımdır
aklıma hiçbişey gelmedi ve okudukça kafam karıştı :)

güzel özet teşekkürler

yaşlanmışım ayoll ben ki kıskanç insanımdır
aklıma hiçbişey gelmedi ve okudukça kafam karıştı :)
Maçların ikisi iptal olmadı, birini sadece izlemek için gidecekti.. diğerinde de arkadaşım haber edecek eğer aramazsa iptal olmuştur dedi.. arkadaşı aramayınca diğerine de sadece izlemek için gitmeyeyim bari boşver falan dedi

Maçların ikisi iptal olmadı, birini sadece izlemek için gidecekti.. diğerinde de arkadaşım haber edecek eğer aramazsa iptal olmuştur dedi.. arkadaşı aramayınca diğerine de sadece izlemek için gitmeyeyim bari boşver falan dedi
Allah Allah
hiç bana şüpheli bir durum var gibi gelmedi
ama kadınlar hisseder.. gizliden takipte kalın

Allah Allah
hiç bana şüpheli bir durum var gibi gelmedi
ama kadınlar hisseder.. gizliden takipte kalın
Açıkçası bir şey hissetmiyorum, böyle tutarsız davranınca bir şeyler oturmadı kafamda anlamaya çalışıyorum. Şöyle ki, maç için arkadaşım haber verdi diyor ama bakıyorum sok 10 gün içinde o arkadaşıyla hiç görüşmemiş… nasıl haber verdi o zaman? Sosyal medyasında da baktım orada da hiç konuşmamış bu arkadaşı ile. Ama bir yandan da il müdürlüğünün düzenlediği voleybol yarışmasına bu arkadaşının katıldığından haberdardı, yani belli ki bir ara konuşmuş yoksa arkadaşının bu yarışmaya katıldığını nerden bilecek ki? Bilmiyorum oturmayan şeyler var gibi

Kızlar eşim son birkaç gündür kafamı karıştırdı. Cumartesi izin günüydü, ve dedi ki akşam İl Müdürlüğünün düzenlediği voleybol maçının finalı var merkezde, bende gitmek istiyorum. Oradan sonra da başka bir maç var arkadaşımın gittiği, oraya da gidecem oynamak için. Siz takılırsınız bebişle, uyursunuz dedi. 7 aylık bir bebeğimiz var bu arada, merkez bize 1 saatten fazla uzak, gidip dönmesi maçların olması falan toplamda 4 saat falan sürecekti. Bende hayır gidemezsin dedim bugün izin günün diye. Evet gündüz beraberiz zaten akşam gideceğim dedi. Gerçekten il müdürlüğü birkaç hafta önce voleybol maçı düzenledi hatta eşim de katılacaktı sonra bir sebepten katılamadı.

Neyse, bende dedim ki iyi bizde seninle geleceğiz o zaman, bizde maçı izleriz dedim, eşim de top falan çarpar bebekle zor olur siz evde kalın dedi. Bende yok geleceğiz dedim daha sonra eşim bişey demedi. Ardından gündüz gezmeye çıktık az uzağa gittik gezdik falan, arabada giderken eşime whatsaptan birkaç defa üst üste mesaj geldiğini gördüm, eşimin telefonunda navigasyon açıktı, neyse bende sormadım zaten kim yazdı diye.
Daha sonrasında eve dönerken akşam maç kaçta diye sordum. Eşim de maç herhalde iptal olacak çünkü miting falan var sanırım ondan dolayı trafik falan olur benim oynayacağım maç iptal gibi, ama İl müdürlüğünün maçı olacak herhalde dedi. Ama sadece onu izlemek için gidemem boşver dedi. Sonra eve geldik, bende telefonuna baktım kim yazdı diye ama mesaj yoktu sadece görüntülü arama vardı. Sonra eşime sordum sana bugün kim yazdı arabada diye, eşim de kimse yazmadı ya bizim gruptan abi aradı manyak yaa diyip güldü. Bende maçın iptal olduğunu nasıl öğrendin diye sordum, bu sefer de işte belliydi arkadaş demişti zaten bana eğer iptal olmazsa ben sana haber veririm ama ses çıkmayınca iptal oldu işte dedi. Bende ama sen akşam maça gitmedin ya, kimse sana hadi gelmiyor musun ya da işte iptal oldu gelme gibi haber vermedi dedim, işte arkadaşım demişti eğer aramazsam bil ki iptal olmuştur dedi..

Sonra akşam arkadaşını aradı konuştu, il müdürlüğünün final maçı oldu demi bu akşam, gittin mi izledin mi vs diye sordu. Arkadaşı da 2 hafta falan önce elendiklerini falan anlattı eşim de üzüldü işte maç hakkında konuştular. Yani eğer yakın zamanda konuşmuşlarsa bunu biliyor olması gerekmez miydi? Bir yandan da eşim arkadaşının bu etkinliğe katıldığından haberdardı yani bir ara konuştular belki ama ne zaman? bilemiyorum kafam allak bullak oldu üstelik telefonuna baktım son 2 hafta içinde bu arkadaşıyla hiç iletişime geçmemiş.. Arkadaşına da tamam diğer zamanlarda yine maç olursa beni haber et ben gelirim dedi öyle kapattı.
Ama bilmiyorum bu olay içime sinmedi çünkü tutarsızlıklar var gibi geliyor, whatsaptan mesaj geldi diye gördüm ben ama eşim arkadaşım aradı diyor, whatsapta zaten profilinde düğün fotoğrafımız var baktım herkese açık yapmış fotoğrafı ama yine de kafam karıştı ya. Bu arada voleybol maçını çok sever, biz sevgili olduğumuz zamanlarda bile sürekli bi gruba girip voleybol oynardı, iyi oynuyor. Şu anda da bulunduğumuz ilçede voleybol maçlarına gider, grupları falan var hatta ama yaşadığımız bu olay neydi anlam veremedim ilk defa böyle değişik bir olayla karşılaşıyorum. Genelde işten çıktığı gibi eve gelir hafta sonları da full beraberiz. Telefonu hep masanın üstündedir istediğimde alıp bakıyorum hiç panik olduğunu görmedim, son birkaç gündür yine aldım baktım hiç tepki vermedi. Ben mi abartıyorum acaba? Bilemedim

Adam aldatıyormu bilemem ama sen böyle davranırsan herşeyi daha iyi gizleyecektir.
Yani o an susup gözlemlesen daha mantıklı.
Bence uzatmadan gözlemlemeye devam et.

Adam aldatıyormu bilemem ama sen böyle davranırsan herşeyi daha iyi gizleyecektir.
Yani o an susup gözlemlesen daha mantıklı.
Bence uzatmadan gözlemlemeye devam et.
Ya whatsap webden bakmak istiyorum ama eğer bir şey yoksa ve oradan baktığımı fark ederse çok kötü olur toparlayamam durumu, buna cesaretim yok açıklası.. sadece gözlemle bir şeyler belli olur mu eğer varsa?? Ya şu an bunları konuştuğuma inanamıyorum gerçekten, 6 yıllık beraberliğin üstüne evlendik ilk kez böyle oluyor.. bir şey hissetmiyorum sadece tutarsız davranışları soru işareti oldu bende

X