Eşimin üslûbu!

Oliviaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
1.933
9.386
Ya var ya mükemmelsiniz hiç aklıma gelmemişti çok sağ olun hanımlar eksik olmayın . Önceden olsa acır yapmazdım ama çakallık edene çakallık yapmak gerekmiş
Madem o senden altın kaçırmanın hesabını yapıyor sende onun izlediği yoldan git. Yok öyle saf yerine koyup ortada bırakmaya çalışmak.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :43 Kg. Şimdiki Kilom :45 Kg.

Dimple006

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
509
581
Madem o senden altın kaçırmanın hesabını yapıyor sende onun izlediği yoldan git. Yok öyle saf yerine koyup ortada bırakmaya çalışmak.
Cidden ayıp etti koynumda yılan beslemişim ! Zaten kendisine güvenmiyorum. Bende kendi önlemi alırım dediğin gibi🙏

Dimple006

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
509
581
cok ciddi bir savunma ve hak arayisina girmeniz lazim. size saygi duymadigi muddetce her konu problem olur. su almak bile.. cok sacma.. erkek isidir gidip alip agir seyi tasimak. babasi da mi bu karakterde?
Babasının gelişmiş versiyonu desem😕 valla dün taşıdım geldim . Hakkımı da buna gerçekten yedirmem

Paytakpikap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
641
1.627
Çalışmıyorum ben her Allah'ın günü evdeyim. O da çok canımı sıkıyor çocuk Allah'tan yok ve asla istemiyorum . Anneme gitsem dört elle bana sarılır
Eee gidin o zaman .her şeyin de farkındasınız. Neden hala duruyorsunuz?

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :102 Kg. Şimdiki Kilom :99.7 Kg.

Pinkflambe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
4.520
18.879
Gözüm bozuk uzağı puslu görüyorum bir senedir beni doktora götürecek . Anca kör falan olursam götürür sanırım . Çenemi kaç kere söyledim abartma diyor takmıyor bile . Beni rahatsız ediyor konuşurken yemek yerken. Ama karşımda insan yok ki beni anlasın .siz bile şöyle yapın böyle yapın diyorsunuz teşekkür ederim bu arada 💐💐💐🙏

Kendiniz neden doktora gidemiyorsunuz ki? Gerçekten anlamadım. Neden illa eşiniz sanki sizin veliniz gibi onun götürmesini bekliyorsunuz?

Dimple006

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
509
581
Kendiniz neden doktora gidemiyorsunuz ki? Gerçekten anlamadım. Neden illa eşiniz sanki sizin veliniz gibi onun götürmesini bekliyorsunuz?
Buraları bilmiyorum ama gideceğim. Eşim telefonumu karıştırıyor sanırım 😱 kadınlar kulübünde konu açtın mı diye soruyor ay ben napacağım ya gördüyse

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
6.613
5.817
İyi geceler herkese💐 canımı sıkan bir durum var hanımlar epeydir hemde ... Eşim çok sivri dilli ,dediğim dedik ben bilirim edalarında takılan bir herif ne yazık ki ! Çenemde sorun var konuşurken takılıyor katır kutur ediyor bazen ağrıyor. Israrla şakasına çeneme vuruyor bin kere dedim çeneme vurma rahatsız oluyorum el kol hareketi yapma. Vay efendim ne kadar tatlı canın var . Her şeyi abartma hadi bunu da geçtim içme suyu yok diyorum adama ee diyor sürahi de az bir şey var sabaha kadar sana yeter . Olmadı annemden alırım ! Alma dedim ordan bir şey ya . Ee sen hadi markete git al dedi çıktım gittim aldım 5 litre su . İnsan bi kapıyı açar elimdekileri alır o da yok ! 5 dk sonra hayatım diye seslendi cevap vermedim yanıma geldi . Şarj aletini nere koydun diyor! Sırf onun için kalkıp geliyor kapıyı açmaya tenezzül yok . Ya dedim sen kapıyı çaldığında ben koşa koşa açmaya geliyorum. Haa diyor sen onu başıma kalkmak için yapıyordun yani . İyice sinir oldum o lafından dolayı ! Ev tutacak olur fikrimizi sormaz,bir şey alacak olur fikrimizi sormaz! Altınları banka kasasına koymayı düşünüyormuş hiç bana bahsetmedi bile . Annesine babasına nerdeyse kakamı yapabilir miyim diye danışacak bana hiç bir haltı danışmaz! Seni etkileyecek bir şey olsa sorardım benim dediğim olacak annenle kardeşinin taktıklarını al sen işime karışma dedi . Geri zekalı düşüncelerin var bilmem ne diyor . Kavga ettiğimiz zaman seni anana gönderecem . Ben dedim kargo paketi miyim ya ne gönderiyorsun sen diyorum öyle dediği zaman . Her zaman ben bilirim ben haklıyım sen boş konuşma canımı sıkma . Bazen çok düşünüyorum onunla alâkalı ne yapsam diye 😞
Ne zaman evlenfiniz.Eşiniz gizli şizofren bence evlenmedende bolemıydı yenımı yuzunu hosterıyor?

Alyaliya

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
4.558
5.667
Buraları bilmiyorum ama gideceğim. Eşim telefonumu karıştırıyor sanırım 😱 kadınlar kulübünde konu açtın mı diye soruyor ay ben napacağım ya gördüyse
Google geçmişinize mi baktı acaba? Bİ de telefon karıştırıyor adama bak.Bacım bu adamdan sana hayır gelmez.

Pinkflambe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2016
4.520
18.879

1 senedir mi yaşadığınız yeri doktora gidecek kadar bilmiyorsunuz? Hadi yeni taşındığınızı varsayalım bu sorun bir senedir devam ediyormuş bir sene birinin sizi doktora götürmesini beklemek için çok uzun bir süre. Olabilir, belki de karıştırıyordur ne yapacağınızı ben bilemem ki. Kendi eşinizi sizin tanıyor olmanız lazım

Dimple006

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
509
581
Google geçmişinize mi baktı acaba? Bİ de telefon karıştırıyor adama bak.Bacım bu adamdan sana hayır gelmez.
Nişanlı değilken bile arkadaşımla olan konuşmamı as alıp telefonuna yedeklemişti

mlkctk

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
5.557
4.270
Bana vermişti sakla diye sakladım bende evde
Bi kontrol et bakalım o yokken. Hala duruyorlar mi. Onun olmadığı bir gün git altınlarını bankada kasaya koy. Onun olmadığı bir gün valizini topla annene git. davanı aç.bunları planlarken de ona asla hiçbirşey belli etme. Sonra asla muhattap olma. Ama ben sende o basireti göremedim kusura da bakma. Nedense öyle bir hava sezdim.

Atlantistebiranka

Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
1.503
4.589
Nişanlı değilken bile arkadaşımla olan konuşmamı as alıp telefonuna yedeklemişti
Buna rağmen, nişandın ve evlendin.
En baştan sinsiliğin yeryüzü temsilcisiymiş bu adam. Altınları yürütüp mahkemede üstünüze yıkmanın da yolunu bulur.